Smrt za ljubav

Meni dve stvari padaju na pamet...
To sto kad je u ljubavi i posle seksa ne moze da cuti....
Ono sto je najgore u tim trenucima je sto ne prica ono sto ume da prica, ili da prica o tome kako se oseca, to bih jos i razumeo i mislim ne bi mi toliko ni smetalo..
Nego samo da melje...i obicno melju gluposti nevidjene...Tako da posle seksa bukvalno imam ocni building trening...znaci kolutam kao lud, kao zombi....
Ili da uoblici na ugodno...Ja uvek imam pricice i zaplete koji umeju da prijaju...Tako mogu i one...Jedino od svih prica koje mnoge imaju a da su iskaz njihovih osecanja je ona da im se svidja miris koze koji imam, ili kako spavam ili tako nesto , to je ok...Meni je ok...imao sam devojku koja prica, nekad se i svadja u snu...i to sa sestrom, majkom, ocem, nekad i sa mnom....Ne dugo, ne strah, ali razumljivo i nadoveze se na tvoju komunikaciju, tj ubacis se u razgovor...vozi ona svoj razgovor u snu...

Drugi momenat je zelja da me ucini ljubomornim...
Obicno joj drugarice nasole glavu ili ne znam ko...i odjednom kako veza ide ka vecem poznavanju, tako ja upadam u odnose koji zahtevaju ali i pruzaju vecu slobodu njoj, jer je lakse prepoznajem, i onda nema cak ni onih trik pitanja koja se nekad tumace kao propitivanje a ustvari su samo upoznavanje osobe...
Ostavim razgovor o desavanjima, o problemima o dozivljajima koje ima, ali nemam BIA repertoar prema njoj....jer nije ni potrebno ....
I onda pocne da joj smeta to sto nisam ljubomoran....samo to...
Znaci i dalje ima zastitnicki veo od mene, i dalje ima neizrecen shield koji problematicni i animalni muskarci itekako prepoznaju i ispostuju, kad smo zajedno , ponekad i pricu da i sama to moze i trebalo bi da razvije...i dalje ne flertujem sa drugim zenama niti ih zagledam muski, niti potvrdim prijem njihovog flerta, a obozavaju da flertuju sa muskarcima koji su sa devojkama zajedno a ukljuce shield posedovanja tj ono izreceno da drugi animali ne prilaze...

Ali pocne da se igra raznih gluposti, prvo sitnih , samo da bi izazvala ljubomoru...
Ili pocne detinjasto da se ponasa i pravi gluposti na javnom mestu da bi pokazala na taj nacin da sam ja njen tzv gospodar, tj shield...
Hajd ovo drugo i ne zameram, to je deo ucenja kako da napravi shield...ali ljubomora je zaebana...
Jer nikad ne postoji prava mera za ljubomoru...
Ako pretera, umesto da pokazem kako se borim za nju, ja cu joj reci ako zelis toliko slobodu nemoj da se mucis sa mnom, ko sam ja da se nazivam gospodarem tvog srca, a to ce povuci sujetu, i onda umesto prakticne primene tajm outa za ljubav, koji malo ko zna na ovim prostorima imacemo zatrovanje ljubavi..
 
Radikalni Feminizam.
Feminacizam....
Uuuu, nisam bio sa takvom u ljubavi....
Nije da se nisu nudile za seks, ali sta mi ne odgovara stavim u filter pa se lampica upali kako i treba...
Na zalost ili ne znam zbog cega, ne pali mi se lampica na lezbose, tj njih ne detektujem...a hteo bih, ali ne umem..
Device i Skorpije u horoskopu detektujem, prve ja a i hocu to, druge mene i polude na mene, znaci mrze me za 5 min...
Device u rl takodje detektujem, kazu drugi da je to tesko , meni je to prilicno lako...
 
Pa vidis mozda moze i to...
Meni da se desi sledece, zaljubljen sam i volim devojku i onda odradi ogromnu tetovazu, kao sto je inace i moda danas....
Nesto nisam siguran da bi to opstalo...
Inace sam zaeban po pitanju tetovaza....to mi je teski antifetish....ili kako se to vec kaze, mood kill...
 
Jbte nisam nesto osetiljva ali stvarno ste odvratni u meri koja mi blokira inspiraciju da dodam jos koju lepu rec,pa neka me banuju ili sta vec...
Googlaj kako izgledaju te dve slike, pa ces videti slicnost , narocito ako se pretera ili posle nekog vremena opusti kolagen, ako je kolagen u pitanju...

Sanja Jojic , kraljica silikona...
kraljice%20silikona%20sanja.jpg
 
Poslednja izmena:
Jeste, ti bas znas....
Pa posmatram sta se desava okolo, nije tesko skontati... sto u reali, sto na forumima
Cekam da cujem samo jos sta ce ko reci ovde...

Kao gase ljubav arogantne, i femistkinje neko rece, ili u reali kao mrze uobrazene, mrze silikonke, nerviraju ih drske, mrze vlast, i da ne kazem sve sto jednu zenu cini mocnom a sve polomise noge za njima i jedva cekaju da ih takva zgrabi, a one pune ljubavi nek pisu poeziju i budu srecne jer ima strasnih tragedija u svetu...
 
Pa posmatram sta se desava okolo, nije tesko skontati... sto u reali, sto na forumima
Cekam da cujem samo jos sta ce ko reci ovde...

Kao gase ljubav arogantne, i femistkinje neko rece, ili u reali kao mrze uobrazene, mrze silikonke, nerviraju ih drske, mrze vlast, i da ne kazem sve sto jednu zenu cini mocnom a sve polomise noge za njima i jedva cekaju da ih takva zgrabi, a one pune ljubavi nek pisu poeziju i budu srecne jer ima strasnih tragedija u svetu...
Ajd ne se.ri, da ti tako naglaseno kazem...
Ovo je tema gde covek muskarac moze slobodno da kaze ono sto misli da mu umanjuje ljubav , njemu , licno , a to sto ti imas seksualnu vezu sa prosekom muske populacije, njih hiljadu pa onda znas to sto znas, to je tvoje misljenje, nije za ovu , temu, otvaraj temu sta prolazi kod muskaraca danas, na zenskom kutku.....

Jel te neko zvao da odmah prikazujes nasilje na muskom kutku , na temi na koju ti se digne...?
 
Ajd ne se.ri, da ti tako naglaseno kazem...
Ovo je tema gde covek muskarac moze slobodno da kaze ono sto misli da mu umanjuje ljubav , njemu , licno , a to sto ti imas seksualnu vezu sa prosekom muske populacije, njih hiljadu pa onda znas to sto znas, to je tvoje misljenje, nije za ovu , temu, otvaraj temu sta prolazi kod muskaraca danas, na zenskom kutku.....

Jel te neko zvao da odmah prikazujes nasilje na muskom kutku , na temi na koju ti se digne...?
Vazi
A ti sledeci put kada otvoris temu obavezno naglasi i imenuj ljude koji mogu da svrate, a koji ne mogu, pa cu ja znati da li smem ili ne smem nepozvana da se pojavim..
Nadam se da smo sad ok..
 
Vazi
A ti sledeci put kada otvoris temu obavezno naglasi i imenuj ljude koji mogu da svrate, a koji ne mogu, pa cu ja znati da li smem ili ne smem nepozvana da se pojavim..
Nadam se da smo sad ok..
Pa normalnom jasno , agresivnima mora pojedinacno da se pise, oni ne razumeju sta je neka norma uvazavanja drugih...

..stavi net adresu, broj mobilnog i ostale kontakte posto to mora pojedinacno...
 
Nesto u vezi toga mi pade na pamet sad, jer mi komsija bezuspesno pokusava da se ozeni , pa mu sve lupaju kontru tj mangupiraju se...
A pade mi na pamet odmah i cudjenje tetki i starijih zena koje me poznaju, kako to da se nisi ozenio kad si slika i prilika, i pamet i lepota i znanje...
I onda dodjem do ovoga sto ti kazes...
Taj moj komsija je iz nekog planinskog sela sa kosova, nema ni puta do tamo , pa je onako malo neispeglan, malo je i tvrd, a malo i namazan, ali sve to na taj malo seoski nacin..
I tu samar ide meni , em nisam seljackih manira, em nisam seljak po ponasanju , em nisam grubijan, a opet mi sanse cak i gore od njegovih..
Nisu za kres i nisu za vezice, ali za nesto trajnije jesu..
Njemu oci ispadnu kad me vidi sa nekom zenskom kako sam i kako razgovaram, bukvalno zekimo se maksimalno , sto bi rekli neki bezobrazni smo ali ugodno do maksimuma...

Ali zajednicko i za njegove zene i za moje je da uvek nesto izmisljaju...Znaci cak i te njegove, koje su neke cak i starije od njega po 10 godina, vec su i tetke prestarele, opet nesto zanovetaju i zaebavaju...
Ove moje i pored zaebavanja bar izadju na jasno.....kesh kolica, i gajbica na dobrom mestu i sto dece bi mi izrodile...
A zaebavanje bi smanjile, ne bi ukinule...
A to sve zato sto umem sa njima, a da ne umem, uvek bi glumatale ozbiljne i vrlo komplikovane osobe...

Samo sto to ja ne zovem ljubav, to je emotivna vezanost, sa fiskalnom odgovornoscu ....
 
Ne znam na koju si ljubav mislio, ali evo odgovora...
Silikoni u usnama kod sasvim običnih devojaka. Zatim prljava kosa. Ne znam čega bih se još setio.
Pa nije tema "šta te odbija kod devojaka" nego šta ubija ljubav, čini mi se da si pobrkao...
Naravno da i mene odbija prljava kosa (na primer), tako ni ti ne bi bio sa nekom koja je stavila silikone, to razumem, nego je pitanje valjda bilo šta ubija ljubav, tj, zamisli da si već u vezi. I onda odjednom posle 5 meseci veze, ona stavi silikone- da li bi se "momentalno ohladio" ili bi nastavio vezu...
Ja sam barem tako razumela.
 

Back
Top