Smrt streljanjem zbog krijumčarenja serije "Squid Game" u Severnu Koreju

Čoveku ili ženi pozli na ulici niko se ne okrene.Može da crkne kao pas.
Prođi tako pored čoveka kome treba pomoć u S.Koreji.Prođi ako smeš.
Prvo nisi tako vaspitavan od rođenja drugo završićeš Bog zna kako ali ti se sigurno neće svideti.A kod nas??
I onda smo mi,šta?Dobri pametni napredni a oni zaostali glupi loši?
Pre će biti obrnuto.

ja sam mislio da smo mi pravoslavci, svetosavci...izabrani sveti narod, a sad vidim da nas od greha treba čuvati
isto predvidjaju budućnost ko vidovnjaci iz opozicije specijalizovani za 04.22. 🤪

118b24c11896ffa415fda0102438b0fe7952ea2e5e403bbe38ec02cc0d413a2f.jpg

ja sam nekad pisao za Treće Oko, 2 priče su mi objavili!
 
Lažna vest , razume se. bismo da sev. koreja, koja ima
Podseća na priče o prvacima sveta u fudbalu ili ono oko frizura.
da vidimo: sa ovom vescu sev. koreja postaje favorit u globalnoj borbi protiv amerike i njenih kolonija.
Ceo svet , i oni koji su slobodni i oni koje je amerika porobila, jos vise je povecao svoje simpatije prema sev. korejskoj politici.
Posto znamo da amerika ne dozvoljava sirenja bilo kakvih pozitivnih vesti iz zemalja koje nije porobila, jasno je da ova vest nije stigla iz sev, koreje............i mogla je stici samo od amerike. Ali, poznata je inteligencija americkih tajnih sluzbi i politike, pa su se i ovog puta za.yebali misleci da ce ova (svakako izmisljena vest od strane CIA) stvoriti antipatije kod maroda u americkim kolonijama.........a ustvari, postignut efekat je obrnut: znamo da ovo nije istina al zeleli bismo da sev. koreja koja ima takvog kapaciteta, da se upravo ovako ponasa prema propagatorima americke propagande u sev. koreji.
Jos bih dodao da se ovi sto su osudjeni na dugogodisnje robije, presuda preinaci u smrtnu presudu..............jer su takvi ogromna opasnost i najgori neprijatelji ne samo sev. korejanaca vec i citavog ljudskog roda na planeti.
 

Back
Top