smrt pink kulturi

  • Začetnik teme bane kralj rostilja
  • Datum pokretanja
AcaBg82:
Ljudi mislim nemojmo se zajebavati, pa samo poredjenje osoba kao i bendova kao sto su Sekstet Skadarlija, Legende, Narakord,Hizmo Polovina (najbolja interpretacija sevdalinki o pesmi Emina Alekse Santica da ne pricamo), Predraga Cunete Gojkovica.....sa ovim danas polu golim sundom pa to je u najmanju ruku neozbiljno.

Da ne zaboravim Starogradski Biseri, Sedmorica Mladih

Mislim zaista poredjenje njih i pinkovskog sunda je krajnje ali krajnje idiotsko.

Znaš li ti uopšte šta je s Don-om, pošto ga citiraš? :evil:
 
ohohohohoh vidi vidi... doshla maca....
b015.gif
 
Hm... Pink (NE)kultura........ Sta reci, osim da je to jedna od najvecih gluposti... Jedan zestoki blam za celu nasu zemlju, jer najveci broj ljudi, narocito mladih slusa narodnjake i gleda Grand paradu! Mislim, kad mi dodje drugarica, vidi da je na TV-u ukljucen VH1, zgrozi se i pita me kakve to nebuloze gledam... E to mi je strasno! A jedna od najgorih stvari je sto mnogi govore da slusaju tehno ili nesto u tom fazonu, a u tajnosti gledaju Grand paradu..... Dno dna!
A kako danas devojke, a sve cesce i devojcice imaju dobre uzore......... Ceca, Seka, Goga........ Ne znam kako se ostale zovu! I najcrnje od svega mi je kad vidim devojcicu od 7-8 godina koja ulazi sa kevom u CD-shop i pita da li imaju ovi album od Goge Sekulic, a keva mrtva 'ladna, smeska se sto njena devojcica 'prepoznaje i ceni prave vrednosti'....... BLJAK!!! :-(
 

Back
Top