Smiso zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ste naprasno oziveli. Neki bash sebi nadjoshe sustinu zivota...

Incognito:
Kazu da ime ne cini coveka... mislim da je fakpuppet izuzetak

Incognito, verovatno si mislio na *nickname* a ne na *ime*...
So, imas ti kontrolu nad onim sto ti iz "Elektropionir" kompjutera ide put foruma? Ako ne, drzi se plajvaza (marke "uParker" sudeci po tome kol'ko Incognita golica - bundevina kita) i obavezno gumice dok sklepas novokomponovane narodne pesme & the likes. :twisted:


LL&P,

fakpuppet
 
fukpuppet:
Zak:
Digao si prasinu oko nicega a nije da nije bilo prilika.

Ja podigao prasinu? Hehe – right! A u najboljem (i najdobronamernijem) duhu narodne izreke: "Za dobrim konjem prasina se dize" - ne za ragom.
(Neko ce se vec setiti pa ce da primeti kako ste vi podigli prasinu iz cega sledi... Sve znam ko mator, a? E, bando malouma...) :twisted:

===================================================
Tu si u pravu,samo konjina dize iza sebe prasinu.
 
fukpuppet:
Zak:
Vidis o tome sam ti pricao,nagle promene raspolozenja znaju da sasvim fino ocrtaju ruiniranost psihe.

Zvak, ovo je komentar a la Milojko Psihic. I tebi izgleda dr. Ruth neki rod. Si sam ovo zakljucio ili i ti kao Betty imas tim orangutana i cenzora Kostunicinu sovu-mudraca koji za tebe misle 24/7?

Chu: "nagle promene raspolozenja"... e svasta. Sam si "doslovno" opravdao epitet koji lepis "onoj maloj" (znachi, bez zalazenja u eventualne pozadine – to ostavljam Baby Kate, bundevi i Incognitu): alanfordovska kretenchina. :twisted:

LL&P,

fakpuppet

P.S. Nishta licno, Zak.
[/quote]
==================================================
Vidim da te je dijagnoza pogodila,zasto?
Ne,nazalost nemam tim mislioca koji rade za mene.
A sto se tice Margott o njoj nemam uopste lose misljenje,jos jedna stavka gde si podbacio.
A ono macane,kazes moglo bi se protumaciti...
Da nisi mozda homofobican?
 
Zvak:
A sto se tice Margott o njoj nemam uopste lose misljenje,jos jedna stavka gde si podbacio.

Nisam ni rekao da imas lose misljenje o njoj. Zamena teze dovoljna za protivtezu struku praziluka sa pijace na Zelenom Vencu.

Po(d)bachaj si dakle ti, Zak.

Zvak:
A ono macane,kazes moglo bi se protumaciti...
Da nisi mozda homofobican?

Hehe. Kada te neko pod nickom "Zak" oslovljava s "macane" moras da se zapitas u chemu je stvar...

Zvak:
fakpuppet:
...
(Neko ce se vec setiti pa ce da primeti kako ste vi podigli prasinu iz cega sledi... Sve znam ko mator, a? E, bando malouma...)
...
Tu si u pravu,samo konjina dize iza sebe prasinu.

Necuveno ali Zak, clan "maloumne bande", je sam sebe identifikovao u redu za prepoznavanje... A svima je jasno kako se Zak i zasto prvi od svih pobunio kad je slushao izvesni vic koji se zavrshava rechima: "Pi*ka ti materina, ko pricha vic: ja ili ti?" :twisted:

Incognito:
ne, ne... lose si shvatio...

fukpuppet (tacnije fu_ckpuppet) == lutka na naduvavanje!

Vish' koliki si dimwit, Zak? "Alanfordovska kretenchina: revisited".

Cestitke, Incognito – saznao si samu sustinu - nihilisto nijedan. Hehe: "lutka za naduvavanje". Si ti zainteresovan da i meni (za bundevu je vec jasno) naduvavas u istom "smislu" u kom me Zak zove "macane"? Es i ti gloop ko polarna noc. :twisted:

So, eto vama na precac dovoljno materijala za ono choporativno "draskanje psiho-erogenih" zona dok cvilite kao hijene. Samo je pitanje trenutka kada ce i ostali leshinari da se pridruze vama dvojci.


LL&P,

fakpuppet
 
:twisted: :twisted: :twisted:
Shto mrzim gadne jezike...
Shta vam je ljudi...
hipi... da nam svima bude lepo...
love, peace...
Vidite kakav je dan... idealan za prepucavanja i mudrovanja :?:
Muka mi je od ruznih umova... :cry:
 
fukpuppet:
Zak:
Ono sto mene samo interesuje fukpuppet je momenat,momenat u kome si odreagovao.

A koji bi to momenat trebalo da bude pa da odreagujem? 01.09.1939.? Jel' to bio minut cutanja pa nije bilo prilicno da se postuje? Kakav momenat, keve ti?
===============================================

Ne mogu da verujem ali ti stvarno ne kapiras.Mozda i nisi tako inteligentan kao sto se mislilo.
 
fakpuppet:
Zvak:
A sto se tice Margott o njoj nemam uopste lose misljenje,jos jedna stavka gde si podbacio.

Nisam ni rekao da imas lose misljenje o njoj. Zamena teze dovoljna za protivtezu struku praziluka sa pijace na Zelenom Vencu.

Po(d)bachaj si dakle ti, Zak.

Zvak:
A ono macane,kazes moglo bi se protumaciti...
Da nisi mozda homofobican?

Hehe. Kada te neko pod nickom "Zak" oslovljava s "macane" moras da se zapitas u chemu je stvar...

Zvak:
fakpuppet:
...
(Neko ce se vec setiti pa ce da primeti kako ste vi podigli prasinu iz cega sledi... Sve znam ko mator, a? E, bando malouma...)
...
Tu si u pravu,samo konjina dize iza sebe prasinu.

Necuveno ali Zak, clan "maloumne bande", je sam sebe identifikovao u redu za prepoznavanje... A svima je jasno kako se Zak i zasto prvi od svih pobunio kad je slushao izvesni vic koji se zavrshava rechima: "Pi*ka ti materina, ko pricha vic: ja ili ti?" :twisted:

Incognito:
ne, ne... lose si shvatio...

fukpuppet (tacnije fu_ckpuppet) == lutka na naduvavanje!

Vish' koliki si dimwit, Zak? "Alanfordovska kretenchina: revisited".

Cestitke, Incognito – saznao si samu sustinu - nihilisto nijedan. Hehe: "lutka za naduvavanje". Si ti zainteresovan da i meni (za bundevu je vec jasno) naduvavas u istom "smislu" u kom me Zak zove "macane"? Es i ti gloop ko polarna noc. :twisted:

So, eto vama na precac dovoljno materijala za ono choporativno "draskanje psiho-erogenih" zona dok cvilite kao hijene. Samo je pitanje trenutka kada ce i ostali leshinari da se pridruze vama dvojci.


LL&P,

fakpuppet
hhgggffff
=============================================
Fukpuppet,da li su ovi tvoji postovi kilometarski samo zato da bi odvracali ljude od odgovora na tvoje baljezganje.Ocito ti nisu rekli ali kolicina s(o)ranja
nije presudna za kvalitet.
Interesantno ali zasto mi se cini da kada kucas po tastaturi tebi drhte ruke.Od besa?Da li ti je neko ukrao lutkice kada si bio mali ili si mozda jos mali?
Sto vise konverziram s tobom postavlja mi se pitanje,da li su ti otac i majka bili mozda brat i sestra?
No bilo kako bilo nemam nameru vise da trosim slova na idiotluke koji nastaju podbacajima tvoje psihe.
 
Te priče o smislu života su priče bez kraja i početka. Ako ne znaš zašto živiš, ako se celog života 3puješ šta je smisao života, može ti ceo život proći za traganjem tog smisla. A zamisli bedak da ga na kraju ne nađeš...
Šta je tu surovo? Realnost?
 
Tya:
Te priče o smislu života su priče bez kraja i početka. Ako ne znaš zašto živiš, ako se celog života 3puješ šta je smisao života, može ti ceo život proći za traganjem tog smisla. A zamisli bedak da ga na kraju ne nađeš...
Šta je tu surovo? Realnost?
hej girl...ja se potpuno slazem s tvojim postom..
surovo beshe komentar na pitanje...
a realnost...pa to su nas uchili od malih nogu .. mashta i osmeh...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top