Slučaj "Markale"....Laž zarad simpatija CNN-a!

Ostavih_cigare

Zainteresovan član
Poruka
306
nam pokazuje da je u ratu sve dozvoljeno pa i to da "žrtvuješ"svoj narod...zarad CNN i BBC kamera....a da pritom zanemariš zakone fizike...koji su neminovnost!!...jer "slobodan pad" svakog tela ne može da skreće,ali na Markalama je "skrenuo"..I sad imamo na jednoj strani...mašineriju koja kaže..."good gays,bad gays"...i imamo zakon fizike?...i ko je tu upravu?...Priroda ili CNN?......Juče je bila godišnjica slučaja Markale....koji i nije baš propraćen kroz medije..valjda zato što u to više niko i ne veruje.......Kako je uopšte moguće...to pitam ljude koji to znaju...da jedna obična mino-bacačka granata ubije 50 ljudi?.....jel na pijaci neka baba veoma povoljno prodavala sir...pa se skupilo 50 ljudi oko nje i granata je baš pala na njih i sve ih pobila,mada i tada ne bi ni njih 10,al ajde...CNN je reko 50?!!...
 
ja nisam u svojstvu advokata ovde.......Dabić nek se bori za sebe.....ja se borim za Istinu Prirode!!...Gravitacije!!...Nije mi jasno!!...Zar smo mi Srbi toliki Klingolci...da i na gravitaciju utičemo?...kaži mi!!..ne znam...

neznam ni ja...ali znam da vi uvijek dolazite sa nekim tezama, istinama, analizama kad je vec sve proslo... i rekoh, prati sudenja u Haag-u, tamo se smjenjuju sve sami experti i vojni i civilni i sad ako ti znas bolje da su te expertize suprotne zakonu fizike onda je tvoja obaveza to i svjedociti i naravno dokazati....a ne samo tu tvoju istinu siriti po forumima medu nama neukim svjetom i jos ce neki da ti i povjeruju...sud je cak i obavezan da te saslusa pogotovu ako je to u interesu obrane
pozz
 
Markale jedan i dva nisu jedini slucajevi kada su muslimani pobili sami sebe zbog privlacenja medjunarodne paznje. Niko se ne pita kako jedna minobacacka granata moze na licu mjesta pobiti toliko ljudi. Od kud kamere na licu mjesta? Na snimcima se jasno vidi da su mnogi lesevi koje su kasnije utovarali i odvozili bili ukoceni, sto znaci da su mrtvi danima. U okupiranom dijelu Sarajeva je bilo nepisano pravilo tokom rata da kad vidis kamere bjezi odatle, desice se neko sranje.
To su sve stvari koje mi laici vidimo, a koji nelogicnost su vojni eksperti primjetili to da ne nabrajam. Ali dzaba je pricati o tome u Hagu kad to nikog ne zanima i kad je presuda Radovanu vec napisana.
 

Back
Top