...случај Чавић...пар дана после...

qq, pozdravite se od reprezentacija :lol:


Колико сам ја укачила ти си косовски албанац - шиптар...како год и јасно ми је зашто тебе ово жуља...као што те жуљало и када смо се присећали бомбардовања и одавали почаст свим нашим страдалима и оштро осуђивали НАТО багру и америчке љиге док сте их ви у својој мизерији славили...славили та иста убијања невиних цивила у својим домовима...на мостовима и слично.

Јасно је зашто сте ви алергични на овакве НАШЕ српске успехе...јер Милорад Чавић, Ана Ивановић, Новак Ђоковић, Ненад Зимоњић итд...итд...до сутра бих могла да набрајам НАШЕ српске јунаке, ал' шта да вам радимо...како жањете тако и сејете и никада али баш никада нећете осетити овакав национални понос када се на најпознатијим стадионима, тениским теренима...халама светским, вијори српска а НАША застава и свира наша српска химна...:lol:

Браво за Чавића, Ђоковића, Ивановићеву, Јанковићеву...браво за мајсторе.:ok::super::super:
 
Sta ce njemu pare ovih nasih? On sve vreme sam finansira svoju karijeru i koliko znam cak i ne zivi u Beogradu...Sta bi njemu ove nase b... mogle da daju?

Ево шта каже наш Чавке:

"Evropski rekorder je naglasio da mu je ova podrška veoma značajna jer su, kako je dodao, predstavnici UBS bili uz njega i u trenucima kada mu je bilo najteže."

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=35460

Немојте више лапрдати!
 
Истина може свакако да звучи...зависи ко је и како слуша...ако теби тренутно звучи смешно, хајде да те потсетим на ону српску :

" Ко се задњи смеје - најслађе се смеје "!!!!:lol:

ma nechu sada da se bavim metafizikom .......
a ovo poslednje, svakako :lol:
 
Колико сам ја укачила ти си косовски албанац - шиптар...како год и јасно ми је зашто тебе ово жуља...као што те жуљало и када смо се присећали бомбардовања и одавали почаст свим нашим страдалима и оштро осуђивали НАТО багру и америчке љиге док сте их ви у својој мизерији славили...славили та иста убијања невиних цивила у својим домовима...на мостовима и слично.

Јасно је зашто сте ви алергични на овакве НАШЕ српске успехе...јер Милорад Чавић, Ана Ивановић, Новак Ђоковић, Ненад Зимоњић итд...итд...до сутра бих могла да набрајам НАШЕ српске јунаке, ал' шта да вам радимо...како жањете тако и сејете и никада али баш никада нећете осетити овакав национални понос када се на најпознатијим стадионима, тениским теренима...халама светским, вијори српска а НАША застава и свира наша српска химна...:lol:

Браво за Чавића, Ђоковића, Ивановићеву, Јанковићеву...браво за мајсторе.:ok::super::super:


:super:Па жуља њих замисли како је гледати такмичења а нема Аљбаноса :lol::mrgreen:
 
Колико сам ја укачила ти си косовски албанац - шиптар...како год и јасно ми је зашто тебе ово жуља...као што те жуљало и када смо се присећали бомбардовања и одавали почаст свим нашим страдалима и оштро осуђивали НАТО багру и америчке љиге док сте их ви у својој мизерији славили...славили та иста убијања невиних цивила у својим домовима...на мостовима и слично.

Јасно је зашто сте ви алергични на овакве НАШЕ српске успехе...јер Милорад Чавић, Ана Ивановић, Новак Ђоковић, Ненад Зимоњић итд...итд...до сутра бих могла да набрајам НАШЕ српске јунаке, ал' шта да вам радимо...како жањете тако и сејете и никада али баш никада нећете осетити овакав национални понос када се на најпознатијим стадионима, тениским теренима...халама светским, вијори српска а НАША застава и свира наша српска химна...:lol:

Браво за Чавића, Ђоковића, Ивановићеву, Јанковићеву...браво за мајсторе.:ok::super::super:


Da...
A nesto ne mogu da se setim nijednog uspesnog i znamenitog 'njihovog'... NEMA!
 
ne ja i metafizika, nego "kosovo je srbija" ahahahh :lol::lol::lol:


Јесте...Косово је Србија:) , а да не кажеш како нисам хумана и како се не трудим да вас просветлим, ево нешто за тебе...и да...цитирана је новинарка и књижевница из Норвешке...знам да не знаш:mrgreen:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6276586&postcount=44

:)
 
Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
Другог објашњења немам.:cool::cool::cool:

sve i da je tako kao sto kazes - moze mu se... Ovo je privatna svojina i covek moze da radi sta god mu padne na pamet sa svojim parama... A tvoje je da napustis krstaricu ako ti se ne svidja ;);)
 
...нешто размишљам...сада када су се већ стишале емоције око овог догађаја...
...долазим до закључка да све што се издешавало, у сваком погледу иде на руку Србије...али апсолутно све, чак и суспензија. Одличан политички маркетинг.8)

1. Чавић је освојио злато, показао да је најбољи, Србија је добила шампиона, а у дисциплини у којој би се евентуално такмичио, није би фаворит.
2. Самим чином ношења мајице показао је лична осећања и осећања велике већине грађана. Послата је порука свету.
3. Самим чином суспензије и дизањем буке око тога, долазимо до тога да је ту поруку видело много више људи, него да се ЛЕН правио луд.
4. Морална сатисфакција и победа и придобијање све више симпатија од стране неутралних посматрача у борби за поштовање међународног права.
5.Популарност самог Чавић! Дечко већ добија статус легенде. Наравно ту је и економски аспект. Медијска пажња, било позитивна или негативна, доноси одређене бенефиције (спонзорисање, повластице...). Чак је врло могуће да добије уговоре од страних, западњачких компанија, јер њих не занима политика, добробит својих грађана и сл, само интерес...

P.S. Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!

Kakvo iskrivljeno shvatanje stvari... Užas!
A za ovaj PS... Pa upravo nebuloze poput ove iz tvog PS-a su i dovele do zatvaranja tema.
 

Back
Top