Slovenska Unija

Da li se slazete da se stvori SU?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
DA LI SE SLAZETE DA SE STVORI SU(NE OVOG TRENUTKA,VEC,UOPSTE,BILO KAD)?

Ovde mozemo da diskutujemo o SU(da nebi spamovali druge teme).
Postavljena je anketa,da li se slazete da se stvori SU,posle glasanja mozemo da diskutujemo o zapadnoj granici Su(ostale se znaju).
Ja mislim da ce se stvoriti,kad-tad,ali sigurno.

attachment.php
 
Slovenska unija?

Pa i samo obicna delimicna juznoslovenska je pukla kao mehur sapunice...

Prvo da resimo pitanje da li Sloveni treba svi da budu pravoslavci ili katolici pa da nastavimo.
Drugo, imamo veoma razlicitu istoriju, potrebe, na raznim stepenima razvoja smo.
A isto, mi se ubrajamo u prilicno malobrojne slovenske narode koji vole Ruse. Poljaci bi ih npr. pre proterali do ispred Moskve, nego da budu sa njima. A tek Ukrajinci... tamo je tek havarija, oni su po pola u svim pitanjima.

Sta sa linijom Austrija - Madjarska - Rumunija? Ta 'linija' odvaja SRFJ i Bugare od ostatka Slovena.
 
Hoćeš da kažeš da će EU trajati više od SHS tj. Juge ;)

Jogoslovenska magla je trajala taman toliko dok se od Srba ne pokrade dovoljno. I kad je uzeto sve sto moze, odluceno je - nema vise.

To sto smo imali ratove i ostalo, to je samo dekor, kao za filmove kad stave. Glavni dogadjaj je pljackanje, od industrije do kulture.
 
Svaka cast :hahaha:

Mada, ova Pravoslavna unija lepo zvuci, Vizantija u novom, a jos ako je pod pokroviteljstvom majke Rusije :super::ok:

Nadam se da si bio u Rusiji posle 2000te... Kazu da je to nesto sasvim drugo od onoga sto neki pamte. Tamo je totalni kapitalizam, mnogo zesce nego kod nas.

Putinova Rusija nije bazirana na pravoslavlju nego na nafti, gasu i vojnoj industriji (a pocinju da ogradjuju i svoj deo severnog pola)
 
Hvala sto si jedini ozbiljno svatio temu :ok:

Razmisljao sam nesto,"nadmoc nacija" bi mogla lako da se regulise.Da se stvori nesto kao mini-skupstina slovena,gde je jedna nacija=jedan predstavnik.Pa se glasanjem resavaju pitanja vezana za buducnost su.Drzave bi postale regije,koji bi isto birali predstavnika(umesto predsednika).Svaka regija bi odlucivala za sebe,ali uz konsultaciju sa ostalim clanovima SU.

brate ,ti si lud
 
i da...koliko se secam kralja Aleksandra je ubio makedonac, zato sto su bili u zajednickoj drzavi sa srbijom, hrvati su ubili preko pola miliona srba samo u jasenovcu a pre 15 godina proterali su 250 000 sa njihovih vekovnih ognjista, sa bugarima smo vodili ratove od srednjeg veka pa do dvadesetog, i sada se jezim svedocanstava ljudi koji su pricali sta su radili bugari nasem narodu u prvo svetskom ratu na okupiranoj teritoriji, a sto se tice brace rusa, oni nisu ni prstom mrdnuli kada su bombardovali srbiju i kosovo pre samodesetak godina a i tada su imali bojeve glave i interkontinentalne projektile sa kojima su mogli da prete i da se razmecu kao Putin Veliki danas. gore sam napisao da volim ruse i tacno je to, valjda vaspitanje, ali sam svoju lekciju o tome koliko njih boli k....c za nas davno naucio. sto se mene tice buducnost srbije je kralj i monarhija i Evropska Unija, a ne ovi skorojevici politicari bez morala koji se otimaju za fotelje preko gladnog naroda. i ni pod tackom razno neka slovenska ili pravoslavna unija!!!
 
Poslednja izmena:
DA LI SE SLAZETE DA SE STVORI SU(NE OVOG TRENUTKA,VEC,UOPSTE,BILO KAD)?

Ovde mozemo da diskutujemo o SU(da nebi spamovali druge teme).
Postavljena je anketa,da li se slazete da se stvori SU,posle glasanja mozemo da diskutujemo o zapadnoj granici Su(ostale se znaju).
Ja mislim da ce se stvoriti,kad-tad,ali sigurno.

da li si mogao goru kombinaciju da smislis? :hahaha:
Verovatno te "ujke" placaju za ovo :hahaha:
 

Back
Top