Slovenska plaža - Budva

Raspitao sam se, pa reko da napišem, možda će neko kao ja da se interesuje...

10 noćenja, PP za 2 osobe 860evra. U cenu nisu uračunate takse, parking (7evra dnevno?!?!?!!?) itd...

Lepo izgleda, ali, mislim, to je Budva...

Skuplje je nego Grča i Turska(avionom) zajedno... Baš sam neprijatno iznenađen.
 
pa shta si mislio...tamo ne treba ici ni pod tachkom razno...
za te pare odesh u Tursku,ugoste te tako da ne znash shta te snashlo,
provedesh se 10 puta bolje,i josh ti ostane neki dinar...
ali zato nema poznatijeh faca...nijesi vidjen u budvu...
 
Problem je što vodim desetomesečno dete, pa ne znam kako je varijanta u Turskoj što se tiče lekara i slično?

A , pa dobro onda tu i jesi malo u pravu.A kada vec imas desetomesecno dete bolje ti je da ga vodis malo u CG sto ti ja preporucujem.Jer kada sam ja bio mali uvek su me vodili negde tu blizu,u CG.Tamo su lekari nasi,jezik je slicni srpskom i sve ostalo je slicno ko kod nas.To ti govorim jer ja da sam na tvom mestu ja ne bi vodio takvo dete da daleki i dugacki put za dete.
 
Bila sam samo jednom i nikada vise.Vidim da vodis i bebicu...Kad izaberes ok agenciju preko koje ides u inostranstvo,na raspolaganju imas lekara koji je dostupan 24 casa za goste i sve preglede obavlja besplatno.
 
portoroz.jpg
portoroz2.jpg
 
Trreba izabrati takvu agenciju. :D

Zaista smo preko njih isli vise puta na razne destinacije i nikada nismo pogresili.Prosle godine smo kasnili zbog problema s'pasosima dva dana pa su nam cak produzili aranzman.Uvek imamo lekara, vodica koji zaista dezura u predstavnistvu,organizuje koktel party da se gosti upoznaju,decica imaju animatora,sve lepo objasne.Ne znam da li smem da napisem koja je agencija:)
 
Zaista smo preko njih isli vise puta na razne destinacije i nikada nismo pogresili.Prosle godine smo kasnili zbog problema s'pasosima dva dana pa su nam cak produzili aranzman.Uvek imamo lekara, vodica koji zaista dezura u predstavnistvu,organizuje koktel party da se gosti upoznaju,decica imaju animatora,sve lepo objasne.Ne znam da li smem da napisem koja je agencija:)

Dobra je onda to agencija . Slobodno reci koja je. :think: :D
 
Будву заобилазим у широком луку, што препоручујем и теби. Што се тиче ЦГ мој избор је Херцег Нови или пак одређени делови Котора.
 

Back
Top