Slipknot

Na ovu otkidam..



Vidi kako ti se sviđa...
Ova "Yen" je jedna od tri pesme koje su nedavno objavili sa novog albuma koji uskoro treba izaci ako se ne varam. Mislim da je ova zadnja "The Dying Song" takodje jedna od tri. Ne znam njihov materijal dobro kao vi, ali na osnovu ovoga sto sam cuo, ove dve nove pesme mi deluju malo mracnije i dublje od ostalih pesama sa ranijih albuma ili mi se cini? Kao da su probali i dodali nesto novo i iz drugih muzickih pravaca.. Prosiruju zvuk i spektar, eksperimentisu sa novim. Valjda to tako ide kod mnogih grupa kako vreme i godine prolaze i kako postaju muzicki zreliji.
Yen je dobra pesma i svidja mi se mada me je taj kraj pesme, deo na kraju sa decijim klavirom igrackom "smrzao". Stalno sam gledao preko ramena sa obzirom da mi je soba bila mracna. Morao sam da upalim svetla pre kraja pesme i spota.

@Sensei...Ne znam da li si video taj spot za Yen, ali jedan od gitarista svira novu Fender Jazzmaster gitaru. Krajnje neuobicajeno rekao bih.
 
Sad me bas interesuje me da procitam o "rib-kicking riffs". Izdanje za sledeci mesec.


sl.jpg
 
Ova "Yen" je jedna od tri pesme koje su nedavno objavili sa novog albuma koji uskoro treba izaci ako se ne varam. Mislim da je ova zadnja "The Dying Song" takodje jedna od tri.
Takoe
30.og septembra izlazi

ove dve nove pesme mi deluju malo mracnije i dublje od ostalih pesama sa ranijih albuma ili mi se cini?
Najmračniji su bili na svom početku al daleko od toga da i naredni albumi nešto zaostaju..
Ono što se sigurno može zaključiti iz ovog što smo čuli jeste da i ovaj album obećava znači nisu se obrukali kao npr ramštajn sa poslednjim albumom
 
Poslednja izmena:
@Sensei...Ne znam da li si video taj spot za Yen, ali jedan od gitarista svira novu Fender Jazzmaster gitaru. Krajnje neuobicajeno rekao bih.
kako ne pratim Slipknot nisam se setio da on ima čak 4 signature Fendera. Čitao sam da je tražio od njihovog Custom Shop da mu naprave Jazzmaster po njegovim specifikacijama i oni su mu izašli u susret

JIM ROOT JAZZMASTER® V4​

Jim-Root-Fender-Jazzmaster-Hero-3@2560x1707.jpg


Osim vrata, ne svidja mi se a inače baš volim JM. I pravljen je u Meksiku, a traže $1,700 za njega što bi samo totalno zagriženi ljubitelji platili.

Ovako izgleda original

0149753305_gtr_frt_001_rr.jpg
 
Skroz je ogolio taj Jazzmaster. Ima samo tone i prekidac za magnete. Znao sam za njegov Telecaster ali mi se ne svidja. A primetio sam da na omotu tog magazina koji sam gore postavio, Tim ne drzi ni Jazzmaster, ni Telecaster ni Strat, vec nesto drugo.. I onda sam pronasao da je to njegova nova signature Charvel gitara.
Charvel "Pro Mod San Dimas" model. I ovaj Charvel je takodje ogolio sa jednim potenciometrom i prekidacem...svidja mi se to kod njega. Fenomenalan "Floyd Rose" most.....$2.000 kanadskih dolara.
ch.jpg
 

Back
Top