Slike i opisi automobila posetilaca foruma

IMG_20190803_130727.jpg
 
Znam da to važi u Norveškoj i da su tamo klepili bogataša sa 700k (i slovima - sedam stotina hiljada), ali ne znam ko je to prvi uveo.
Sredinom sedamdesetih nemacki sudija kaznio golmana reprezentacije Nemacke Sep-Majera takodje 700 000 nemackih maraka zbog voznje u pijanom stanju. Koliko se secam nije postojao nikakav zakon koji je to omogucio ali je sudija nezavisan i kaznjava u visini jednomesecne zarade, bilo je mnogo frke ali Sep-Majer je ipak platio tu
kaznu.
 
Nisam probao, a šta je tu problem?

Generalno imam problem da se namestim, visok sam skoro 190, imam duge noge, onda ili mi nije zgodno za ruke, mnogo sam udaljen ili su mi noge jako blizu pa me bole dok vozim na duže. A ako uklopim noge da mi budu ok, onda moram da sedim kao dete u školskoj klupi, pa na duže staze bole leđa...

A, iskren da budem, ima i toga što očekujem od auta 20.000e+ malo udobnija sedišta. Kruta su, nemaju elektroniku, nemaju memoriju sedenja, seku noge ispod kolena... Naravno da znam razliku između Octavia-e i Audi A8 (starije verzije), ali, druže, izašao sam iz A8 posle 19 sati u kolima kao da sam sedeo u najudobnijoj fotelji. Škodom odem do Grčke i posle se ceo jedan dan restartujem...
 
Ne znam, možda i nismo, ali baš bi bilo čudno Tojota i ovaj pas, sumnjam da na svakom ćošku ima takva kombinacija.
Ne znam, možda i nismo, ali baš bi bilo čudno Tojota i ovaj pas, sumnjam da na svakom ćošku ima takva kombinacija.

Škoda Octavia A7, sve oprema fino, lepo, samo sedišta su im ogromna mana.
Ovde Škoda nema, tako da nisam ja. 😎
 

Plus, dođem u ovlašćeno mesto prodaje, gde sam i uzeo auto, pitam može li se doplatiti izmena sedišta nekih, oni mi odgovore da nije moguće.

Znači, ja ne mogu nadograditi svoj auto, iz njima poznatih razloga, nikad ništa debilnije nisam čuo.

A za barabu, još ja u Beogradu hahaha, ako vidim tipa opet zamoliću ga da slikam kao dokaz :D
 

Back
Top