"Sledi opstrukcija skupštine!" Aleksić: uzećemo mandate i nećemo dozvoliti da se radi!

Nekad mi deluje da ih Vučko plaća sve koliko glupe poteze imaju. Pustiš da se izbori završe, potpišeš zapisnike, ćutiš kao kuja i onda još kad ljudi izađu na proteste ti im dođeš u 2 ujutru i pričaš "ajmo kući, sutra ćemo opet".
Па наравно да се ради о лажној опозицији. Све је ово унапред договорио лажни опозиционар Друг Ђидо са својим Вољеним. Само онај први протест испред РИК-а 18. децембра због изборне краће је био прави, остало су Ђидини перфоманси. Али на том првом протесту је народ извиждао и Ћуту Зозовачу и СмрадОмира ЛазОвића. Но, они ће да добију новац из буџета - 3000 евра по посланику, плус што ће многи од њих да реше своје постојеће егзистенцијалне проблеме посланичком платом.
 
Poslednja izmena:
Иначе, ракринкана лаж о фантомским бирачима:
Фантомских бирача је било МНОГО. Збирно место им је била Арена. Али Ђидина лажна "опозиција" није урадила оно шта је обећавала пре избора, а то је да ће повуче своје контролоре са свих бирачких места оног момента када уочи прву већу неправилност, да прогласи изборе покраденим и позове народ на улице.
Срећа па је невладина организација CRTA ставила ногу у врата што се каже, па је вашу изборну крађу документовала. Изборна крађа заправо никада није боље документована него овај пут. Та документација остаје. Документа CRTE о крађи гласова на изборима 2023.године нико неће да уништи, па ће се кад-тад неко од надлежних тиме позабави.
 
Soroševci
GEi5e5PXIAAI8vL
sto ti smeta da se druze s tvojom bracom
 
Фантомских бирача је било МНОГО. Збирно место им је била Арена. Али Ђидина лажна "опозиција" није урадила оно шта је обећавала пре избора, а то је да ће повуче своје контролоре са свих бирачких места оног момента када уочи прву већу неправилност, да прогласи изборе покраденим и позове народ на улице.
Срећа па је невладина организација CRTA ставила ногу у врата што се каже, па је вашу изборну крађу документовала. Изборна крађа заправо никада није боље документована него овај пут. Та документација остаје. Документа CRTE о крађи гласова на изборима 2023.године нико неће да уништи, па ће се кад-тад неко од надлежних тиме позабави.

Ma kakvi "фантомски бирачи" i te priče, bre! Ajde nemoj da mi se pričaš bajke o tome kako je neko sve kontrolišu na izborima. Pa gde ti živiš, u nekoj fantaziji?

A ova priča o CRTA-i, pa dobro je, dokumentuju oni šta dokumentuju, al' nije to nikakav garant. Čekaj malo, pa zar ne vidiš da ovi samo pričaju priče i onda se čude kad nešto ne ide kako su zamislili. Ajde, mani me tih teorija zavere, pa nismo mi sad u nekom triler filmu. 😒
 
Па наравно да се ради о лажној опозицији. Све је ово унапред договорио лажни опозиционар Друг Ђидо са својим Вољеним. Само онај први протест испред РИК-а 18. децембра због изборне краће је био прави, остало су Ђидини перфоманси. Али на том првом протесту је народ извиждао и Ћуту Зозовачу и СмрадОмира ЛазОвића. Но, они ће да добију новац из буџета - 3000 евра по посланику, плус што ће многи од њих да реше своје постојеће егзистенцијалне проблеме посланичком платом.

Ali je simpatično kako su zapravo jedini pravi protest koji je bio pokušali da razbiju sa "idite kućama, sutra ćemo". Sprdaju se sa ljudima.
 
нЕ могу се онако брутално покраду Избори без нежељених Последица,
обратите се свом лекару или фармацеуту..
False flag

Rukovođenje Beograda će biti delimično usporeno blokiranjem rada skupštine.
Ostatak države će funkcionisati normalno.

Što i nije loše, treba ujednačiti razvijenost ostatka države od Beograda gde ide gro budžeta.

P.S. izbore nisu pokradeni, ne znam da li si obavešten.
 
нЕ могу се онако брутално покраду Избори без нежељених Последица,
обратите се свом лекару или фармацеуту..
A gde su dokazi o brutalno pokradenim izborima ? Gde su glasali tih 40 hiljada bosanaca što tvrdi prozapadna opozicija da su nelegalno glasali? Gde je bilo 800 autobusa , a oni su pominjali dovođenje autobusa, gde su fotografije snimci , objasniti molim kako 40 000 bosanaca moglo da stane u 12 500 novoupisanih u spiskove , gde su ti ljudi glasali . Kako uobičajen broj prelazaka koji iznosi 5000 vozila dnevno može da sakrije 40 000 bosanaca , u gepecima? Kako to da su beogradski izbori pokradeni a izbori za republičku skupštinu nisu kada se zna da je opoziciona kontrola biračkih mesta u provinciji mnogo manja .
 
A gde su dokazi o brutalno pokradenim izborima ? Gde su glasali tih 40 hiljada bosanaca što tvrdi prozapadna opozicija da su glasal? Gde je bilo 800 autobusa , a oni su pominjali dovođenje autobusa, gde su fotografije snimci , objasniti molim kako 40 000 bosanaca moglo da stane u 12 500 novoupisanih u spiskove , gde su ti ljudi glasali . Kako uobičajen broj prelazaka koji iznosi 5000 vozila može da sakrije 40 000 bosanaca , u gepecima. Kako to da su beogradskiizbori pokradeni a izbori za republičku skupštinu nisu kada se zna da je opoziciona kontrola u provinciji mnogo manja .
nije 40 000 al i da je 4000, 400 pa i da je 40 .. izbori su neregularni zato što su glasali a nisu imali to pravo
nemoj da mi prodaješ priču o poštenim izborima u Srbiji... nismo maloumni jbt!! u jednoj kriminalizovanoj državi u kojoj vlada SNS krdo na čelu sa najvećim kriminalcem i izdajnikom, izbori ne mogu da budu pošteni!!!
 
nije 40 000 al i da je 400 i da je 40 .. izbori su neregularni zato što su glasali a nisu imali to pravo
nemoj da mi prodaješ prču o poštenim izboriuma u Srbiji... u jednoj kriminalizovanoj državi izbori ne mogu da budu pošteni!!!
Tu priču okači mačku o rep , neregularnih postupaka prilikom glasanja ima svuda u svetu . Evo sud u nemačkoj ove godine je doneo odluku da se ponove izbori na preko 200 biračkih mesta u berlinu za izbore koji su se desili 2021. godine. Pošto je tvrdnja prozapadne opozicije da se radi o brutalno pokradenim izborima zbog koje je ta strana izgubila izbore treba objasniti kako je 12, 500 novoupisanih birača što je 1 do 2% onih kojisu glasali za SNS (iliti jedan poslanik u skupštini grada ) moglo uticati na tako drastično prekrajanje narodne volje.
 
Tu priču okači mačku o rep , neregularnih postupaka prilikom glasanja ima svuda u svetu . Evo sud u nemačkoj ove godine je doneo odluku da se ponove izbori na preko 200 biračkih mesta u berlinu za izbore koji su se desili 2021. godine. Pošto je tvrdnja prozapadne opozicije da se radi o brutalno pokradenim izborima zbog koje je ta strana izgubila izbore treba objasniti kako je 12, 500 novoupisanih birača što je 1 do 2% onih kojisu glasali za SNS (iliti jedan poslanik u skupštini grada ) moglo uticati na tako drastično prekrajanje narodne volje.
znači u Nemačkoj je normalno da za lokalne izbore u Berlinu recimo, ti organizuješ buseve iz Austrije, daš im po sendvič i 50 eura i kao stoku ih dovezeš da glasaju u Berlin? Da taj iz nekog sela pored Beča bira gradonačelnika u Berlinu? Ja znam da je za vas SNS parizer sendvičare sve ovo ok i da ne vidite nikakav problem al probajte da razumete i nas kojima je ovo primer idiotizma i lopovluka
 
Lider Narodnog pokreta Srbije i jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je večeras za TV Insajder da će narednih dana biti doneta odluka o poslaničkim mandatima, ukazujući da je "realnija neka vrsta opstrukcije parlamenta".

Aleksić je ukazao da se lista svakako neće ponašati kao da se ništa nije dogodilo.
- Preduzećemo onaj vid borbe koji će dati bolje rezultate, a mislim da je realnija neka vrsta opstrukcija parlamenta - rekao je Aleksić.

Aleksić je pozvao sudije Ustavnog suda da pokažu da su spremni da budu na usluzi državi i narodu, a ne da "štite režim Aleksandra Vučića".

- Ako pogledamo postupanje Gradske i Republičke izborne komisije prema navodima o izbornoj krađi, možemo da očekujemo da će se i Ustavni sud isto ponašati - ocenio je Aleksić.

Komentarišući rasprave u Evropskom parlamentu o izborima u Srbiji, Aleksić dodaje da međunarodna zajednica ne može da poništi izbore, ali može da pošalje snažnu poruku celom svetu šta se ovde događa.

https://www.alo.rs/vesti/politika/860243/sledi...

****************************************************************
SPN se (ipak) ne predaje.
Parlament je državno zakonodavno tijelo i njegovom eventualnom blokadom ili opstrukcijom, imalo bi nesumnjivo veliki odjek i na taj način privuklo (ne)željenu pažnju.
Ne znam da li se može blokirati rad Skupštine na neko duže odredjeno vrijeme i time (stvarno) poremetiti njenu funkciju?
Da li za sve postoje neki zakonski okviri, pa tako i samo blokiranje Skupštine tj parlamenta ili to zavisi od samih aktera?
zar opstrukcija nije nasilje?
 
znači u Nemačkoj je normalno da za lokalne izbore u Berlinu recimo, ti organizuješ buseve iz Austrije, daš im po sendvič i 50 eura i kao stoku ih dovezeš da glasaju u Berlin? Da taj iz nekog sela pored Beča bira gradonačelnika u Berlinu? Ja znam da je za vas SNS parizer sendvičare sve ovo ok i da ne vidite nikakav problem al probajte da razumete i nas kojima je ovo primer idiotizma i lopovluka
Ponavljam gde su dokazi za 800 autobusa , jeli ih neko fotografisao , snimio ? To što ljudi iz Bosne koji imaju državljanstvo mogli da glasaju u Srbiji uveo je još Đinđić. Ako je na ovim izborima bilo nekih neregularnosti u vezi toga one sigurno nisu mogle bitno uticati na krajnje rezultate jer 12 500 novoupisanih birača jeste 1 do 2 % birača samo SNS-a što je skoro pa beznačajno.
A što se mene tiče ja sam gasao za gospodina Pavlovića budućeg premijera Srbije .
 
takvi bi da kroje kapu Srbiji?

evo ovi "protiv nasilja" najavljuju - opstrukciju
pa da trpe gradjani...
И све оно што су полупали и разбили иде на штету грађана.
Зато су они једна дружина која све што радиш ради против интереса Народа о Грађана Србије.

Неке државе би другачије поступале са таквима, али Србија је демократија чак и више него што треба да буде.
 
izbori su neregularni i pokradeni.
kada govoriš o završenim školama preko veze , lažnim diploma i plagijatima.. sns krdo je stranka sa ubedljivo najviše takvih slučajeva..vi ste vodeća stranka u svetu što se toga tiče!!!
ministarka ekologije Irena Vujović koja ne zna da čita i kojoj se smeje ceo svet na tiktoku.. poslanik koji ne zna da čita.. itd..ku rve i lopovi u skupštinskim klupama..
pa i Gangula Šapić gradonačelnik je završio neki fantomski faks koji nigde ne postoji al ok jbe vas amnezija pa ste to smetnuli s uma :D
 

Back
Top