"Sledi opstrukcija skupštine!" Aleksić: uzećemo mandate i nećemo dozvoliti da se radi!

Neno

Elita
Poruka
20.451
Lider Narodnog pokreta Srbije i jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je večeras za TV Insajder da će narednih dana biti doneta odluka o poslaničkim mandatima, ukazujući da je "realnija neka vrsta opstrukcije parlamenta".

Aleksić je ukazao da se lista svakako neće ponašati kao da se ništa nije dogodilo.
- Preduzećemo onaj vid borbe koji će dati bolje rezultate, a mislim da je realnija neka vrsta opstrukcija parlamenta - rekao je Aleksić.

Aleksić je pozvao sudije Ustavnog suda da pokažu da su spremni da budu na usluzi državi i narodu, a ne da "štite režim Aleksandra Vučića".

- Ako pogledamo postupanje Gradske i Republičke izborne komisije prema navodima o izbornoj krađi, možemo da očekujemo da će se i Ustavni sud isto ponašati - ocenio je Aleksić.

Komentarišući rasprave u Evropskom parlamentu o izborima u Srbiji, Aleksić dodaje da međunarodna zajednica ne može da poništi izbore, ali može da pošalje snažnu poruku celom svetu šta se ovde događa.

https://www.alo.rs/vesti/politika/860243/sledi...

****************************************************************
SPN se (ipak) ne predaje.
Parlament je državno zakonodavno tijelo i njegovom eventualnom blokadom ili opstrukcijom, imalo bi nesumnjivo veliki odjek i na taj način privuklo (ne)željenu pažnju.
Ne znam da li se može blokirati rad Skupštine na neko duže odredjeno vrijeme i time (stvarno) poremetiti njenu funkciju?
Da li za sve postoje neki zakonski okviri, pa tako i samo blokiranje Skupštine tj parlamenta ili to zavisi od samih aktera?
 
@Jugoslav Čvarak

HAOS-U-SKUPSTINI-SRBIJE-VERBALNO-I-FIZICKI-SE-OBRACUNALI-POSLANICI.jpg


Fm9OkajXEAA3jMr.jpg
 
Па брате,сестро..
Да сте крали-крали сте.
Сходно томе,немамо Право да прозивамо тог Алексића ако се Човек бори за Изборну Вољу Грађана,
мислим..
Ти си мене погрешно проценио.
 
Ти си мене погрешно проценио.
Ако владајућа Странка која је узурпирала Све Институције,која има Све Медије,Која има мурију,која има Нац.Фреквенцију,Чији Термини су увек у ударном Програму,Без којих ништа не можеш да "Завршиш" у Земљи Србији..
добро обрати пажњу на термин-ЗАВРШАВАЊЕ-
(То нам изгледа УСУД-са тим завршавањем смо се родили-са њим ће и скончамо):lol:...

значи
да та Иста Власт ИМА МНОГОО НЕПОЧИНСТВА у прошлости и да Они не смеју себи дозволе
да буду бар ЕГАЛ са опозицијом у Београду да не би били процесуирани због разних криминалних радњи.
Да ли се слажемо?
 
Kako misle da rade opsrukciju? Kao jesenas, setanjem, galamljenjem? I sta su dobili time sem sto deluju kao neozbiljna deca? SNS je usvojio sve sto je hteo i nisu ih opstruirali iako opozicija tvrdi da je opstrukcija dala rezultate.

Opozicija da je iole ozbiljna ne bi od 2016-te izlazila na izbore, isti im efekat, ne bi izasli ni 2023-ce dok im SNS ne bi izasao u susret sto se tice medija, birackih spiskova... no, nerealna ocekivanja da ce zbrisati SNS i trabande su vec umobolna, nerealna ocekivanja da ce preuzimanjem vlasti u BGD nesto uraditi za Srbiju (nije Beograd cela Srbija, BGD je 30% Srbije).
 
Kako misle da rade opsrukciju? Kao jesenas, setanjem, galamljenjem? I sta su dobili time sem sto deluju kao neozbiljna deca? SNS je usvojio sve sto je hteo i nisu ih opstruirali iako opozicija tvrdi da je opstrukcija dala rezultate.

Opozicija da je iole ozbiljna ne bi od 2016-te izlazila na izbore, isti im efekat, ne bi izasli ni 2023-ce dok im SNS ne bi izasao u susret sto se tice medija, birackih spiskova... no, nerealna ocekivanja da ce zbrisati SNS i trabande su vec umobolna, nerealna ocekivanja da ce preuzimanjem vlasti u BGD nesto uraditi za Srbiju (nije Beograd cela Srbija, BGD je 30% Srbije).
Jedva su izdržali u periodu 2020/22 bez skupštine i novca koji dolazi uz to za poslanike i stranke. :per:
 
Lider Narodnog pokreta Srbije i jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je večeras za TV Insajder da će narednih dana biti doneta odluka o poslaničkim mandatima, ukazujući da je "realnija neka vrsta opstrukcije parlamenta".

Aleksić je ukazao da se lista svakako neće ponašati kao da se ništa nije dogodilo.
- Preduzećemo onaj vid borbe koji će dati bolje rezultate, a mislim da je realnija neka vrsta opstrukcija parlamenta - rekao je Aleksić.

Aleksić je pozvao sudije Ustavnog suda da pokažu da su spremni da budu na usluzi državi i narodu, a ne da "štite režim Aleksandra Vučića".

- Ako pogledamo postupanje Gradske i Republičke izborne komisije prema navodima o izbornoj krađi, možemo da očekujemo da će se i Ustavni sud isto ponašati - ocenio je Aleksić.

Komentarišući rasprave u Evropskom parlamentu o izborima u Srbiji, Aleksić dodaje da međunarodna zajednica ne može da poništi izbore, ali može da pošalje snažnu poruku celom svetu šta se ovde događa.

https://www.alo.rs/vesti/politika/860243/sledi...

****************************************************************
SPN se (ipak) ne predaje.
Parlament je državno zakonodavno tijelo i njegovom eventualnom blokadom ili opstrukcijom, imalo bi nesumnjivo veliki odjek i na taj način privuklo (ne)željenu pažnju.
Ne znam da li se može blokirati rad Skupštine na neko duže odredjeno vrijeme i time (stvarno) poremetiti njenu funkciju?
Da li za sve postoje neki zakonski okviri, pa tako i samo blokiranje Skupštine tj parlamenta ili to zavisi od samih aktera?

E, bre, šta sad očekuju, da će blokadom Skupštine napraviti neku revoluciju? Pa dobro, svaka čast na hrabrosti, ali mislim da su malo naivni ako misle da će blokiranjem parlamenata promeniti ovu priču. Ako su stvarno mislili da će ovako lako da se izbore sa režimom, onda su u zabludi.
Svi znamo kako to ide kod nas, nema šanse da će im ovo proći bez problema. A te priče o Ustavnom sudu, pa ne zna se više šta da se očekuje od njih. Da budu na usluzi narodu, ha, dobro se sprdaš, Aleksiću. I to što međunarodna zajednica priča o našim izborima, kao da će to nešto promeniti. Pa neće, bre, samo će opet biti neka priča koja će se završiti bez ikakvih konkretih rezultata.
U svakom slučaju, sve ovo deluje kao pokušaj da se pridobije pažnja javnosti, ali da li će to zaista nešto promeniti, to ćemo tek videti. 🤷‍♂️
 
Opravdano pravno nasilje.

I treba mnogo više da Srbija ne postane privatna država.

Mada mislim da joj je suđeno da nestane.
Od proročanstva do geopolitike.
Možda i ne. Ali sa ovim ljudima što je sada vode budućnost joj nije sasvim izvesna..

Apolitičan sam.
Voleo bih da je iz jedne stranke predsednik a iz druge premijer.
Da je sud, mediji, bezbednost u rukama organa/organizacija a ne privatnih lica obojenih stranačkim bojama...
Ali šta ja znam, demokratija je uznapr(e)dovala u Srbiji naspram ozbiljnih svetskih država i njihovih demokratija...
 
Poslednja izmena:
Jedva su izdržali u periodu 2020/22 bez skupštine i novca koji dolazi uz to za poslanike i stranke. :per:
I to je poenta svih tih koji udju u polticke stranke, poslanicke plate, dnevnice, parlamentarna putovanja u EU itd. Nema teorije da rukovodstvo stranke izdrzi pritisak tih vec vidjenih poslanickih plata... cak i rukovodstyvo stanki zavisi od tog novca iz budzeta. Uostalom, od necega se mora i ziveti.

Ljudi koji su uspesni u svojim poslovima u politiku ne ulaze zarad poslanicke plate, ulaze zbog ministarskog mesta, mesta direktora EPS-a, Telekoma.

Tako da sam ja u teskoj zabludi da ce stranke da bojkotuju izbore i plate parlamentaraca. Sta ces, cesto ne pojmim kolika je to pohlepa u neostvarenih ljudi.
 
Lider Narodnog pokreta Srbije i jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić izjavio je večeras za TV Insajder da će narednih dana biti doneta odluka o poslaničkim mandatima, ukazujući da je "realnija neka vrsta opstrukcije parlamenta".

Aleksić je ukazao da se lista svakako neće ponašati kao da se ništa nije dogodilo.
- Preduzećemo onaj vid borbe koji će dati bolje rezultate, a mislim da je realnija neka vrsta opstrukcija parlamenta - rekao je Aleksić.

Aleksić je pozvao sudije Ustavnog suda da pokažu da su spremni da budu na usluzi državi i narodu, a ne da "štite režim Aleksandra Vučića".

- Ako pogledamo postupanje Gradske i Republičke izborne komisije prema navodima o izbornoj krađi, možemo da očekujemo da će se i Ustavni sud isto ponašati - ocenio je Aleksić.

Komentarišući rasprave u Evropskom parlamentu o izborima u Srbiji, Aleksić dodaje da međunarodna zajednica ne može da poništi izbore, ali može da pošalje snažnu poruku celom svetu šta se ovde događa.

https://www.alo.rs/vesti/politika/860243/sledi...

****************************************************************
SPN se (ipak) ne predaje.
Parlament je državno zakonodavno tijelo i njegovom eventualnom blokadom ili opstrukcijom, imalo bi nesumnjivo veliki odjek i na taj način privuklo (ne)željenu pažnju.
Ne znam da li se može blokirati rad Skupštine na neko duže odredjeno vrijeme i time (stvarno) poremetiti njenu funkciju?
Da li za sve postoje neki zakonski okviri, pa tako i samo blokiranje Skupštine tj parlamenta ili to zavisi od samih aktera?

Sad Deep state puppets pokusavaju da imitiraju metode Mi Glasa iz naroda
:D
 
Glavni problem ove opozicije je da shvate da ih ljudi jednostavno neće. Odgovorno tvrdim da je vlast na tako klimavim nogama i da su toliko zabrazdili da preko puta njih imaju ljude sa dve zdrave moždane vijuge, oni bi pali kao ništa.

Nekad mi deluje da ih Vučko plaća sve koliko glupe poteze imaju. Pustiš da se izbori završe, potpišeš zapisnike, ćutiš kao kuja i onda još kad ljudi izađu na proteste ti im dođeš u 2 ujutru i pričaš "ajmo kući, sutra ćemo opet".
 

Back
Top