+Slayer+

Je li to kao oni njihovi obrnuti krstovi na koncertima kojima plase decu da ce sudnji dan doci bas u toku trajanja koncerta?

Ahhhhh, Divine Intervension..somewhere South Of Heaven...while Raining Blood suround us....in The Seasons In The Abbys......until Hell Awaits.....all of them four.
 
Jeste, urezao je na podlakticu pa je onda spalio tu ranu.

Stvarno toliko glup gest, mislim, takve stvari su vezane za black metal bandove poput Mayhem, ali da to radi neko od fanova Slayera....i vise nego smesno.
 
Izvini, ali ja kod Candlemass nisam primetio nista novo i originalno. Glas koji se upinje, onda opet sasvim jednostavne riffove i solaze gde procesori odradjuju veci deo posla.
Mislim, jos jedan nepotreban band u nizu tog nekog novog talasa.

Daleko su oni od pravog metala.
 
Ne bih se bas slozio sa tobom, ali postujem tvoje misljenje. Candlemass je ipak tvorac novog doom metala, a album Epicus Doomicus Metallicus je zasigurno ostavio dubok trag.

Ali dobro, ovo je tema o Slayeru, a ne o Candlemassu i Doom-u.

Pozdrav.
 
Dont_Break_The_Oath:
Jeste, urezao je na podlakticu pa je onda spalio tu ranu.

Stvarno toliko glup gest, mislim, takve stvari su vezane za black metal bandove poput Mayhem, ali da to radi neko od fanova Slayera....i vise nego smesno.


Ne razumes ti to, to je ges koji pokazuje ljubav prema Slayeru simbolicno izrazen u planemu sopstvene ruke, za sta su najmanje krivi sami clanovi benda.. To je ljubav, cista i iskrena ljubav... :confused: :shock:
 
nikodim:
Bravo, bravo... konacno neko normalan na ovoj temi...
Nego, jesi li mozda goreo zbog Slayera do sada? ;)

Vidi ovog...

Tedoh reći da je spanje to sečenje il šta se sve ne radi da bi tamo neko video kako je tebi stalo do slejera, a još je i spanje ako je nekog i briga što si se ti seko il šta već.
 
CobRa-SiC-:
Vidi ovog...

Tedoh reći da je spanje to sečenje il šta se sve ne radi da bi tamo neko video kako je tebi stalo do slejera, a još je i spanje ako je nekog i briga što si se ti seko il šta već.


Ma to je skroz cool, povredis se i uzivas tako povredjen u majstoriji Slayerasa... Sta ima bolje od Slyaera, vatre i zileta??? :shock: :shock: :shock:
 
@ nikodim

Ako je to tako kul,
što onda lepo ne uzmeš neku nožinu,
lepo se iskasapiš,
al ostaviš dovoljno mesa da ostaneš živ nekih pet minuta,
polije te neko benzinom i, naravno, spali te.
I onda šutka nad tvojim ostacima... a onooo... slejer roka na bini... ccc... Ijaoooj kako je to kul, bre.
 
CobRa-SiC-:
@ nikodim

Ako je to tako kul,
što onda lepo ne uzmeš neku nožinu,
lepo se iskasapiš,
al ostaviš dovoljno mesa da ostaneš živ nekih pet minuta,
polije te neko benzinom i, naravno, spali te.
I onda šutka nad tvojim ostacima... a onooo... slejer roka na bini... ccc... Ijaoooj kako je to kul, bre.
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top