+Slayer+

child in time:
Keeper:
child in time:
Keeper:
ja pustam neku sto se zove "antichrist" il tako nesto kad ocu da oteram macku ili psa iz sobe :lol: :idea:
PUSTI IM SOUTH OF HEAVEN PA CES DA VIDIS KAKO CE DA SE ODUSEVE!! :P :P :P :P :P :D :D :D :lol: :lol: :o :o :o

ne, ne, ne, ne !!!!! hocu da mi budu zivi jos neko vreme :P :lol:
pa to je i moje macke odrzalo u zivotu.ja sam bre odgajila 3 generacije macaka!! :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ehmmmmmmm .......
macke na slayerima? svasta.
ali dobro, nije to nista. za razliku od mog druga koji je svoje macke navukao na travu. manijak. a ja tako volim zivotinjice ......... :twisted:
 
Keeper:
child in time:
Keeper:
child in time:
Keeper:
ja pustam neku sto se zove "antichrist" il tako nesto kad ocu da oteram macku ili psa iz sobe :lol: :idea:
PUSTI IM SOUTH OF HEAVEN PA CES DA VIDIS KAKO CE DA SE ODUSEVE!! :P :P :P :P :P :D :D :D :lol: :lol: :o :o :o

ne, ne, ne, ne !!!!! hocu da mi budu zivi jos neko vreme :P :lol:
pa to je i moje macke odrzalo u zivotu.ja sam bre odgajila 3 generacije macaka!! :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ehmmmmmmm .......
macke na slayerima? svasta.
ali dobro, nije to nista. za razliku od mog druga koji je svoje macke navukao na travu. manijak. a ja tako volim zivotinjice ......... :twisted:
hehehehheheheeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: trava svasta a da li su to bile punoletne macke?? :P :P :P
 
mortishaaa:
child in time:
Keeper:
ne znam. al jako im se svidjalo ...
posle su samo isle u krug oko drveta i tripovale se nesto
:lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da,da,da zanimljivo...bolje bi im bilo da si im puystio slayer-a~!!! 8) 8) 8)
Jos i slayer!! :shock: Uuuuuuuuuuu to bi bilo previse.. :wink: :twisted: :twisted:
Draga moja mortishaaa,slayera nikad dosta(o, :evil: :twisted: :twisted: :twisted: gromi i pakao, i dalje ne znam da koristim ove razlichite ukrase za slova)
Ja mislim da treba da se napravi kurs iz toga!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :x :x :twisted: :roll:
 
child in time:
mortishaaa:
child in time:
Keeper:
ne znam. al jako im se svidjalo ...
posle su samo isle u krug oko drveta i tripovale se nesto
:lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da,da,da zanimljivo...bolje bi im bilo da si im puystio slayer-a~!!! 8) 8) 8)
Jos i slayer!! :shock: Uuuuuuuuuuu to bi bilo previse.. :wink: :twisted: :twisted:
Draga moja mortishaaa,slayera nikad dosta(o, :evil: :twisted: :twisted: :twisted: gromi i pakao, i dalje ne znam da koristim ove razlichite ukrase za slova)
Ja mislim da treba da se napravi kurs iz toga!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :x :x :twisted: :roll:
e moze.. al' bi se to naplacivalo, samo da znas.. 8)
slayera nikad dosta?? :shock: :shock:
 
mortishaaa:
child in time:
oko 0,1% heheh :lol:
:lol: Dear USER!
Sad
Thank you for using our program. We hope you like it!

We advise you to read the included HELP files, which will help you set up
GetSmile according your favourite e-mail client or message board.[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Help[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:wScaredink: :wink: :wink:

evo,opet ja ustajem rano i nema nikoga... :( :(
 
child in time:
mortishaaa:
child in time:
oko 0,1% heheh :lol:
:lol: Dear USER!
Sad
Thank you for using our program. We hope you like it!

We advise you to read the included HELP files, which will help you set up
GetSmile according your favourite e-mail client or message board.[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Help[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:wScaredink: :wink: :wink:

evo,opet ja ustajem rano i nema nikoga... :( :(
lepo ti ja kazem.. dodjes uvece i tu smo ja i keeper.. :wink:
 
mortishaaa:
child in time:
mortishaaa:
child in time:
oko 0,1% heheh :lol:
:lol: Dear USER!
Sad
Thank you for using our program. We hope you like it!

We advise you to read the included HELP files, which will help you set up
GetSmile according your favourite e-mail client or message board.[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Help[Automated by GetSmile]
:lol: :lol:
:wScaredink: :wink: :wink:

evo,opet ja ustajem rano i nema nikoga... :( :(
lepo ti ja kazem.. dodjes uvece i tu smo ja i keeper.. :wink:

a ja bio prethodne dve veceri a tebe nije bilo :cry: znas sta je najbolje - da se dogovorimo oko termina. moze? :D
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
a ja bio prethodne dve veceri a tebe nije bilo :cry: znas sta je najbolje - da se dogovorimo oko termina. moze? :D
whatever you say baby! :wink:

kad kupis sledeci put novo vreme onda mi reci, pa cemo se dogovoriti. tako ..... 23h ..... tako nesto. moze? :lol:
duso, je si li tu veceras?? :? ja cu bidnem, a ti?? :wink:

tu sam, sreco, ko sto si mogla vec da zapazis :wink:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
tu sam, sreco, ko sto si mogla vec da zapazis :wink:
ee a jel' ces biti tu oko 23 :?: :roll: , posto me keva tera da jedem :shock: , pa moram sa neta, uskoro :cry: :cry: :cry:

u principu bih trebao tada da radim, ali ......
nemas frke :lol: ... tu sam u 23h :wink:
e sad palim pa dolazim u 23 (ako se konektujem :roll: )
al' ako ne mozes.. nema veze. drugi put :roll:
POZ :wink:
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
tu sam, sreco, ko sto si mogla vec da zapazis :wink:
ee a jel' ces biti tu oko 23 :?: :roll: , posto me keva tera da jedem :shock: , pa moram sa neta, uskoro :cry: :cry: :cry:

u principu bih trebao tada da radim, ali ......
nemas frke :lol: ... tu sam u 23h :wink:
e sad palim pa dolazim u 23 (ako se konektujem :roll: )
al' ako ne mozes.. nema veze. drugi put :roll:
POZ :wink:

see ya, baby :wink:
 

Back
Top