Slavenski svet - Unija Slavena

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326
Autorska tema,

Svedoci smo rekompozicije na globalnom planu. Nadiru nove sile tipa Kina i svedoci smo velikih migracija koje urusavaju Evropu i menjaju sliku sveta.

Evropski beli narodi posrcu. Promene u zapadnoj Evropi u zadnjih 50 godina su drasticne. Tek se moze zamisliti kako ce biti za 50 godina. Bice to neko novo lice, Pariza, Berlina, Londona... To preti i slavenskom rodu


Jedina oaza za beli svet ostaje slavenski svet. Istocna Evropa. Nazalost taj svet je razjedinjen i u sukobu. Moze ili i posebno, treba li doci do integracije Slavena? Da se stvori jedna Slavenska Unija sto se cini jednostavno prirodnim i pravo je cudo zasto se to jos nije desilo?

Zasto politicke i drustvene elite tih drzava i naroda ne streme ka tome? Sta nedostaje da dode do ujedinja Slavena? Je li to moguce?


Slava slavenskom rodu!!!

 
1024px-Slavic_tribes_in_the_7th_to_9th_century.jpg



 
SSSR je zauvek raspuhao snove o sveslovenstvu mada ni iskustva na slovenskom jugu nisu ništa bolja. Znači krepala Sveslavija , rodilo se mrtvrođenče.
Opet neka saradnja može da postoji , manifestacije folklora, srednjevekovnih ratničkih igara, skupljača sličica i raznih starih predmeta ili triatlon sa tenkovima na front kanalu . ...
 
SSSR je zauvek raspuhao snove o sveslovenstvu mada ni iskustva na slovenskom jugu nisu ništa bolja. Znači krepala Sveslavija , rodilo se mrtvrođenče.
Opet neka saradnja može da postoji , manifestacije folklora, srednjevekovnih ratničkih igara, skupljača sličica i raznih starih predmeta ili triatlon sa tenkovima na front kanalu . ...


Da SSSR i Jugoslavija su posejale zlo i mrznju umesto da integrisu Slavene. Ali ok bilo je i drugih i gorih stvari.

Zanima me zasto politicari i oni koji upravljaju tim drzavama ne pricaju o uniji Slavena? Zasto niko ne razmislja o tome? Prica se o EU integracijama, euroazijskim integracijama, nesvrstanim itd....


Juzni slaveni su na migrantskoj ruti i lagano im se zatire trag. Ulazak u EU ce to samo ubrzati. Zato se treba stvarati slavenska unija!


 
Da se Sloveni ujedine, Germani bi u danu izgubili primat u Evropi, zajedno sa celom ekipom oko njih, ali je problem toga sto mi sami sa sobom nismo dobri. Npr, Poljaci neće oprostiti Rusima, mi Hrvatima, mislim da je to malo i planski urađeno da ne dođe do ujedinjenja.
 
Bila je vladavina Rimljana, pa su na redu bili Germani, posle toga su trebali Sloveni, ali su Germani imali plan kako to malo da preurede. Lično mi deluje da nećemo skoro, da se ne lažemo.

Ako se ne desi ujedinjenje Slavena, ovi juzni Slaveni (potez Bugarska-Slovenija) ce biti potopljeni migrantima i bice ovako geta naselja kao u FR i bice ovo


Poljaci, Slovaci itd se opiru tim migracijama ali pitanje je dokle. Na duze staze jedino ujedinjena Slavija je spas svima. Spas za belog coveka.
 
Ako se ne desi ujedinjenje Slavena, ovi juzni Slaveni (potez Bugarska-Slovenija) ce biti potopljeni migrantima i bice ovako geta naselja kao u FR i bice ovo

MEDIA=youtube]FxxgGyvGeGs[/MEDIA]

Poljaci, Slovaci itd se opiru tim migracijama ali pitanje je dokle. Na duze staze jedino ujedinjena Slavija je spas svima. Spas za belog coveka.
Jel slušaš 667 Mangemort Squad


Tu sais jamais j'arrête
1 2 3 4 brrr et ça t'fait disparaître
 
Imaš li bilo kakav dokaz za tu glupost koju si izgovorio

Dokaz sam ja. Gledam sta se desava u zapadnoj Evropi. Sve vise je doseljenika, tzv migranata. Vrsi se getoizacija i rastu antagonizmi. Sve to eskalira. Vise i vise. Beli covek se potiskuje iz svoje postojbine. Vec danas imas Francuze koji se sele u istocne zemlje jer se tu osecaju sigurnije nego u svojoj sopstvenoj drzavi.
 
Dokaz sam ja. Gledam sta se desava u zapadnoj Evropi. Sve vise je doseljenika, tzv migranata. Vrsi se getoizacija i rastu antagonizmi. Sve to eskalira. Vise i vise. Beli covek se potiskuje iz svoje postojbine. Vec danas imas Francuze koji se sele u istocne zemlje jer se tu osecaju sigurnije nego u svojoj sopstvenoj drzavi.
Sinko samo zbog klimatski promena moš tamo da živiš , pa i tad biće prijatnije u Norveškoj ili Danskoj
 
Sloveni su drugim Slovenima kroz istoriju bili daleko veći dušmani nego bilo koja zapadna sila.
I ja znam da će sad da krenu tirade o tome kako su zli zapadnjaci braću zavadili, i kako dobra i pitoma slovenska duša nije sposobna da mrzi, kako je Lada bolji auto od Mercedesa jer nikada nije moralo da se menja ono što valja i slično.

Terapija nalaže Srbima da prestanu da sanjaju o nekim unijama, bilo kakvim ukrupnjavanjima sa drugim državama i narodima. Srbi trebaju da gledaju svoja posla, i u nekoj doglednoj budućnosti da skupe ove zemlje koje su ostale u komšiluku, i to po mogućstvu bez drugih naroda. Bili oni slovenskog ili drugog porekla.
 

Back
Top