Slagalica na facebook-u?

Jel postoji neka mogucnost da, kada ispunite maksimalan dnevni broj partija - pet, da restartujete igru, ili sta vec.. pa da igrate ispocetka? Tipa, da izbrisete aplikaciju sa svog profila, ili tako nesto... ?

Malo mi je 5 partija dnevno :mrgreen:

Uh, kakva si ti faca?! Pa, ti ces da zeznes i Milku Canic, ako tako nastavis.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel postoji neka mogucnost da, kada ispunite maksimalan dnevni broj partija - pet, da restartujete igru, ili sta vec.. pa da igrate ispocetka? Tipa, da izbrisete aplikaciju sa svog profila, ili tako nesto... ?

Malo mi je 5 partija dnevno :mrgreen:

Nažalost, ne samo da ne možeš više od 5 partija dnevno, nego ćeš, kad potrošiš zlatne tokene, moći da igraš samo jednu partiju dnevno. Svaki dan dobijaš 50 srebrnih tokena, a za partiju ti je potrebno 40. Znači, četiri dana po jednu partiju pa peti dan dve, onda opet četiri dana po jednu pa peti dan dve, i tako dalje. Prilično glupo. Ali najavljuju da će biti nekih promena vezanih za aplikaciju, pa se mnogi korisnici nadaju da će i to oko tokena biti malo prihvatljivije.

U krajnjoj crti možeš i ovo što je kolega iznad mene predložio - da napraviš još neki nalog koji bi ti služio za igranje. :)
 
Jel postoji neka mogucnost da, kada ispunite maksimalan dnevni broj partija - pet, da restartujete igru, ili sta vec.. pa da igrate ispocetka? Tipa, da izbrisete aplikaciju sa svog profila, ili tako nesto... ?

Malo mi je 5 partija dnevno :mrgreen:

Колико је мени познато не постоји. Направи хх налога и удри. Ако ти је циљ да гањаш резултат имаш разне хакове. :
 
Neki hackovi rade, a neki ne, naravno mogu to ponovo da namestim, a u medjuvremenu sam napravio i svoju slagalicu, koja ima oko 8500 igraca trenutno, baza spojnica i asocijacija je vrlo mala ali cu se snaci. :)
Sto se tice Slagalice na fb, tih 5 ti je maksimum i ne postoji sansa da resetujes partije na bilo koji nacin, a takodje uklanjanje aplikacije i ponovno igranje takodje ne pomaze. Naime, kada prvi put udjete u igricu, slagalica uzima vas facebook id, i cuva ga u bazi podataka, i tu sve cuva na osnovu tog id, i vase podatke o tokenima itd, i samim uklanjanjem aplikacije sa fb vas id sa svim podacima i dalje ostaje u bazi podataka, tako da, u stvari kada se opet posle pridruzite igrici, stanje ostaje isto, i broj odigranih partija i tokeni. :)
Tj, uklanjanjem aplikacije sa vaseg naloga, ne dolazi do uklanjanja vaseg naloga na slagalica serveru. :)

EDIT: Neko mi je poslao mail u vezi hackova na moj nalog na alasu, medjutim nisam imao vremena da odgovorim, sredicu te hackove kad budem imao vremena, za par dana, samo da mi prodju kolokvijumi. Pozdrav. ;)
 

Back
Top