Skupštinska kafana broj XXVI: "Famozni recepti za dinstanje pirotskih butkica"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
9GVk9kpTURBXy9jMDgwZmJlMmJhMTBmYzc1Mjc1ZjA4NmQ0M2NkZTcyZi5qcGeRkwLNAkIAgaEwBQ


Preminuo je slavni glumac iz "Mućki" Džon Čalis, a tužne vesti je saopštila njegova porodica.

 
E evo iskreno... Znao Sam ja si ti opasan zato I jesi Opsenar. Nista to nije slucajno.Medjutim, nadam se ja da si se ti odljutio a ako nisi e jbg onda napravi čeku, napuni sacmaru I Cekaj momenat.
Popustiće to mene s vremenom... do sledećeg leta :mrgreen:
A tandžara je nabutana s krupnom solju, morskom, i gleda u debelo meso :kez:
 
Popustiće to mene s vremenom... do sledećeg leta :mrgreen:
A tandžara je nabutana s krupnom solju, morskom, i gleda u debelo meso :kez:
Ne znam stae bilo u pitanju kod tebe I kod mene je bilo gutavo za odlazak... Slobodno vrijeme, obaveze neke itd Ali hanuma veli ako ne odemo da ce me skandzijat I eto problem riesen :lol:
Ma organizuje se covjek za Cas a misli da ne moze I mnogo Ali mnogo Sam zadovoljan sa ovim boravkom na moru jos ako se uzme u obzir da je more slabo ko vidio prosle godine... Dobro jest Rifat.Proslo ljeto Sam 2 sedmice bio u RS i bilo extra. Nije bilo letova za ni za CG ni za HRV tih Dana tako da... RS
Ja Sam pisao ovde jos 10ak Dana ranije da idem I Mogo si se komotno spustit dole da je ne znam sta....ali dobro, ti najbolje znas zasto si bio sprijecen
 
Ову тему сте измислили како бисте нас спамере одвратили од других тема?
Какво наинвно надање наше модерације еј.

Сад видех неки снимак с контра параде... Ако је то од јуче... неколико иљада људи, пале шарену заставу и носе једну лепу црну ВЧЋ ПДР заставу...
 
  • Voli
Reactions: Red
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top