Quantcast

Skupštinska kafana broj XXVI: "Famozni recepti za dinstanje pirotskih butkica"

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
53.053
Potrebno je:
-par butkica ili više, ali uglavnom u paru, osim ako ne,
-nešto slobodnog vremena, može i kad ste na poslu,
-dobra volja da se zabušava,
-raspoloženje srazmerno ponudi i potražnji butkica,
-internet zadovoljavajuće brzine, provajdera po ličnom izboru,
-prstohvat ili dva mašte...
Dinstati na najtišoj vatri, uz povremeno pojačavanje temperature zbog održavanja budnosti, a poželjno da se sve to radi radnim danima posle 15:30, a vikendom u proizvoljnom terminu. E sad, ako baš hoćete da razbijete maler, onda može i rano ujutru ili barem prepodne svakog radnog dana. :malav:

Što se kafe tiče, ja ne kuvam, da ne bude posle nisam rekla, dakle, mili moji, snađite se kako umete. Od alkohola točimo sve što u tom trenutku imamo u šanku. Muzika isto može, sve što vam padne na pamet i što vam se sviđa, i tako niko ne klikće na to. U principu, može sve, zarad dobre zabave.

Pu, prv... ovaj, uživajte u novoj kafani i očekujem ujutru od muške ekipe neke sveže butkice, da nas ne bije maler, nemojte da prozivam! I na kraju, samo da kažem da mi je mnogo drago što sam došla ovde i što sam vas sve upoznala. :heart:

Link do stare: https://forum.krstarica.com/threads/skupstinska-kafana-broj-xxv-kod-lajavog-krelca.922009/page-800

Opsenar

Poznat
Poruka
9.160

Prilozi

• IMG_20210623_235140.jpg
    IMG_20210623_235140.jpg
    104,3 KB · Pregleda: 125

Agatha

Legenda
Poruka
72.438
Potrebno je:
-par butkica ili više, ali uglavnom u paru, osim ako ne,
-nešto slobodnog vremena, može i kad ste na poslu,
-dobra volja da se zabušava,
-raspoloženje srazmerno ponudi i potražnji butkica,
-internet zadovoljavajuće brzine, provajdera po ličnom izboru,
-prstohvat ili dva mašte...
Dinstati na najtišoj vatri, uz povremeno pojačavanje temperature zbog održavanja budnosti, a poželjno da se sve to radi radnim danima posle 15:30, a vikendom u proizvoljnom terminu. E sad, ako baš hoćete da razbijete maler, onda može i rano ujutru ili barem prepodne svakog radnog dana. :malav:

Što se kafe tiče, ja ne kuvam, da ne bude posle nisam rekla, dakle, mili moji, snađite se kako umete. Od alkohola točimo sve što u tom trenutku imamo u šanku. Muzika isto može, sve što vam padne na pamet i što vam se sviđa, i tako niko ne klikće na to. U principu, može sve, zarad dobre zabave.

Pu, prv... ovaj, uživajte u novoj kafani i očekujem ujutru od muške ekipe neke sveže butkice, da nas ne bije maler, nemojte da prozivam! I na kraju, samo da kažem da mi je mnogo drago što sam došla ovde i što sam vas sve upoznala. :heart:

Link do stare: https://forum.krstarica.com/threads/skupstinska-kafana-broj-xxv-kod-lajavog-krelca.922009/page-800
Nek ti je sa srećom!

• Voli
Reactions: Red

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.