Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da sam se odlučio...
VIP otpao...beš 4G...

Orion
Neću vdsl 50 nego wifi/adsl (bežični ruter) 20 za 1700

Sutra tj danas vatreno krśtenje u radnji.
Kulturiška, mini prodavnica, ima i toalet, sediš...
Manja plata al mirna glava, šefica zmaj od žene a za koleginicu ću tek videti.
Tu sam fino padobranac ,3 dana radim 4 ladim prvi mesec.
Taman za minimum minimuma.
Pa će onda one na odmor...
Jednom i ja da uživam
Zaslužio sam...

Kad se setim...svako jutro za Staru Pazovu pa onda Tošin Bunar u III smene
A ovo...8 min i 30 sekundi peške...
YES!
 
Ви околограђани бар имате избор.

Кад бејах на одмору флипнем и хоћу да одјебем мтс и почнем да јурим алтернативе... Нема сбб нема орион нема ништа ... сбб им неки директ тв ил како се зове, преко сателита али само телевизија... За нет једини избор коперникус.

Знам какви су им запослени били кад су почињали, све го дрипац наркоман шљам, рекох ајд можда су се за 10 год уозбиљили... Одем до канц наравно тамо нико нема, обавештење на вратима да канц неће радити до даљнег и два броја фиксног телефона...

Оба искључена.

Проверим и за општинске канц иста прича. Не можеш да их нађеш да им кажеш донесите кабл, окачите на кућу, оћу да вам дајем паре бре.

Страшно. И остадох са мтс-ом.
 
Manja plata al mirna glava, šefica zmaj od žene a za koleginicu ću tek videti.
Tu sam fino padobranac ,3 dana radim 4 ladim prvi mesec.
Taman za minimum minimuma.
Pa će onda one na odmor...
Jednom i ja da uživam
Који си ти Боб Рок Алан Форд.

Боде те 'рац бар ћеш радиш са женама, можданешто и штипнеш :mrgreen:
 
Ви околограђани бар имате избор.

Кад бејах на одмору флипнем и хоћу да одјебем мтс и почнем да јурим алтернативе... Нема сбб нема орион нема ништа ... сбб им неки директ тв ил како се зове, преко сателита али само телевизија... За нет једини избор коперникус.

Знам какви су им запослени били кад су почињали, све го дрипац наркоман шљам, рекох ајд можда су се за 10 год уозбиљили... Одем до канц наравно тамо нико нема, обавештење на вратима да канц неће радити до даљнег и два броја фиксног телефона...

Оба искључена.

Проверим и за општинске канц иста прича. Не можеш да их нађеш да им кажеш донесите кабл, окачите на кућу, оћу да вам дајем паре бре.

Страшно. И остадох са мтс-ом.
Pa mts i jeste kupio kopernikus-a
Kod !ts-a ako ti radi radi a ako ne radi ti si kriv za tehničke mogućnosti i daj pare
Ama ništa da izadju u susret
Bagra
Zajebavaju mi ortaka sa nove centrale, nešto zasrali i neće da reše čoveku.
Doduše on mutavela a seljačine iz mts baš takve vole.
Ja im bar sve po spisku.
Plaćam pa imam pravo.
Napisali mi jednom da biram reči
Ja ih poslušao pa izabrao za sledeći dan, sigurno im nije bilo dobro kad su videli probrane reči a po njihovom savetu.


Beotel se oslanja na Telekomovu infrastrukturu a često ih i sabotiraju i smanjuju protok.

SBB je super imaju komśije al mi na nekom KDS-u , jbg, pokojni ćale izabrao
VIP često namešta tezge sa mts-om oko akcija...
Kad sam se prvi put žalio mts-u izgleda preuzela njihova služba za rad sa korisnicima pa brže bolje obavestili VIP da imaju ovcu tj mislili su da imaju ovcu al izvukli Stojka

Ja nazovem mts i pitam odakle VIP zna koji su SIM brojevi aktivni pogotovo pod 066?
Tajac...

E i zbog toga VIP ispada a oni daju samo mobilni internet (USIM kartice, a dobre su jer imaju kapacitet za ohpho imenik medjutim sise neće da ti je ostave posle ugovora već menjaju sa običnom manjeg kapaciteta)
A i zrače...


Orion je majka plus je formiran od vrh firmi poput SezamPro i EUnet-a
Wi-Fi ruter, niśta žice po stanu
Čista kultura okologracka
 
Poslednja izmena:
Index Sport: Mladi Nijemac je isfrustriran zbog načina....bla bla itd etc i slično. :hahaha:

i gde je tu
u stvari granica ukusa? Zašto je on isfrustriran a ne recimo samo frustriran? Zašto nije obrnuto? Pa da, mogao je biti prvo isfrustriran pa onda frustriran. I to ima smisla. Kada je on u pitanju onda sve ima smisla...mislim u objašnjavanju pojave i ništa drugo.
Očigleno, kako to sugeriše Vukajlija, radi se o nekom jadniku. Mada, da ne grešim dušu, ima par jadnika koji tvrde suprotno. Apsolutno razumljivo.
I kako neko normalan može biti isfrustriran, mislim, stvarno su to po malo čudne pojave. Opet čudne za jedne......ali oni drugi.....e ti, ti drugi, tvrde da je to, eto kako da kažu, pa nema veze šta kažu.
Da se ne lažemo, koji su to nivoi, prvo si nenormalan pa onda zbog toga si frustriran, a onda budeš isfrustriran i onda opet budeš nenormalan ali više nisi frustriran....ebiga po malo komplikovano za pošten svet.
 
U jednoj običnoj sobi, najobičnija gitara, običan trzaj žice pravi haos.
U jednoj običnoj sobi, najobičnija violina pravi haos.
U jednoj običnoj sobi najobičniji saksofon pravi haos.
Ali sve se to ne čuje u najobičnijoj sobi jer se muzika reprodukuje preko stvari koji imaju tendeciju da umanje stvari i prikažu ih sasvim suprotno od imena iza kojeg se sakrivaju.
Najobičniji ljudski glas je problem za reprodukciju, a da ne govorimo o instrumentima. Dva lepa primera kako to izgleda ljudski glas u svoj lepoti i veličini i jedan instrument.
 
Izvinjavam se, šta ovo treba da znači...? :besan2:
Не сећаш се кад је твој комшија Стојко ишао у МТС да се одјављује са 4ге и пребацује на 3ге картице јер му мање троше интернет? Па се пичкарао са особљем МТС-а...

Хах. Ако нам затреба прва ударна јединица за рушење петге трафоа, не знамо ко ће је чини ал Стојко ће сигурно бити полит-комесар исте. :mrgreen:
 
i gde je tu u stvari granica ukusa? Zašto je on isfrustriran a ne recimo samo frustriran? Zašto nije obrnuto?
разлика у свршености радње...
исфрустриран - завршио са фрустрирањем, обрнуо игрицу па нема даље.
фрустриран - још има простора за напредак.
 
разлика у свршености радње...
исфрустриран - завршио са фрустрирањем, обрнуо игрицу па нема даље.
фрустриран - још има простора за напредак.
Znaš kad je pokojni Guru rekao "I'm frustrated, chumps are making me mad."

 
Не сећаш се кад је твој комшија Стојко ишао у МТС да се одјављује са 4ге и пребацује на 3ге картице јер му мање троше интернет? Па се пичкарао са особљем МТС-а...

Хах. Ако нам затреба прва ударна јединица за рушење петге трафоа, не знамо ко ће је чини ал Стојко ће сигурно бити полит-комесар исте. :mrgreen:
Suviše sam mlad da bi se sećao, al da ima trafoa i repetitora - ima mamicuim... :besan2:
Ovo za komesara si totalno ubo :super:
 
Pa ja to ne radim, jaoooo pa tisse zaibeo? :mrgreen:
Aјде ајде не поричи... Шта је следеће, још ћеш почети да причаш како не носиш розе, не возиш бемвеја и не кољеш се у дупенце... ?

Признај, пола ће ти се дода, зајебавти те нећемо...много.

Ovo za komesara si totalno ubo :super:
И теби се чини да је Стојко рођен за комесара прве бригаде антибосанског батаљона? Чета "стаааари беооограђани" :mrgreen:
 
И теби се чини да је Стојко рођен за комесара прве бригаде антибосанског батаљона? Чета "стаааари беооограђани" :mrgreen:
Vidi, to je za ozbiljnu analizu :rtfm:
Komesari iz onog rata ništa nisu mogli da urade brez bosanaca, jedino su im oni verovali... tako da je u problemu :lol:
 
разлика у свршености радње...
исфрустриран - завршио са фрустрирањем, обрнуо игрицу па нема даље.
фрустриран - још има простора за напредак.
Samo lopatom se postiže vidan napredak.😂.

Ako je bio u nekom nenormalnom stanju i zbog toga bio frustriran i onda zbog toga dolazi u situaciju da bude isfrustriran. Neko sa strane može samo da zaključi da je sada frustriran.
Mislim, kako je to moguće. Bude frustriran i onda bude isfrustriran i ciklus se završava sa zaključkom, frustriran, kao novim stanjem.
Ali ovaj put je to stanje pozitivno.... ali pošto se krenulo od ne baš mnogo normalne ideje, onda i ovo takozvano pozitivno stanje je sa gledišta normalne osobe krajnje opskurno.
Generalno gledano, nema ničeg lepog u ta tri stanja, međutim, neki tvrde da je to sasvim u redu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top