Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nemas pojma o drzavnosti
nemas pojma o pojmovima sta je socijalizam , sta je kapitalizam
sedi
jedan ki vrata.

a sto se tice zivota
materijalno je ovde bolje
intelektualno i je bilo i u bivsoj bolje , socijalno , drustveno ,
ma, nemoj da places ,
primi kznanju da zivite mnogoooooo gore , neg sto su vasi roditelji ziveli.
Ipak ti služiš Kraljici, a ne živiš u nekoj republici. Izgleda da si pažljivo slušao pametnije šta kažu, gde je bolje.
 
Ipak ti služiš Kraljici, a ne živiš u nekoj republici. Izgleda da si pažljivo slušao pametnije šta kažu, gde je bolje.

Da, to je prilično zanimljivo, sav taj titoslovenski šljam priziva komunizam dok uživa u prednostima kapitalizma, između ostalih i u slobodi govora koju taj kapitalizam pruža, a koju su oni drugima uskratili...
 
20200326_171010.jpg


:mrgreen:
 
Ne, ja sam samo živeo u tom vremenu, a produkt sam svojih roditelja. Da su živeli u nekoj normalnijoj zemlji, gde nisu krali svi, od dirktora do kafe kuvarice, obezbedili bi mi još bolje.
poenta je da su tvoji i imali to sto su i imali
obrazovanje su stekli tu i takvoj zemlji i na osnovu svoga dobroga zivota
planirali i porodicu
i
eve, stize naj medj najima
i mora je i imati i svilu i kadifu
i ...

e da , danas kada rode donose bebe i tako jedna nosi i hoce da je isporuci u serbiju tj balkan
beba vice
neeee, pizzzda ti materina
nosi me za germaniju, kod
frau , fau i ..
 
poenta je da su tvoji i imali to sto su i imali
obrazovanje su stekli tu i takvoj zemlji i na osnovu svoga dobroga zivota
planirali i porodicu
i
eve, stize naj medj najima
i mora je i imati i svilu i kadifu
i ...

e da , danas kada rode donose bebe i tako jedna nosi i hoce da je isporuci u serbiju tj balkan
beba vice
neeee, pizzzda ti materina
nosi me za germaniju, kod
frau , fau i ..
Ne, to je tvoja poenta, a ona prava je da su svi imali to isto, samo u još strožijim komunističkim sistemia je bilo lošije, dok je na zapadu bilo mnogostruko bolje.
Nego, nisi mi rekao, koliko ti je dugogišnje učenje marskizma pomogao u struci tu u Kanadi?
 
Da, to je prilično zanimljivo, sav taj titoslovenski šljam priziva komunizam dok uživa u prednostima kapitalizma, između ostalih i u slobodi govora koju taj kapitalizam pruža, a koju su oni drugima uskratili...
tiiii
znas sta je sloboda govora
aa ah da , zivis u komunistickoj drzavi , kao bot zaradjujes i sada drvis tu sa deblom o
nekakvim drzavama i sistemima.
 
Ne, to je tvoja poenta, a ona prava je da su svi imali to isto, samo u još strožijim komunističkim sistemia je bilo lošije, dok je na zapadu bilo mnogostruko bolje.
Nego, nisi mi rekao, koliko ti je dugogišnje učenje marskizma pomogao u struci tu u Kanadi?
cuj , koliko mi je pomogao
pa stalno i ih i ucim
da citaju marksisticku filozofiju i normalno
dosta kanadjana i to radi
eve , jel vidis sta vam neo liberalizam i prvi oblici feudo - kapitalizma vam radi u serbiji.
 
tiiii
znas sta je sloboda govora
aa ah da , zivis u komunistickoj drzavi , kao bot zaradjujes i sada drvis tu sa deblom o
nekakvim drzavama i sistemima.

Znam, to je ovo što ti sada uživaš, a što ne bi mogao da si kojim slučajem bio protiv titoslovenskog režima i mislio o njemu isto što sada misliš o tvojoj kraljici, čiji se lik nalazi na parama koje ti omogućavaju da ne šehidiš.
 
Znam, to je ovo što ti sada uživaš, a što ne bi mogao da si kojim slučajem bio protiv titoslovenskog režima i mislio o njemu isto što sada misliš o tvojoj kraljici, čiji se lik nalazi na parama koje ti omogućavaju da ne šehidiš.
ijjebote , koji si ti fluid ..
koliko puta da ti ponovim
marsovac ti je u neku ruku i bio avangarda u pokusaju primene , nekih postulata demokratskih drzava u SFRJ.
a i bogumi , da vi koji i jeste rodjeni , da ste imali i dje srati i jos i da se to ne oseti
na ulicama smrad
e aliii,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top