skupštinska kafana 5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A kolega rvat, vikao i sad ga nema? :sad2:
Забрањено за ДАЛМАТИНЦЕ
dalmatinac.jpg
 
Lepi psi, ali prečesto agresivni. Nema nikakvih dokaza da su poreklom iz Dalmacije, a današnja rasa kakvu je znamo je poreklom iz Velike Britanije.

Uh, imao sam bliski susret sa jednim takvim. Drugarova sestra otišla sa porodicom na letovanje pa mu dala da ga čuva i vodi u šetnju. Vrlo agresivan i nepoverljiv. Bolje sam prolazio sa kane korsom ili stafordima, ubi me ako nisu mirniji od ovoga....
 
Uh, imao sam bliski susret sa jednim takvim. Drugarova sestra otišla sa porodicom na letovanje pa mu dala da ga čuva i vodi u šetnju. Vrlo agresivan i nepoverljiv. Bolje sam prolazio sa kane korsom ili stafordima, ubi me ako nisu mirniji od ovoga....

Zahvaljujući dizniju i lepom krznu, ljudi misle da su umiljati... i često pogreše. Ne verujem im uopšte.
 
Lepi psi, ali prečesto agresivni. Nema nikakvih dokaza da su poreklom iz Dalmacije, a današnja rasa kakvu je znamo je poreklom iz Velike Britanije.

Uh, imao sam bliski susret sa jednim takvim. Drugarova sestra otišla sa porodicom na letovanje pa mu dala da ga čuva i vodi u šetnju. Vrlo agresivan i nepoverljiv. Bolje sam prolazio sa kane korsom ili stafordima, ubi me ako nisu mirniji od ovoga....
ЗАТО САМ И НАПИСАО
ЗАБРАЊЕНО У КАФАНЧЕ ЗА ДАЛМАТИНЦЕ.
:rotf::rotf::rotf:
 
Од кад су пси агресивни? Зар власници немају ту особину?

:mrgreen:

Imaju i vlasnici, često više od pasa, ali neke rase imaju znatno veći broj napda od drugih i to ih čini agresivnim psima. Dalmatinci jesu takva rasa, čak ih prati priča da imaju najveći broj naapada na lude od svih rasa. Ne znam koliko je tačna, ali jesu nepoverljivi, svojeglavi i agresivni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top