Skupa UN stolica

Vidis ti Amerikanci se trude da zive kao orlovi, zato vladaju svinjama.

Ja samo ucim od uspesnih i primenjujem njihove metode. I ne volim da zivim zivotom svinje, al neki Srbi misle da "su uspeli u zivotu" ako to postignu.
 
vidish ti, imalo bi tu neke logike...:)
al' najlakse je da se istripujesh da zivish ko orao...nesto kapiram da svako to misli za sebe...chak i da si najgori luzer,tripovao bi da si slobodjak i free
 
Jerry Ropero:
Bolje ziveti 10 dana kao orao nego 1000 godina kao svinja.

Moja filozofija zivota jeste filozofija zivota orla. Sloboda, nezavisnost, sirina, hrabrost , odvaznost.

Tvoja filozofija zivota je zivot jedne svinje. Debelo crevo puno hrane, bezbrizan zivot u blatu i kaljuzi, i cekanje sekire u celo tj trenutka kad "djavo dolazi po svoje".

Ova polemika izmedju mene i tebe je nesto sto se ciklicno ponavlja u nasem srpskom narodu. I za vreme Turaka neki Srbi su pricali da im je lepo, da im je super da budu turski robovi, da im Turcin **** zenu 3 put dnevno , dok drugi nisu voleli taj status i bili su spremni sve da daju da se oslobode. Srbi slobodarskog duha su ziveli u planinama jer tamo Turci nisu zalazili. Zivot u planini je bio veoma tezak ali je pruzao slobodu. Srbi koji su voleli bolji , kvalitetniji zivot su ziveli u ravnicama, imali agu, bega, trpeli i gledali u zemlju dok su im turci kresali zene, ali im je zato debelo crevo bilo punije hrane. Besmrtni nas vladika Njegos je na tu temu napisao sledecu pesmu. Procitaj mozda nesto naucis:

(mislim text je...ovo treba konzervirati :lol: )
Jel to u fazonu Kneleta i ekipe? :lol: Pa od tebe me i ne cudi nista.

Cuveni 'rabri Vladika koji je umro JUNACKI od sifilisa. :D:D

Van pameti je ovde vise pisati bilo sta,jer ti je text za peticu na nekom pismenom iz poznavanje drustva za 3. osnovne.
Yebote,satvrno sticem utisak da ovde pisem sa nekim detetom. :lol:
 
Jerry Ropero:
Pa i da si luzer, da bi postao pobednik moras pre svega imati ambiciju da to postanes. Bez ambicije da promenis svoj zivot, zauvek ces ostati luzer.
a ti cenish da si pobednik?:)
u chemu to-patriJotskim naklapanjima?...mislim,bravo shampione,do yaya ti je disciplina...iskombinujesh par njegoshevih,i odmah si dobio licencu:roll:
 
Sve da je Njegos umro od sifilisa to ne diskvalifikuje njegovo umetnicko delo pogotovo ovu pesmu koja do tancina prikazuje razmisljanja vas Srba-Svinja.

I Ginter Gras je bio pripadnik naciastickih SS trupa pa je opet dobio nobelovu nagradu za knjizevnost.

Sedi - jedan.
 
~Petar~:
a ti cenish da si pobednik?:)
u chemu to-patriJotskim naklapanjima?...mislim,bravo shampione,do yaya ti je disciplina...iskombinujesh par njegoshevih,i odmah si dobio licencu:roll:

A u cemu si ti to pobednik ? U takmicenju lizanja bulje zapadnoevropskim cinovnicima?

Cenim da je daleko lepse i casnije biti pobednik u patriotskim naklapanjima nego pobednik u lizanju bulje drzavi koja okupira 15% teritorije tvoje i moje zemlje.
 
Jerry Ropero:
I Ginter Gras je bio pripadnik naciastickih SS trupa pa je opet dobio nobelovu nagradu za knjizevnost.

Stvarno ne mogu da ti non stop ponavljam jednu istu stvar vise puta,kao varijaciju na temu.
Opet,slabo opste obrazovanje na zadatu temu.
Grass je prvo dobio Nobelovu nagradu,pa je tek onda priznao da je bio SS-ovac. Znaci,ne verujem da bi je dobio da je bilo obrnuto.
Mislim da mu je jedna nagrada (skoro obijena u Ceskoj,cini mi se)VEC ODUZETA.


Mislim da su ti Petar i Bob sasvim dovoljni.Njih dvojica me silno zabavljaju veceras.
 
Zadnji odgovor za veceras:

I Jaser Arafat je bio arapski terorista , i ubijao Jevreje , pa je zbog potpisivanja mira za Izraelcima dobio Nobelovu Nagradu za Mir.

Za Grasa se znalo i pre dobijanja nobelove nagrade da je bio u SS jedinicama. Pri dobijanju nobelove nagrade za knjizevnost ocenjuje se covekovo knjizevno delo a ne njegova biografija.

Tako je i u slucaju naseg Njegosa. Njegova biografija je totalno nebitna za ocenjivanje vrednosti njegovog knjizevnog dela.
 
Jerry Ropero:
A u cemu si ti to pobednik ? U takmicenju lizanja bulje zapadnoevropskim cinovnicima?

Cenim da je daleko lepse i casnije biti pobednik u patriotskim naklapanjima nego pobednik u lizanju bulje drzavi koja okupira 15% teritorije tvoje i moje zemlje.
aj nek si *****,da ti odgovorim normalno.
ti si taj koji ima stav da je patriota i u tripu da moze da deli lekcije o tome.
ja imam neke svoje stavove generalno o svojoj zemlji i sta mislim da je najbolje po nju. eto recimo,mislim da smo zbog takvih u ovakvim go.nima i da to neki ne kapiraju a neke boli uvo jer su luzeri. e vidish,imam samo problem sa tim kad takvi pocnu da mi kenyaju o srpstvu kao da imaju licencu.
znachi,dok je ne nabavish i ne stavish na forum,ti brale nisi chak ni pobednik ni u tim smesnim patriJotskim naklapanjima;)
 
pig.jpg


:lol: :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
(mislim text je...ovo treba konzervirati :lol: )
Jel to u fazonu Kneleta i ekipe? :lol: Pa od tebe me i ne cudi nista.

Cuveni 'rabri Vladika koji je umro JUNACKI od sifilisa. :D:D

Van pameti je ovde vise pisati bilo sta,jer ti je text za peticu na nekom pismenom iz poznavanje drustva za 3. osnovne.
Yebote,satvrno sticem utisak da ovde pisem sa nekim detetom. :lol:

Чувени Велики Реформатор је погинуо јуначки од руке оних са којима се дружио.
Ко с ђаволом тикве сади...
Него Урошпо ти је лепо приказао незадовољног кућног љубимца. Трк у пекару по леба, можда га и на'раниш. :lol: :lol: :lol:
 
jedino sto se videlo iz zadnjih pet strana je da cemo se pre vredjati i svadjati kroz jednosmerno razmisljanje da "ko nije samnom protiv mene je" umesto da smo na razlikama koje svaka ima svoju prednost pokusali da dodjemo do jednog zakljucka sa kojim ce se svi sloziti.

upravo zbog toga je Srbija tu gde jeste. i zbog neumesne teatralnosti u narodnoj skupstini i zbog gladnih stomaka koji se samo vlascu mogu nahraniti.... a glasaci u srbiji sve to tolerisu. mada broj apstinenata pokazuje da se i to menja... nadam se da ce nekome doci iz d***ta u glavu sta da se radi kad izlaznost bude 20%.....
 
the.nesica:
jedino sto se videlo iz zadnjih pet strana je da cemo se pre vredjati i svadjati kroz jednosmerno razmisljanje da "ko nije samnom protiv mene je" umesto da smo na razlikama koje svaka ima svoju prednost pokusali da dodjemo do jednog zakljucka sa kojim ce se svi sloziti.

upravo zbog toga je Srbija tu gde jeste. i zbog neumesne teatralnosti u narodnoj skupstini i zbog gladnih stomaka koji se samo vlascu mogu nahraniti.... a glasaci u srbiji sve to tolerisu. mada broj apstinenata pokazuje da se i to menja... nadam se da ce nekome doci iz d***ta u glavu sta da se radi kad izlaznost bude 20%.....

Добродошао на интернет!

Ипак Србија нису само политичари који серу, него и грађани и скуп правних субјеката који дејствују у складу са законима који се све више спроводе. Тако смо по мерилима Светске банке за годину одскочили 30 места навише. :D
 

Back
Top