Skorpion fun club

Well, ja nisam skorpija a blizance (muske) poznajem odlicno posto sam sa jednim provela skoro 6 godina. :cool: Ali eto, podznak je i njemu bio skorpija. Gde god da se okrenem, skorpije me na neki nacin slede :lol:
 
svi poludeli jer ne mogu vise da se bore sa skorpijama,pa poceli i da vredjaju.....hahahahah :P :P
mnogo mi je smesno ovo,cak se i drugi znaci prikljucuju,ubacuju se onako sa strane da bi rekli nesto.....al mogu da pricaju do sutra jer se zna WHO IS THE BEST! 8) 8)
 
Yeah, shkorpije will rule the world!!!!! :twisted:
Maah.. To se blizanci tripuju da niko ne mozhe da ih provali.. A oni ne znaju shta hoce.. Shkorpije znaju.. (nisam bash sigurna u ovo ai ajde..). A stvarno nisu blizanci zanimljivi shkorpijama.. :ne:
 
Izvini Nebojsa Pisoarevicu :lol: ne znam o kakvoj borbi pricas, ja o intelektualnoj, nesto vam slabo ide, niko od ovde prisutnih skorpija ne ume da odgovori, kakvo iznenadjenje :roll: ne znate ni da citate, lepo je pisalo skorpije nisu preterano zanimljive za blizanceprocitajte jos par puta slobodno, nije to sramota, sramota je iskrivljeno tumaciti tudje reci :wink: neka vama vase intuicije, nama je super i inteligencija koju posedujemo i zahvaljujuci kojoj dobro procenjujemo ljude :)
 
Miss_Jo:
Izvini Nebojsa Pisoarevicu :lol: ne znam o kakvoj borbi pricas, ja o intelektualnoj, nesto vam slabo ide, niko od ovde prisutnih skorpija ne ume da odgovori, kakvo iznenadjenje :roll: ne znate ni da citate, lepo je pisalo skorpije nisu preterano zanimljive za blizanceprocitajte jos par puta slobodno, nije to sramota, sramota je iskrivljeno tumaciti tudje reci :wink: neka vama vase intuicije, nama je super i inteligencija koju posedujemo i zahvaljujuci kojoj dobro procenjujemo ljude :)

Ne mozesh da prichash o tudjoj inteligenciji.. Btw, intelekt ima veze sa horoskposkim znakom kao moj deda sa ovim forumom.. :roll:
Da li shkorpije zanimljive za blizance.. Hm.. Iz iskustva kazhem JESU....
Necu da komentarishem inteligenciju blizanaca jer kao shto rekoh to nema veze jedno s drugim...

I shta to niko ne ume da odgovori, ajdee kazhi, poshto sam ochigledno neshto propustila..
 
ah,ma pusti to!ONA NEZNA STA CE OD SEBE-NIKO JE NE ZAPAZA PA JE DOSLA OVDE DA NAM SE UTRPAVA!NEMA STA DA TRAZIS OVDE,NE PRIMAMO TE U NASE DRUSTVO! :twisted:
lepo mi spavajte...skorpije!
"SKORPIJE SU RODJENE DA PREZIVE",NAPISAO JE POZNATI ASTROLOG!
 

Back
Top