Skorpia i Vodolija slaganje

  • Začetnik teme vodolija77
  • Datum pokretanja
zato je i ganjas sto ti je interesantna a zene skorpije su majstori u igranju takvih igara (vruce-hladno-mnogo vruce-aj sad se malo nosi)...
iz mog iskustva, zene skorpije se potajno pale na muzevne i malo sirove tipove. ako hoces da je doganjas, sakom o sto... :wink:
 
E, ovo je vec iz cetvorogodisnjeg iskustva: Skorpija + Vodolija = KATASTROFA! Divni su oni, muskarci Vodolije, krasni, slatki, emotivni... nista lose nemam da kazem o njima. Ali... UDAVIO ME JE! Raskidali smo godinu dana jer on nije mogao da se pomiri sa tim da ga ja vise ne zelim za decka. Mozemo biti super drugovi... ali tek kad se on zaljubi u neku drugu. Razmisli dobro koliko zelis da se vezes. Prvo sam ja njega jurila 6 meseci, onda je bilo sve ok, pa na kraju nisam mogla da ga se otarasim. Skorpijama ipak treba sloboda, bar malo, bar sloboda razmisljanja... a oni to definitivno ne dozvoljavaju...
 
Ja sve ovo citam i ne mogu da verujem.

Ja nikada nisam imala problema da osvojim nekog, ali ova vodolija me UBI. Do sada su svi sa kojima sam bila u vezi bili - moji, a ovaj je kao leptir.

vodolija77,
molim te pomozi mi - ja sam i nezna i pazljiva prema njemu. Zaista se ne igram nikakvih igara sa njim - po prvi put u zivotu, sto bas ne lici na skorpiju. Ali ne mogu da prodrem do njega nikakko.

On meni postavi hiljadu pitanja o meni, ali on o sebi ni reci ne progovori. Izuzetno je mastovit i inteligentan i svaki nas susret je poseban dozivljaj, ali emocije - kao da ih na momente uopste nema, a na momente kao da bi ti dao sve. Ali, ali, i to sve kad izgovori i pokaze izgleda nekako uvezbano a ne iskreno. Isto tako jedan dan me zove stotinu puta, a onda dva dana nista!
 
Ja sam skorpija i mene je dugo ganjao jedan decko koji je vodolija,radi se o tome sto su vodolije cesto veoma neozbiljne,ali umeju da zavedu skorpiju,ali skorpija kad voli voli i dusom i telom i voli da je u ljubavi sve sigurno,dok vodolija ne pokazuje tu neku stabilnost;slazem se da su vodolije veoma nezne,divne i romanticne,i to pokazuju na specifican nacin koji skorpijama nije dovoljan i zato se uvek tako igraju toplo hladno da bi proverile koliko je ta vodolija uopste ozbiljna i koliko je u stanju da ucini za tu skorpiju
 
vodolija77
ma skorpije su opasne tu nema govora, pa ne postoji to sto ne bih izdrzala, a vi vodolije ste prosto carobne.

Tu je problem - zbog toga te pitam za savet, jer kada smo zajedno to je svet iz snova, ali kada odemo svako svojoj kuci, do ponovnog susreta, to je hlaaaaaaaaaaaaaaadno, ledeno. Zakazuje sudar onako usput, posle nekih drugih dogadjanja, ne javi se tri dana ... a kada se vidimo, kao da smo se rastali pre pola sata i kao da jedno bez drugog ne mozemo.
 
To je istina,da je sve hladno,ali kod ponovnog susreta je sve divnoooooooo! Ja sam skorpija i dobro se slazem sa vodolijama,ali to sto se skorpije igraju toplo hladno,to je samo zato sto su vodolije neozbiljne i nekako ceo svet im je ruzicast dok skorpije nisu takve,ali jedno je sigurno kako god im bilo,sex ce im biti fantastican
 

Back
Top