Skins

Super pochetak druge sezone, j.bt onaj Toni shto je zasluzio to je i dobio, malo mi ga je zao, ali tako mu i treba, najludje su ove klinke na pochetku emisije, i jedno pitanje: Da li je Maxxie stvarno gej i u privatnom zivotu?
 
Ne nije, bio je kao razgovor sa njim u stvarnom zivotu i on je rekao da nije gej....steta bash bi mu staja ta uloga

Mada malo mi nije jasno kako ce se nastaviti prikazivati serija jer ima josh 8 epizoda do kraja 2. sezone a treca se tek snima.....
 
Ne ovi odlaze na koledz mada neki ostaju valjda....mada sumnjam da ce mo mi videti ovu 3. sezonu jer se tek snima a i cena je velika...
 
Ako ukucate skins, na google dobicete, jedan sajt britanske televizije e4, i oni imaju sve o skinsima, chak shta ce se deshavati u ovoj sezoni, sve o likovima itd.
Tu sam videla, da u 3. sezoni svi likovi idu, tj. ne pojavljuju se, a cela druga sezona trebalo bi da se vrti oko Maxxie-ja....
 
Ako ukucate skins, na google dobicete, jedan sajt britanske televizije e4, i oni imaju sve o skinsima, chak shta ce se deshavati u ovoj sezoni, sve o likovima itd.
Tu sam videla, da u 3. sezoni svi likovi idu, tj. ne pojavljuju se, a cela druga sezona trebalo bi da se vrti oko Maxxie-ja....

pa verovatno jer on je lik sa najtezom situacijom u seriji. i onaj chris i prof. iz psihologije isto
 
jeste bukvalno da se najezish takvih ljudi kako ga prati i zna mu sta sve radi, ili kada je zavezala majku mislio sam da ce da je ubije...
 

Back
Top