SKINHEAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ah, SKINSI.....
ljudi koji nemaju nikakvu drugaciju preokupaciju u zivotu, krive druge zbog toga sto nemaju posao, sto su ruzni, sto im je mali *****, itd. ili su klinci zeljni paznje. ziva patetika. najsmesniji su naci-boys.... da su ziveli za vreme ww2, bili bi streljani po kratkom postupku.....mada bi ih ja i sada streljao
 
/I/I@Ī@:
Skinhead - Against - Racial - Prejudices

jasnije ....

Keve ti? E prosvetlio si me...:roll: Nego ja tebe pitam ako nisu rasisti šta su? Onda nisu ni skinsi šta onda hoće koji ****? Ako si skinhead onda si nacista, rasista i šta već, a oni su kerov **** neka budu neka organizacija, ali ne mogu sebe skinskima da nazivaju, a još što su pi*ke to je druga priča.. :roll:
 
e ovo moze da ide u nedogled ...a meni jbn net time istice uskoro ...

samo cu ti reci ... nista nije kao sto jeste i sve je kao nista ...

ma sta ovo znacilo :)

a za ovo sto si me nazvao devojcicom ....:shock: :evil:
 
nina_gov:
Ljudi, sta mislite o skinheadima?
ima li ih u vasem gradu?

kakvi ste s njima?

p.s. temu posvecujem svojoj prijateljici Bo!
pusa!!

kojim skinheadima?
pa njih ima 1001 vrsta,i cesto imaju veoma sukobljene stavove....ono....od nacista do antifasista,antirasista itd...
 
Nixxx:
Keve ti? E prosvetlio si me...:roll: Nego ja tebe pitam ako nisu rasisti šta su? Onda nisu ni skinsi šta onda hoće koji ****? Ako si skinhead onda si nacista, rasista i šta već, a oni su kerov **** neka budu neka organizacija, ali ne mogu sebe skinskima da nazivaju, a još što su pi*ke to je druga priča.. :roll:
druzhe al shvati sledece....prva skinhead organizacija jeste zasnovana na mrzhnji,ali ne rasnoj....prvi skinsi su bili deca radnika u juzhnoj nemachkoj,radnika koji su bili donja granica siromashtva,za shta je bio kriv sam rezhim....mrzeli su politiku koja ih je osudila na siromashtvo....
 
кинхеди су бунтовничка омладинска поткултура, пореклом из радничке класе Велике Британије 60-их година 20. века, која је добила назив по обријаним главама својих припадника. Постоји више врста скинхедса које се могу разликовати по обележјима, понашању и идеологији, а неке од њих су у сукобу са панк поткултуром. Оригинални скинхед покрет нема расистичку идеологију, док је црвени или анархо скинхед покрет агресивно антирасистички, а наци скинхед покрет расистички, десничарско политичарски и често се повезује са неонацизмом.

wiki
 
Dajte ljudi sta je ovo??? Neki bi ih streljali neki klali... Sta fali njima? Ljudi yive svoj yivot rade ono sto oni hoce i boli ih za sve ostale. Ja licno poznajem par skin heada i uopste mi se ne cine kao losi ljudi, naprotiv super je provod sa njima a ako budem imala priliku da ih jos bolje upoznam javicu vam kakvo ja moje misljenje, ali za sada pozitivno!! :D
 
Jes stvarno ljudi imaju kose, pa mogli bi ponekad i obrijati glavu. Samo neka paze da ne otkinu sebi komad koze sa glave. Nina da li znas na koga se ovo zadnje odnosi?:))))))Neki skinsi imaju plavu kosu:)))))))!
 
Licno poznajem nekoliko njih i mogu da kazem bez obzira na ideologiju koju imaju da su super ljudi i odlicni drugovi...

Za one koji ne znaju sta zanci biti skinhed mogu da vam kazem da su protivnici droge, sekti, homoseksualaca i kriminala. Da se bore za nasu Srbiju i sve nas... Cuvaju nas od siptara, ustasa i obojenih... Kad izbije rat oni idu u njega...
 
Ako izuzmemo cinjenicu da veruju u ideologiju koja je fakticki isto sto i Komunizam, samo sa ludackim nacionalnim zanosom... i da bi ubili svakog ko ne misli kao i oni, dobri su momci i prijatelji... da imam i ja dva skin drugara, tako da...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top