Skidanje muzike u wav formatu

Zašto misliš da neko mora da bude muzičar da bi razumeo kako radi enkodiranje, konverzija, fajl formati, i slične programerske i inženjerske stvari...

Ne kažem da muzičar to ne zna, ali ne mora da zna, a može da bude odličan muzičar. A inženjer koji programira te stvari mora da ih zna u prste, isto kao što tehnolog koji pravi farbe u fabrici boja ne mora da bude slikar, ali mora da zna kako se boje proizvode.
Ja sam prvi cd snimio neke 93-94 i onda ti dodjes i kazes ali to je pocelo od 2000e argument
 
To si rekao da se ja kao ne razumem opet tvoje dosetke da me spustis izmisljotinama
Ono što si napisao gore, i što sam prvo citirao, nema blage veze sa životom.

Kvalitet videa i kvalitet zvuka su dve odvojene kategorije prilikom kompresije, i biraju se nezavisno. Bukvalno se u kontejnerima nalaze dva odvojena fajla. Niko ti ne brani da staviš vrhunski audio a da sliku zbljuzgaš u neki ultra lossy kvalitet. A možeš i obrnuto.

YouTube za audio podržava sledeće formate:

  • MP3 audio in MP3/WAV container
  • PCM audio in WAV container
  • AAC audio in MOV container
  • FLAC audio
 
Sta ti pises sad tu neke filozofije kao razumes se,znaci ja sam napisao da je youtube za gledanje,da ih zabole za kvalitet zvuka a i slusaoce jer da zele kvalotet zvuka ne bi ga trazili na videu koji je tamo postavljen
Eto to je još jedna besmislica koja te diskredituje kao sagovornika o ovoj temi.

Da si razumeo šta sam iznad napisao, znao bi da to ne može biti tačno čim YouTube podržava FLAC, koji je lossless format.

Znači postavljač videa/audia određuje kvalitet, ako zna šta radi, naravno.

Ako uzmeš i lossy fajl konvertuješ u lossless, opet ćeš dobiti bulju - nema kvaliteta audio i video signala ako se lanac kvaliteta ne održi od prvog snimka do publishovanja na željenu platformu.
 
Eto to je još jedna besmislica koja te diskredituje kao sagovornika o ovoj temi.

Da si razumeo šta sam iznad napisao, znao bi da to ne može biti tačno čim YouTube podržava FLAC, koji je lossless format.

Znači postavljač videa/audia određuje kvalitet, ako zna šta radi, naravno.

Ako uzmeš i lossy fajl konvertuješ u lossless, opet ćeš dobiti bulju - nema kvaliteta audio i video signala ako se lanac kvaliteta ne održi od prvog snimka do publishovanja na željenu platformu.
Pa sta ako podrzava opet se pravis pametan,podrzava ali ga nema:idea:
 

Back
Top