Situacija posle sexa

Što se ti sad brecaš na mene? Postavljam nezgodna pitanja?
da li je bolje da ulica nauči decu sta je sex
da li je sex propao ako je siguran zato što vi zaboga niste opušteni mentalno ako imate kondom
gladiole?
Odakle tebi da se ja brecam? Sedim pijuckam sa zenskom kafic u, lepo vreme, bas joj pricam kako se sarkasticno prepucavamo. Nasmejala se slatko.
 
Pa, nikako?
Vadim se na nedostatke u navigaciji čulima.
Nije moj dan, godina i decenija?
da živimo bez meda, zavisi u koji. vremenskim okvirima dan možda ali godina, decenija? zašto
232D9929-E922-4349-93A5-A9DDA815744C.jpeg
 
Imao sam odnos sa devojkom i izvadio sam ga na vreme, posle 2,3 sekunde sam imao ejakulaciju, to jest hocu da kazem da ne cekam poslednji trenutak da ga izvadim, samo sto je partnerka minut posle odnosa osetila da ima nesto u vagini i izvadila je i bilo je malo gusce i onako belo providno, plus joj je juce verovatno bio najplodjiji dan, citao sam da je to normalan sekret u tom periodu, ja sam siguran da nisam nista uradio ali opet imam malu dozu sumnje jer se prvi put susrecem sa ovim, zanima me da li se jos nekome ovako desilo ili da li se zenama bez odnosa ovako desavalo ali valjalo bi sa odnosom tj posle odnosa ?
Javi jesi li ga načinio striko.

Ajd, uzdravlje mladozenja!
 
Šta se zapanjuješ, Paula.
Moja keva je ugradila spiralu, pa ponešto znam.
A znam, isto tako, da je i pored nje ostajala trudna. Čistila se, ćuteči o tome i govoreći da ima loše dane i obilna krvarenja.
A posle je imala i zdravstveno probleme, upravo zbog nje - infekcije i sto čuda...
cenim da ima kontreindikacija... i da je u današnje vreme sve drugačije nego pre par decenija.
Da li znaš da one moraju da se nadgledaju redovnim ultrazvukom? Prati se šta i kako. Izvadi po potrebi. Itd..
 
Šta se zapanjuješ, Paula.
Moja keva je ugradila spiralu, pa ponešto znam.
A znam, isto tako, da je i pored nje ostajala trudna. Čistila se, ćuteči o tome i govoreći da ima loše dane i obilna krvarenja.
A posle je imala i zdravstveno probleme, upravo zbog nje - infekcije i sto čuda...
Čistila… lele izraza. Kao da je prljava.
 
cenim da ima kontreindikacija... i da je u današnje vreme sve drugačije nego pre par decenija.
Da li znaš da one moraju da se nadgledaju redovnim ultrazvukom? Prati se šta i kako. Izvadi po potrebi. Itd..
Možda i jeste, ali mogućnost svakako postoji.
A ti si je negirala, poredeći je sa pejsmejkerom, koji nam je nužnost, jer bez njega se živeti ne može.
 

Back
Top