Situacija posle sexa

Ne nego da postoji mugucnost da ona nije bas za njega seksualno. Da mozda treba da nadje neku devojku sa kojom bi bio opusteniji i sam seks im bio takav.
Onda nema potrebe ni za spiralama ni kondomima niti medicinskim recnikom. Samo, iskren, obostrano opusten, ispunjujuc seks.
Imala nekad takav odnos ili si se uvek prepirala sa partnerom ko ce kondom a ko spiralu?
Brate citaj... Moj rodjak, sa zenom koju voli, ali tada nisu planirali decu, i dvoje dece dobio na opusteno vadjenje na vreme. Ne moze da bude sigurno nikad zato sto u prvoj sekundi seksa mozes da pustis spermatozoide koji su aktivni...
 
Brate citaj... Moj rodjak, sa zenom koju voli, ali tada nisu planirali decu, i dvoje dece dobio na opusteno vadjenje na vreme. Ne moze da bude sigurno nikad zato sto u prvoj sekundi seksa mozes da pustis spermatozoide koji su aktivni...
Moze. Moze i s kondomom da se zatrudni. I moj rodjak rodjaka dao cetkicu za zube nekoj tamo ona zatrudnela. Barem tako kaze.
Vidi, ako je i tako, pa heebem mu misa pa to je onda sudbina. Daj to dete da ga izljubimo, da mu forumasice kumuju ime.
 
Mda, ja sam ceo život išla na vađenje.. tj on ga je vadio hehe, ko god to bio ;)
Sada mi sa ovim iskustvom žao što nisam bila stavila spiralu
Od tableta me bolele jako noge, pa nisam mogla
prezervative ne volim...

Sasvim razumem parove što to rade, ali ne treba da se iznenade ako se ipak nešto desi.
Da, i ja sam jednom zatrudnela 6 dan ciklusa
 
Moze. Moze i s kondomom da se zatrudni. I moj rodjak rodjaka dao cetkicu za zube nekoj tamo ona zatrudnela. Barem tako kaze.
Vidi, ako je i tako, pa heebem mu misa pa to je onda sudbina. Daj to dete da ga izljubimo, da mu forumasice kumuju ime.
Pa moze, kondom stiti u 97 ili 98 % slucajeva. A i vrlo ozbiljno pricam, nije zezanje, nisu planirali ni prco no drugo dete tada ali se desilo.
Ti umesto kao navodno iskusniji da pomognes Lakiju ti ga ubedjujes da nastavi tako, pa da stvarno napravi dete.
Sto osecas potrebu da uskaces i branis forumasice kad se igram sarkasticno s njima?
Znam jednu dobru snajderku.
Koga ja branim? Procitaj svoj post, pa onda jos jednom.
A i nema potrebe ja njih da branim, nisam im tata a i same se lako sa tobom i slicnima izbore. Nisam lud da razdvajam pa da i ja dobijem
 
Mda, ja sam ceo život išla na vađenje.. tj on ga je vadio hehe, ko god to bio ;)
Sada mi sa ovim iskustvom žao što nisam bila stavila spiralu
Od tableta me bolele jako noge, pa nisam mogla
prezervative ne volim...

Sasvim razumem parove što to rade, ali ne treba da se iznenade ako se ipak nešto desi.
Da, i ja sam jednom zatrudnela 6 dan ciklusa
A ja znam da ni spirala nije 100% sigurna, već se samo dodatno opustimo, verujući da jeste.
A nikakav veštački materijal u našem telu nije zdrav, sam po sebi.
Najbolje je seks ne imati, uopšte.
Tada si najsigurniji.. :D
 
А да спавамо са људима чије дете можемо да прихватимо ако се деси, м? Остали ми заједно или не. Мислим да је то најбоља опција.
Jeste, ako već hoćemo... da spavamo I sve. :D
Sva ta strana tela, kao što su spirale, prouztokuju ciste, tumore i druge komplikacije.
Ali, hej - mene noge više ne bole!
 
A ja znam da ni spirala nije 100% sigurna, već se samo dodatno opustimo, verujući da jeste.
A nikakav veštački materijal u našem telu nije zdrav, sam po sebi.
Daj... ljudi imaju pejs mejker pa od njega duže žive... strano telo hehe
ja sam videl moju spiralicu, mala plastična, vrlo tanka... puno mi je pomogla, volim je :heart:
Najbolje je seks ne imati, uopšte.
Tada si najsigurniji.. :D
:roll:
ne izmišljaj
 
Pa idi onda u skolicu, sta ces ovde da pausalno delis savete? Jel se bolje osecas u vezi sebe? Dosla da pricas o gladiolama?
Što se ti sad brecaš na mene? Postavljam nezgodna pitanja?
da li je bolje da ulica nauči decu sta je sex
da li je sex propao ako je siguran zato što vi zaboga niste opušteni mentalno ako imate kondom
gladiole?
 

Back
Top