Sirotinjo i Bogu si teska

Moje iskustvo od prije koji dan.Kum koji nam je krstio djecu i kome smo mi krstili dvoje nas je pozvao na krstenje blizanaca.Ali samo kao goste.Zasto?Jedini razlog su nase slabije finansijske mogucnosti.Nasao covjek bogatijeg kuma.Mi se pojavili,a domacini se samo na dolasku pozdravise s nama.Sve samo igraju oko 'novih' kumova.Bilo je taj dan toliko ruznih stvari da nemam snage pisati o tom.Po meni klasicno omalovazavanje i podcjenjivanje.Sve se mjeri novcem i statusom.Vrijednosti su izgubljene.Moral se zagubio.Mene je sve to nacisto dotuklo.
 
Moje iskustvo od prije koji dan.Kum koji nam je krstio djecu i kome smo mi krstili dvoje nas je pozvao na krstenje blizanaca.Ali samo kao goste.Zasto?Jedini razlog su nase slabije finansijske mogucnosti.Nasao covjek bogatijeg kuma.Mi se pojavili,a domacini se samo na dolasku pozdravise s nama.Sve samo igraju oko 'novih' kumova.Bilo je taj dan toliko ruznih stvari da nemam snage pisati o tom.Po meni klasicno omalovazavanje i podcjenjivanje.Sve se mjeri novcem i statusom.Vrijednosti su izgubljene.Moral se zagubio.Mene je sve to nacisto dotuklo.

A kazu da kum nije dugme.
 
Moje iskustvo od prije koji dan.Kum koji nam je krstio djecu i kome smo mi krstili dvoje nas je pozvao na krstenje blizanaca.Ali samo kao goste.Zasto?Jedini razlog su nase slabije finansijske mogucnosti.Nasao covjek bogatijeg kuma.Mi se pojavili,a domacini se samo na dolasku pozdravise s nama.Sve samo igraju oko 'novih' kumova.Bilo je taj dan toliko ruznih stvari da nemam snage pisati o tom.Po meni klasicno omalovazavanje i podcjenjivanje.Sve se mjeri novcem i statusom.Vrijednosti su izgubljene.Moral se zagubio.Mene je sve to nacisto dotuklo.

A najgore je što se sada ti ružno osećaš a nemaš razloga....Jer njihovi postupci govore o njima a ne o tebi i tvom mužu. Takve moralne kreature ne zaslužuju da budu vaši ni prijatelji a još manje kumovi. Budi srećna što su se na vreme pokazali kakvi su. :cmok2:
 
A najgore je što se sada ti ružno osećaš a nemaš razloga....Jer njihovi postupci govore o njima a ne o tebi i tvom mužu. Takve moralne kreature ne zaslužuju da budu vaši ni prijatelji a još manje kumovi. Budi srećna što su se na vreme pokazali kakvi su. :cmok2:

Slazem se. Nekada su ljudi vidjali kumove samo od slave do slave i tada su se vise voleli i cenili. Ti imas svoju pordicu, odn. svoju decu i muza, koji su bolji od bilo kog kuma ili prijatelja.
 
Tako ti i treba, Branka, kad nosis bubregare. Ja stalno nosim tange i osusim ih fenom za cas.



Lako cu ja ako se ja zaljubim, sta da radim, kad se svi oni zaljubljuju u mene.



Tebi je to tastina praznine, a to je njihov nacin zivota. Ja pijem mleko iz tetrapaka, koje je coooool, ali ga ponekad i podgrejem.

Jao, sad mi je stigao na kucu buket sa 101 ruzom. Kako je to bilo romanticno, dok ovaj dostavljac nije rekao: "Hoces ja da ti poklonim kimono, posto ce ti pasti taj peskir kojim si obmotana?" Prostak, ljubomorni.

:hahaha::hahaha::hahaha: si luda :brus:
 

Back
Top