siptari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam prijatelja Albanca iz Tirane, jednom prilikom dok smo pričali o problemu Šiptara na Kosovu on mi reče da njih većina građana Tirane ne voli, jer su "zaostali i primitivni".

To je rekao Albanac o kosovskim Albancima, ja samo prenosim, bilo mi je interesantno kad sam to čuo.
 
Алjона:
sassa:
Kapiram zasto mene brisete ali zasto dozvoljavate velicanje OVK-a i svojatanje dela nase zemlje.Zar to isto nije nedozvoljeno na forumu.Mrzim ih i zelim im sve najgore.Sa necivilizovanom stokom nema sta da se prica.Ako mi izbrisete poruku izbrisite i njihove koje provociraju sve koji vole Srbiju a pogotovu one koji su izgubili svoje najblize.

Тешко је одговорити на твоји реће стога си човек, који мрзе другог. И шта могу речи, ајде, не мрзи онда ти нећеш разумети...
Знам, да имате велика проблема са Косово. То је ваша велика рана. И можда кажеш ми, да шта ја могу знати об овом стога нисам видела шта видите ви-Срби. Да, нисам видела...но, драго ми је да кад ви говорите да Срби ме могу мрзити...

Шиптари такође људи. Друга рећ је о злочинцу. Али је'л цео овај народ је сви злочинаци. Па наравно, не.

Срдачни поздрав!

Aljona mozesh ti "njima" pisati dva dana i dve noci kada to ne mogu shvatiti!
 
DOBRA VILA:
BRAVO CHAN SHAOLIN SI!
NE POSTOJI LOSA NACIJA POSTOJE SAMO LOSI LJUDI!
A I KOD NJIH KAO I KOD NAS POSTOJE I DOBRI I LOSI!

Pa naravno bre ne mozes sudit citavoj naciji zbog neceg sto je uradio pojedinac Tito Titovic niko nije savrsen svi smo mi jedna velika stoka cio Balkan je takav jednostavno osudjen na rasnu i nacionalnu mrznju i ne moze se tu nista promijeniz dok je ona politika koja jeste.
 
CHAN SHAOLIN SI,SAD SI SKROZ UPRSKAO STVAR!
NE SLAZEM SE S TOBOM U VEZI TILETA JER JE NAMA BILO SUPER DOK JE ON BIO ZIV.DRUGO:RASNA I NACIONALNA MRZNJA NIJE SAMO NA BALKANU VEC I U CELOJ EVROPI I TI BI TO DOBRO TREBAO DA ZNAS JER I SAM ZIVIS TAMO.I GDE TI JE BRE TAJ WILHEMSHAVEN-NEGDE U HOLANDIJI?
A TI SASSA POSTO VIDIM DA SI IZ BG-A SIGURNO NISI IMAO KONTAKATA SA ALBANCIMA NITI IH POZNAJES PA MI NIJE JASNO ZEASTO IH MRZIS?ILI SAMO VOLIS DA SI NEGATIVAC U SVEMU OVOME?
 
DOBRA VILA:
CHAN SHAOLIN SI,SAD SI SKROZ UPRSKAO STVAR!
NE SLAZEM SE S TOBOM U VEZI TILETA JER JE NAMA BILO SUPER DOK JE ON BIO ZIV.DRUGO:RASNA I NACIONALNA MRZNJA NIJE SAMO NA BALKANU VEC I U CELOJ EVROPI I TI BI TO DOBRO TREBAO DA ZNAS JER I SAM ZIVIS TAMO.I GDE TI JE BRE TAJ WILHEMSHAVEN-NEGDE U HOLANDIJI?
A TI SASSA POSTO VIDIM DA SI IZ BG-A SIGURNO NISI IMAO KONTAKATA SA ALBANCIMA NITI IH POZNAJES PA MI NIJE JASNO ZEASTO IH MRZIS?ILI SAMO VOLIS DA SI NEGATIVAC U SVEMU OVOME?

ma ovo sto sam pomenuo Tita to se ne odnosi na njega dok smo bili drugovi bili smo gospoda, a sad kad smo gospoda nijesmo ni drugovi jasna stvar nego ovo Tito Titovic je samo ime nekog pojedinca koji je cinio zlodjela za koje naravno mora odgovarat pred tribunalom. a Wilhelmshaven je grad na vrhu Njemacke 130km od Holandske granice, lijep ali hladan grad vec je snijeg pao
 
Chan Shaolin Si:
~Hodza Palamudin~:
:twisted: Sve sve samo ako mi pravimo genocid nad siptarima onda oni nisu ni mrava zgazili .
Siptare treba pod noz .
Od kolevke pa do stapa
.
A kad neko kaze da i medju njima ima dobrih
ljudi on sigurno nezna sta znaci albanski nacionalizam .
P.S.
Bolje da neko nema stvari sa njima .


smrt nacionalistima

sta pricas to covjece sta lupas ima koliko hoces dobrih ljudi albanaca ja imam 200 prijatelja albanaca savrseno su dobri nijesu nacionalisti ako treba zadnju mrvu * cemo podijelit vise su me u zivotu sje*ali srbi nego sto su albanci.
mi ne gledamo na veru i naciju u nasem drustvu ima svih i srba i muslimana i albanaca i hrvata i njemaca i japanaca, crnaca i arapa i niko nikog ne mrzi bre srbi koji zive van Srbije puno bolje razmisljaju od ovih unutar Srbije.

Very good point Chan Shaolin Si!


My reply is not to you personally, but to the others!

I do not have to talk about the terrorism that Serbian Nation did to all the other nations of former Yugoslavija.That is known to all of YOU involved in this subjec.

I live in Kosova. That is my motherland. So I am the only one who can talk on behalf of Kosova. I have experienced the war in Kosova, so I believe that I am,AGAIN, the only one who knows the real story of that war.BECAUSE I BELIEVE ONLY THE HISTORY THAT I SEE WITH MY EYES! THESE THAT YOU ARE WRITING HERE ARE NON-SENSE! I am ALBANIAN (SHQIPTAR- and very proud of it, and I ma the only one who can talk on behalf of albanians! NOT YOU! TRUST ME!


But, do not give yourself the freedom to talk about the dead people. GOD is the only one who will judge in the final day. So you need to start praying know for all your terrible things you've did. Let's not talk now as a nations but as GOD's children. How many God's children you have killed, massacred, burnt?! GOD HELP YOU!
Which I doubt!

I read somewhere that 80 year old woman has been raped! hahahaha..you are still living with those kind of lies!
I have seen serbs burning alive an albanian married couple in their house, that were 80 years old.I KNOW THAT YOU KNOW THIS BETTER THAN I DO!

It is not in albanian tradition to kill kids and old people. Give me the name of any serbian kid that was killed in this last war in Kosovo. NONE!!!

We are the most noble nation. If we fight, we fight fair! WE ARE NOT ANIMALS LIKE YOU HERE, WE ARE HUMAN BEINGS, THE MOST PEACEFUL NATION IN THE WORLD!

MAY GOD WATCH OVER KOSOVA AND ALBANIAN NATION!

AMIN!!!!


[/u]
 
Ne mogu da se ne umešam u ovu temu
Albanac
verovatno kod vas ima dobrih i poštenih
ali vaš plemenski način života
vodi ka podredjenosti starešinama a starešine su vam
nacionalisti a vi njima ne smete ni da pisnete.
Ako ima i neki koji nije taj mora da prati ostale ili će biti ubijen .
Morate da radite kako oni kažu
Reci mi da li bi jedan srbin mogao proći sada kroz Kosovo ?
Vi nedirnuti prolazite kroz Srbiju!
Pa zar neki dan nisu tvoji zemljaci pucali na decu
i bez rata a šta je bilo u ratu ?
zar niste naseljavali Kosovo albancima iz Albanije i vršili pritisak na srpski živalj još od 80 a i pre.

Nemojmo pričati o tim stvarima kada je sve jasno.
To možeš nekom englezu koji je sad prvi put čuo za Kosovo ili Ameru koji nezna ni gde je

Zločinaca ima i medju vama i medju nama
i njih čeka kazna od onoga ko nije podmazan i prenazan kao tkzv "sud" u Hagu.
Vrhunac ljudskog licemerja.
Zato ti savetujem kao i svim ostalima
Ne čini zlo i ne poželi zlo
i prihvati da u tvom narodu ima ubica i siledjija kao i u svakom drugom i daleko je i jedan od
naj naj naroda.(taj pojam ne postoji)
Pozdrav
 
ALBANAC,JA STALA U VASU ODBRANU A TI TAKO!ISPADE DA JE TVOJ NAROD SAVRSEN!NIJE-NEGO!I SA VASE STRANE JE BILO I UBIJANJA I SILOVANJA.TO NE MOZES DA PORICES!
TEBI CHRISTADELPHIAN SVAKA CAST NA ODGOVORU!
 
Albanac:
Chan Shaolin Si:
~Hodza Palamudin~:
:twisted: Sve sve samo ako mi pravimo genocid nad siptarima onda oni nisu ni mrava zgazili .
Siptare treba pod noz .
Od kolevke pa do stapa
.
A kad neko kaze da i medju njima ima dobrih
ljudi on sigurno nezna sta znaci albanski nacionalizam .
P.S.
Bolje da neko nema stvari sa njima .


smrt nacionalistima

sta pricas to covjece sta lupas ima koliko hoces dobrih ljudi albanaca ja imam 200 prijatelja albanaca savrseno su dobri nijesu nacionalisti ako treba zadnju mrvu * cemo podijelit vise su me u zivotu sje*ali srbi nego sto su albanci.
mi ne gledamo na veru i naciju u nasem drustvu ima svih i srba i muslimana i albanaca i hrvata i njemaca i japanaca, crnaca i arapa i niko nikog ne mrzi bre srbi koji zive van Srbije puno bolje razmisljaju od ovih unutar Srbije.

Very good point Chan Shaolin Si!


My reply is not to you personally, but to the others!

I do not have to talk about the terrorism that Serbian Nation did to all the other nations of former Yugoslavija.That is known to all of YOU involved in this subjec.

I live in Kosova. That is my motherland. So I am the only one who can talk on behalf of Kosova. I have experienced the war in Kosova, so I believe that I am,AGAIN, the only one who knows the real story of that war.BECAUSE I BELIEVE ONLY THE HISTORY THAT I SEE WITH MY EYES! THESE THAT YOU ARE WRITING HERE ARE NON-SENSE! I am ALBANIAN (SHQIPTAR- and very proud of it, and I ma the only one who can talk on behalf of albanians! NOT YOU! TRUST ME!


But, do not give yourself the freedom to talk about the dead people. GOD is the only one who will judge in the final day. So you need to start praying know for all your terrible things you've did. Let's not talk now as a nations but as GOD's children. How many God's children you have killed, massacred, burnt?! GOD HELP YOU!
Which I doubt!

I read somewhere that 80 year old woman has been raped! hahahaha..you are still living with those kind of lies!
I have seen serbs burning alive an albanian married couple in their house, that were 80 years old.I KNOW THAT YOU KNOW THIS BETTER THAN I DO!

It is not in albanian tradition to kill kids and old people. Give me the name of any serbian kid that was killed in this last war in Kosovo. NONE!!!

We are the most noble nation. If we fight, we fight fair! WE ARE NOT ANIMALS LIKE YOU HERE, WE ARE HUMAN BEINGS, THE MOST PEACEFUL NATION IN THE WORLD!

MAY GOD WATCH OVER KOSOVA AND ALBANIAN NATION!

AMIN!!!!


[/u]


Albanac mogao bi malo i srpski da pricas jer ja bas ne razumijem engleski ili pak neces iz principa da pricas srpskim, ako pak neces ispricaj ti ovo meni lijepo na njemackom sto si rekao i da zavrsimo stvar.
 
Christadelphian:
Ne mogu da se ne umešam u ovu temu
Albanac
verovatno kod vas ima dobrih i poštenih
ali vaš plemenski način života
vodi ka podredjenosti starešinama a starešine su vam
nacionalisti a vi njima ne smete ni da pisnete.
Ako ima i neki koji nije taj mora da prati ostale ili će biti ubijen .
Morate da radite kako oni kažu
Reci mi da li bi jedan srbin mogao proći sada kroz Kosovo ?
Vi nedirnuti prolazite kroz Srbiju!
Pa zar neki dan nisu tvoji zemljaci pucali na decu
i bez rata a šta je bilo u ratu ?
zar niste naseljavali Kosovo albancima iz Albanije i vršili pritisak na srpski živalj još od 80 a i pre.

Nemojmo pričati o tim stvarima kada je sve jasno.
To možeš nekom englezu koji je sad prvi put čuo za Kosovo ili Ameru koji nezna ni gde je

Zločinaca ima i medju vama i medju nama
i njih čeka kazna od onoga ko nije podmazan i prenazan kao tkzv "sud" u Hagu.
Vrhunac ljudskog licemerja.
Zato ti savetujem kao i svim ostalima
Ne čini zlo i ne poželi zlo
i prihvati da u tvom narodu ima ubica i siledjija kao i u svakom drugom i daleko je i jedan od
naj naj naroda.(taj pojam ne postoji)
Pozdrav

Ti izgleda nisi sa Kosova , a i izgleda za situaciju na Kosovu sve informacije uizmes preko televizije ( posto izgelda da zivis u inostranstvu ).Ali dacu ti odgovor na na ovu sto si ti pisao.
Prvo: Ako ti imas muda da dodjes na Kosovo,slobodno dodji jer niko nece da te dira i da setas po celom Kosovu ,ja ti garantujem za to.Mozda se pitas zasto? Dacu ti odgovor- Posto nisi nikome nista uradio.Ali oni sto su ziveli pre u Kosovu ,da znas 90% su bili umesani u sve ovo sto se dogodilo za vreme rata(UBIJANJE, SILOVANJE,MALTRETIRANJE itd itd ) i sada ti mi kazi kako da ih cekamo mi ,kao"priatelje"?
Drugo : Vidi se da si citao samo srpsku istoriju i nisi dobro obavesten sa realnoscu na Kosovu. Pose drugog svetsko rata na kosovo partizani su donjeli na hiljade serba i cernogoraca ,dajuci njima najbolju zemlju sto su uzeli od albanca ( Mogu da ti dokumentujem ,(jer mojoj familiju su uzeli 3 hektara)samo da povecaju broj na Kosovu.Nije uopste istina da su albanci od albanije dosli posle `80 na kosovu ,jer i da su hteli ne bih mogli od tadasnjih vasih komunista,nego samo srbi u tom vreme su pravili veliki biznis,su prodavali svoja imanja za mnogo dobre pare i u srbiju su kupovali stanove i sve zivo sto nisu mogli da zive ,i posle su rekli ne mi hocemo da idemo nazad u Kosovo,a znas zasto? Jer su imali pravo da opet uzmu stan ,da uzmu dobru platu ,i plus da uzmu svaku mogucu stipendiju za decu.
To ti je realnonst .
Terce : za pucanje u decu ,to smo naucili od vas za vreme rata.tako ste vi radili sa nasom decom . :arrow: :arrow:
 
DOBRA VILA:
ALBANAC,VIDIS OVI TVOJI KOSOVARI PRIZNAJU DA SU PUCALI U DECU!!!ZASTO I TI TO NE PRIZNAS???

Dobra Vila,

It is not my habit to start talking about the things that aren't clear and when is no proof or evdience that shows from whom they were killed?

There are talkings that those adolescences were killed by serbs also. (just to try convincing the world that albanians are terrorists. YOU DID IT ON THE PAST, SO I DO NOT SEE THE REASON WHY YOU WOULDN'T DO IT IN THIS CASE ALSO?!)

So are you suggesting that I should believe on that too.


My Kosovar was right. In our long experience living with serbs,we have learnt that with serbs you can not use peaceful talk and the only language that serbs understand is the language of violence. SO WE HAVE TO PLAY BY YOUR RULES! IT IS ABOUT THE TIME.

NO KOSOVAR WOULD LIKE TO EXPERIENCE AGAIN WHAT WE HAD WITH SERBS. THE WOUNDS ARE STILL TO FRESH AND EVERY DAY ALBANIAN FAMILIES ARE GETTING THE BODIES OF THERE BELOVED PEOPLE BURIED IN MASSIVE GRAVES IN SERBIA..ANY COMMENTS ON THIS POINT FROM YOU?

THE ONLY BAD THING THAT SERBIAN NATION DID IS THAT THEY NEVER ASKED FOR FORGIVENESS AND NEVER APOLOGISIED TO THE OTHER FORMER YUGOSLAVIA NATIONS

GERMANS DID IT AFTER THE WORLD WAR TWO, SO WHY DON't YOU?

DO IT. GOD IS MERCIFUL. I BELIEVE THAT EACH FAMILY IN SERBIA HAS THE MEMBERS THAT ARE HAVING NIGHTMARES FOR EVERYTHING THEY DID TO HUMAN BEINGS ( it doesn't matter what they are, albanians, turks, slovenians, serbians, croats, english, french, arabics...because GOD looks on us as humans only)

At the end I greet my KOSOVARI FOR THE VERY GOOD FSTATEMENTS.

MAY GOOD WATCH OVER KOSOVA AND ALBANIAN NATION!

AMIN!
 
Albanac mogao bi malo i srpski da pricas jer ja bas ne razumijem engleski ili pak neces iz principa da pricas srpskim, ako pak neces ispricaj ti ovo meni lijepo na njemackom sto si rekao i da zavrsimo stvar.[/quote]


Vidim da ima ljudi zdrave pameti! I tvoj komentar je bio dobar komentar!

To je sve sto sam tebi htio reci na toj poruci.
 
Albanac:
Albanac mogao bi malo i srpski da pricas jer ja bas ne razumijem engleski ili pak neces iz principa da pricas srpskim, ako pak neces ispricaj ti ovo meni lijepo na njemackom sto si rekao i da zavrsimo stvar.


Vidim da ima ljudi zdrave pameti! I tvoj komentar je bio dobar komentar!

To je sve sto sam tebi htio reci na toj poruci.[/quote]

pa znas ja ne posjecujem forum da bi nekog vrijedjao ovdje svi smo mi od krvi i mesa covjece i nikad ne radim nesto sto nebi volio meni neko da radi.
a ti albnac kad vec dajes komentare daj ih na srpskom pa da te cio svijet razumije bas me zanim sta pricas ti a sta pricaju ovi tvoji neistomisljenici.

pozdrav...
 
CHAO SHAOLIN SI,JA CU TI U KRATKIM CRTAMA PREVESTI ONO STO JE ALBANAC PRVO NAPISAO.PRVO JE NAPISAO DA OVO STO PISE NIJE UPUCENO TEBI VEC DRUGIMA.PA JE ONDA NAPISAO DA JE SA KOSOVA,DA MI TREBA DA SE MOLIMO ZA SVE STRASNE STVARI KOJE SMO URADILI.PA ONDA KAZE:HAJDE DA GOVORIMO O BOZJOJ DECI.KOLIKO BOZJE DECE STE UBILI,MASAKRIRALI,SPALILI?....NEGDE SAM CITAO DA JE SILOVANA ZENA OD 80 GODINA I MISLI NA NASU STARICU,PA SE SMEJE I KAZE:VI I DALJE ZIVITE SA TAKVIM LAZIMA?....NIJE NASA TRADICIJA DA UBIJAMO DECU I STARE LJUDE.DAJ MI IME BILO KOJEG SRPSKOG DETETA KOJE JE UBIJENO NA KOSOVU U RATU.NIJEDNO!...KAD SE MI BORIMO,MI SE BORIMO FER.MI NISMO ZIVOTINJE KAO VI OVDE,MI SMO LJUDSKA BICA.NAJMIROLJUBIVIJI NAROD NA SVETU! I SVE VREME SPOMINJE BOGA.KAO BOG STITI ALBANCE ISL.ZAR IH NE STITI ALAH?
JA PROTIV ALBANACA NEMAM NISTA KAO STO SI VIDEO,ALI KAO STO SAM REKLA NE POSTOJI LOSA NACIJA VEC POSTOJE LOSI LJUDI,A OVAJ ALBANAC JE JEDAN VELIKI NACIONALISTA I SA NJIM VISE NEMAM STA DA RASPRAVLJAM.
SAD MI U DRUGOM PISMU OBJASNJAVA DA SU ONI UBIJANJE DECE VIDELI OD NAS ITD.ITD.A VIDIS STA JE PISAO?
NEMAM RECI! :!:
 
DOBRA VILA:
CHAO SHAOLIN SI,JA CU TI U KRATKIM CRTAMA PREVESTI ONO STO JE ALBANAC PRVO NAPISAO.PRVO JE NAPISAO DA OVO STO PISE NIJE UPUCENO TEBI VEC DRUGIMA.PA JE ONDA NAPISAO DA JE SA KOSOVA,DA MI TREBA DA SE MOLIMO ZA SVE STRASNE STVARI KOJE SMO URADILI.PA ONDA KAZE:HAJDE DA GOVORIMO O BOZJOJ DECI.KOLIKO BOZJE DECE STE UBILI,MASAKRIRALI,SPALILI?....NEGDE SAM CITAO DA JE SILOVANA ZENA OD 80 GODINA I MISLI NA NASU STARICU,PA SE SMEJE I KAZE:VI I DALJE ZIVITE SA TAKVIM LAZIMA?....NIJE NASA TRADICIJA DA UBIJAMO DECU I STARE LJUDE.DAJ MI IME BILO KOJEG SRPSKOG DETETA KOJE JE UBIJENO NA KOSOVU U RATU.NIJEDNO!...KAD SE MI BORIMO,MI SE BORIMO FER.MI NISMO ZIVOTINJE KAO VI OVDE,MI SMO LJUDSKA BICA.NAJMIROLJUBIVIJI NAROD NA SVETU! I SVE VREME SPOMINJE BOGA.KAO BOG STITI ALBANCE ISL.ZAR IH NE STITI ALAH?
JA PROTIV ALBANACA NEMAM NISTA KAO STO SI VIDEO,ALI KAO STO SAM REKLA NE POSTOJI LOSA NACIJA VEC POSTOJE LOSI LJUDI,A OVAJ ALBANAC JE JEDAN VELIKI NACIONALISTA I SA NJIM VISE NEMAM STA DA RASPRAVLJAM.
SAD MI U DRUGOM PISMU OBJASNJAVA DA SU ONI UBIJANJE DECE VIDELI OD NAS ITD.ITD.A VIDIS STA JE PISAO?
NEMAM RECI! :!:

Dobra Vilo,

Zao mi je sto nisi dobro razumela moju poruku!
Ja ne mrzim postene srbe...ali kako mogu voleti one koji me mrze i ubijaju!
I mi smo kao sto je rekao Shaolin Si ljudi od krva i mesa! A Alah je na arapskom kao sto je Bog na srpskom a na albanskom mi imamo albansku rec za boga "ZOT"!

I ne mogu vas razumeti kako mozete da govorite lose o jednoj religiji!!!!!!
 
DOBRA VILA:
CHAO SHAOLIN SI,JA CU TI U KRATKIM CRTAMA PREVESTI ONO STO JE ALBANAC PRVO NAPISAO.PRVO JE NAPISAO DA OVO STO PISE NIJE UPUCENO TEBI VEC DRUGIMA.PA JE ONDA NAPISAO DA JE SA KOSOVA,DA MI TREBA DA SE MOLIMO ZA SVE STRASNE STVARI KOJE SMO URADILI.PA ONDA KAZE:HAJDE DA GOVORIMO O BOZJOJ DECI.KOLIKO BOZJE DECE STE UBILI,MASAKRIRALI,SPALILI?....NEGDE SAM CITAO DA JE SILOVANA ZENA OD 80 GODINA I MISLI NA NASU STARICU,PA SE SMEJE I KAZE:VI I DALJE ZIVITE SA TAKVIM LAZIMA?....NIJE NASA TRADICIJA DA UBIJAMO DECU I STARE LJUDE.DAJ MI IME BILO KOJEG SRPSKOG DETETA KOJE JE UBIJENO NA KOSOVU U RATU.NIJEDNO!...KAD SE MI BORIMO,MI SE BORIMO FER.MI NISMO ZIVOTINJE KAO VI OVDE,MI SMO LJUDSKA BICA.NAJMIROLJUBIVIJI NAROD NA SVETU! I SVE VREME SPOMINJE BOGA.KAO BOG STITI ALBANCE ISL.ZAR IH NE STITI ALAH?
JA PROTIV ALBANACA NEMAM NISTA KAO STO SI VIDEO,ALI KAO STO SAM REKLA NE POSTOJI LOSA NACIJA VEC POSTOJE LOSI LJUDI,A OVAJ ALBANAC JE JEDAN VELIKI NACIONALISTA I SA NJIM VISE NEMAM STA DA RASPRAVLJAM.
SAD MI U DRUGOM PISMU OBJASNJAVA DA SU ONI UBIJANJE DECE VIDELI OD NAS ITD.ITD.A VIDIS STA JE PISAO?
NEMAM RECI! :!:

Albanac malo si me iznenadio znam da je bilo zlocina i sa nase strane ali ne mozes da kazes da vi nijeste bili djecu i stare ljude pa covjece nedavno su neki albanci silovali casnu sestru koliko mi se cini od 80 god i ubili su neko neduzno dijete od 12 god za sta su djeca kriva aj reci mi sta su to djeca skrivila pa da ona budu kaznjena za zlodjela neki imbecila i sa nase i sa vase strane.
Znam ja i srbi sta su radili i te kako dobro znam koliko hoces zlodjela da navedem samo jedan Racak sve civili neduzan narod pa djeca u mjesalici pred ocima majke uzasne stvari ali i sto kao i vi i kod vas ima zlocinaca dosta, dosta i cemu ih branit sve naciste i starjesine koji su za sve krivi treba osudit i ne mogu ja mrzet cijelu albansku naciju zbog recimo nekog zlodjela koje je uradio Tito Titovic.

pozdrav i znas onu staru "Ispeci pa reci".
 
ALBANAC,JA SAM TEBE ODLICNO RAZUMELA,POSTO SAM STUDIRALA ENGLESKI.TI IZGLEDA NISI PROCITAO MOJE PREDJASNJE PORUKE,JER SAM JA PODRZALA CHAN SHAOLIN SIA U NJEGOVOJ PORUCI SMRT NACIONALISTIMA,JER POZNAJEM DOSTA ALBANACA I IMAM DOBRO ISKUSTVO SA NJIMA,ALI TI SI POCEO DA VREDJAS CEO SRPSKI NAROD A SVOJ DA VELICAS I NA TO SAM MORALA DA REAGUJEM.TI TREBA DA MRZIS ONE KOJI SU VRSILI ZLODELA,A NE DA GENERALIZUJES CEO NAROD.O TVOJOJ RELIGIJI NISTA NISAM LOSE REKLA,JER POSTUJEM SVE LJUDE KOJI SU LJUDI BEZ OBZIRA NA NACIJU I VERSKU PRIPADNOST!
TOLIKO OD MENE!
 
CHAN SHAOLIN SI,
SAD PITAJ ALBANCA DA TI PREVEDE DRUGU PORUKU NA ENGLESKOM NAMENJENU MENI JER MENE MRZI,JAKO JE DUGACKO,A ON IZGLEDA ODLICNO ZNA SRPSKI.JAKO JE KONTRADIKTORAN U SVOJIM STAVOVIMA TAKO DA NECU VISE DA KOMENTARISEM.
U SVAKOM ZITU IMA KUKOLJA!
 
DOBRA VILA:
CHAN SHAOLIN SI,
SAD PITAJ ALBANCA DA TI PREVEDE DRUGU PORUKU NA ENGLESKOM NAMENJENU MENI JER MENE MRZI,JAKO JE DUGACKO,A ON IZGLEDA ODLICNO ZNA SRPSKI.JAKO JE KONTRADIKTORAN U SVOJIM STAVOVIMA TAKO DA NECU VISE DA KOMENTARISEM.
U SVAKOM ZITU IMA KUKOLJA!


Hahahahahah....pa ne mrzim ja tebe draga dobra vilo!

I narocito ne mrzim zene! Pa one ulepsavaju svet

A sto se tice srpskog ne imam ja nista protiv da dam odgovore na srpskom jeziku, ali moj srpski nije bas najbolji, ja sam studirao van ex-Yugoslavije, i zato mi je veoma tesko da dam komentare na srpskom,

I moj predasnji komentar nije bio namenjen tebi! To nije namenjeno ljudi kao sto si ti...to je namenjeno onima koji su uradili zlocine, a jos uvek imaju hrabrost da govore da su albanci ono i ovo!
 
ALBANAC,NISI ME RAZUMEO.NISAM REKLA DA TI MENE MRZIS VEC DA MENE MRZI DA PREVODIM ONAJ TVOJ TEKST.
DRAGO MI JE STO SMO NASLI ZAJEDNICKI JEZIK.ZLIKOVCE CE STICI KAZNA KAD TAD BUDI SIGURAN U TO.ZASTO BI MI OSTALI ISPASTALI ZBOG NJIH?
 
sta serete bre ovo ono, niti je dobroj vili drago sto je nasla zajednicki jezik sa Albancem, niti Albanac zaista misli ono sto je napisao
priznajte da se mrzite
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top