ŠIPTARE TREBA PRIKAZATI ONAKVIM KAKVI SU BILI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
demagogija demokrata još nikoga nije ubila za razliku od te vaše kvazi-patriotske. ta je stvarno opasna po zdravlje...

martin u bec, martin iz beca

zrtve (demagogije) demokratije

burma oko 1948 50.000 mrtvih
indonezija oko 1963 1.300.000 mrtvihh
vijetnam od 45 -70 sam upisi
balkan 91-95 100.000 mrtvih
panama, grenada samo par hiljada

sto sam propustio sami dodajte
 
Milom. Kao što trenutno država Srbija i pokušava...
Drzava Srbija i njena vlast vec 8 godina nesto pokusavaju,i apsolutno nista im ne polazi za rukom.Za 8 godina oni su uspeli da stvore uslove siptarima da proglase nezavisnu drzavu,i da ih veliki broj zemalja prizna,istih onih zemalja koji su sa istim tim demokratama,pravili dilove i obecavali med i mleko,samo ako se Sloba skine.Zar ta vlast nema nimalo mozga,inteligencije,dostojanstva,da za ponudjenu uslugu trazi protivuslugu,kao sto se radi u normalnim drzavama.Zar su oni morali da hapse Slobu,nisu,nesto im je ponudjeno.Sta,mi ne znamo posto nista od toga do sad nismo videli.Zar su morali da hapse ostale,nisu,opet im je nesto ponudjeno,al mi to ne vidimo,posto nismo nista dobili.Osam godina je dug period,za to vreme se prave drzave(kao sto su siptari pokazali),a mi nismo bili sposobni da sacuvamo svoju.Posto je faktor svih smetnji,zla i genocida,Sloba,bio uklonjen,STA JE TO SPRECAVALO OVU VLAST DA ZA 8 GODINA STVORI USLOVE DA SE SVI PROTERANI SRBI SA KOSOVA OPET VRATE;I DA SVE ILEGALNO DOSELJENE ALBANCE IZ ALBANIJE U ZADNJIH 10 PA I VISE GODINA NAZAD PROTERAJU;I DA SE REGULISE KATASTARSKO PITANJE;I DA SE IZBACE SVE STRANE TRUPE;KAD IM JE ISTEKAO MANDAT;STO JE VEC DAVNO TREBALO BITI:NACIONALNO PITANJE JE PRIORITET SVAKE DRZAVE I PRIMARNI PROBLEM KOJI SE PRVI RESAVA;ALI TO NIT JE JASNO TEBI NI NASIM POLITICARIMA:
 
Jao šiptarčiću, tuzibabo, babasero :lol:
E pa neka ti je na cast mada mislim da albanci na ovom forumu manje tuzakaju moderatorima :mrgreen:

Vidi jevropu sto se uvlači, jesi dono i doručak u krevet? :rotf:

interesantno je da nikada nisam nikoga prijavio moderatoru. ne razumem zasto bih ja to radio. moderator je tu da cita i kontrolise postove. ako mu nesto promakne i neki forumas ne dobije karton za odredjeni post, to samo znaci da se i tom forumasu tada omaklo i.... mislim pravda je poobicaju spora ali odstizna
ps.i nemoj previse da diras neshka, takvih kao on skoro i da nema na forumu
 
interesantno je da nikada nisam nikoga prijavio moderatoru. ne razumem zasto bih ja to radio. moderator je tu da cita i kontrolise postove. ako mu nesto promakne i neki forumas ne dobije karton za odredjeni post, to samo znaci da se i tom forumasu tada omaklo i.... mislim pravda je poobicaju spora ali odstizna
ps.i nemoj previse da diras neshka, takvih kao on skoro i da nema na forumu

Ako cemo iskreno, Srbi su izmislili pogrdan naziv za Albance na kosovu - siptari.
Ja ovde vidim samo govor mrznje sa jedne strane. Mozda tako treba? Posle igračke nema plačke :mrgreen:
 
Ako cemo iskreno, Srbi su izmislili pogrdan naziv za Albance na kosovu - siptari.
Ja ovde vidim samo govor mrznje sa jedne strane. Mozda tako treba? Posle igračke nema plačke :mrgreen:

sa ove [moje] druge ni ja ne vidim neku mrznju u postovima, mozda malo, ali...
ali i sa vase nije sve tako "crno", vidi se i na ovoj temi, jedan deo [par pojedinaca] nas napada, jedan deo pokusava da brani, da li sebe [mislim na narod, srbe], sto se stidi onih prvih, zbog njihovog "stila", da li nas, jer misli da svi ne spadamo u neshkovo grupu, ili zbog oba razloga, ne znam, a teci deo pokusava da se bavi temom, ali ne bas uspesno.
 
Jao šiptarčiću, tuzibabo, babasero :lol:
prijavio si me moderatoru? Aaaaa jel to najvise sto mozes da ucinish iz te vukoyebine odakle kuckas? E pa neka ti je na cast mada mislim da albanci na ovom forumu manje tuzakaju moderatorima :mrgreen:

Vidi jevropu sto se uvlači, jesi dono i doručak u krevet? :rotf:
On bar pošteno kaže da te je prijavio.

A ti nastavljaš i dalje ...

Sad definitivno zatvaram temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top