Simpatija, poklon

Ja se vodim onim : muskarci "love" a ne zene.Ako bih ovo uradila mozda bih mu dala do znanja da me ne treba osvajati i da sam zaljubljena u njega. Zato mi treba savjet , kako "muskarci" tumace ovakve poklone i situacije.
 
Zavisi koje pakovanje Rafaela :P i šta si mislila napisati u poruci?
Na tvom mjestu ja ne bih nikakve "signale" u poruci davala, budi dama, ali poklončić u obliku slatkiša je posve ok i bezazleno.
Homemade kolacici ,da zna da sam se pktrudila😄i tipa cestitka mala u obliku srca: hvala za osmije,ljubaznost,pomoc u kuhinji(kao šala) i zelim da ti se snovi ispune.Ostani ljubazan,cuvaj se. Sretan rodjendan
 
Ljude koji su zaista zainetersovani jedno za drugo ne može da odbije neka takva sitnica kao što je mali poklon za rođendan, naprotiv. Ako će to nekog muškarca da odbije onda jbg, ne treba o njemu ni razmišljati. Odnos koji nastaje kao neka igra, sad ću da se pravim da mi nije stalo i slično.. nije ni nešto vredan.
 
Homemade kolacici ,da zna da sam se pktrudila😄i tipa cestitka mala u obliku srca: hvala za osmije,ljubaznost,pomoc u kuhinji(kao šala) i zelim da ti se snovi ispune.Ostani ljubazan,cuvaj se. Sretan rodjendan
a jbg samo ti to znaš
svako od nas ima neki svoj ukus
ja ne volim objašnjavanja, a volim iskreni dar bez mnogo reči
tako da je najbolje sama da doneseš odluku, vidiš da i muškarci na ovoj temi imaju različito viđenje stvari
 
Da li je okej da zensko muskarcu koji joj se svidja za rodjendan pokloni nesto(tipa rafaelo kuglice za porukicom)? Sta mislite, da li bih ga na ovaj nacin samo udaljila od sebe ili bi ga to poguralo da se potrudi oko mene?Inc radimo na istom mjestu 7 mj vec. Uvijek je tu nesto izmedju nas.Problem je sto je on nadredjeni a ja radnik(student) Razlika izmedju nas je 5 godina.
Kupi gajbu piva.

Ukoliko je dovuces vlastitim rukama i povrh toga ubacis kriglu, tvoj je.

Ako se ne odusevi, trazi drugog.

Da mi kolegica s posla pokloni Rafaelo kuglice s posvetom, ljubazno bi se zahvalio, posvetu bacio u kos za smece dok ne gleda, kuglice pozderao i otisao se posrati, ali vise od toga ne bi bilo.
 
Pa da, sta sam krivo napisao?

ooooo.gif
 
Nisi razumeo temu, dobio si keca na pismenom.. ;)
Prvo, da li si ti sigurna da je uzajamno to izmedju vas?
Drugo, mozda je samo ljubazan kolega
Trece, velika je verovatnoca da ces ga odbiti jer imate relaciju Sef- radnik
Nemoj da joj rusus sneska, vidis da hoce da proba. ;) :cool:
Pa jeste, jer smo vise kao prijatelji i privlacna sam mu ali necu da ga odbijem nekim svojim korakom. A i ta situacija šef-radnik.. niti on zeli da se sta prica po firmi a ni ja.
Cekaj, juce onaj mali dosao ovde sa istom temom, hoce da izadje s curom na prvi dejt, pita ovde sta da joj kupi... :D :lol: Vis ti to.:aha:
Daj da te spojimo s njim pa se konsultujte medjusobno... :p :lol: Ti njemu kazes sta zene vole da dobiju, on tebi sta muskarci, i resen poso. :cool:
 
Ne kažem ja da ne proba, samo nemoj da proba bude uzaludna, pa da se prozumači na drugačiji način. Ukoliko su oboje slobodni, primetila bi istinsko interesovanje njega za nju i ne bi bila u nedoumici da li da mu kupi ili napravi poklon za rodjendan. U takvoj situaciji i najobičnija kafa bi bila pun pogodak. Ovako, možda su samo kolegijalni pristojni odnosi koji mogu biti narušeni, ako se poklon protumači na pogrešan način.
 
Ne kažem ja da ne proba, samo nemoj da proba bude uzaludna, pa da se prozumači na drugačiji način. Ukoliko su oboje slobodni, primetila bi istinsko interesovanje njega za nju i ne bi bila u nedoumici da li da mu kupi ili napravi poklon za rodjendan. U takvoj situaciji i najobičnija kafa bi bila pun pogodak. Ovako, možda su samo kolegijalni pristojni odnosi koji mogu biti narušeni, ako se poklon protumači na pogrešan način.
Ma da je to zaiskrilo sa obje strane...
 

Back
Top