Simp

Ovaj nickname koji nosim je bunt na jednu etapu mog zivota. Secam se kada me je prosle zime uhvatio neki cudan feeling da gledam sve filmove vanesse hudgens, a uglavnom su neka romantika i tako to. Zestoko sam se lozio na nju (to je ova na avataru). I sve sam bio u nekoj romanticnoj fazi, pisao na podforumu romantika, forice kao ljubav je daleko iznad seksa. I onda sam kroz simp naocare gledao zene.

Hebem ti zivot.
 
Ovaj nickname koji nosim je bunt na jednu etapu mog zivota. Secam se kada me je prosle zime uhvatio neki cudan feeling da gledam sve filmove vanesse hudgens, a uglavnom su neka romantika i tako to. Zestoko sam se lozio na nju (to je ova na avataru). I sve sam bio u nekoj romanticnoj fazi, pisao na podforumu romantika, forice kao ljubav je daleko iznad seksa. I onda sam kroz simp naocare gledao zene.

Hebem ti zivot.
Sva sreća te si se promenio, iz korena:
Avatar i sve...
 
Aj da uradimo jedan eksperiment.
Da se posvadjam s nekom forumsicom ovde. Navucem je na romanticne misli i kad mi postane dosadna samo je iskuliram. A ona krene da pljuje po meni a ti onda uletis da je utesis i pruzis joj paznju.
 
Dobro.
Znaci da pocnem da vredjam zene.
Jer ako delim komplimente onda sam stalker ili ker koji naskache...
:dash:
Neverovatno...
Ne izvrci, lepo napisah preterano laskanje.

Aj da uradimo jedan eksperiment.
Da se posvadjam s nekom forumsicom ovde. Navucem je na romanticne misli i kad mi postane dosadna samo je iskuliram. A ona krene da pljuje po meni a ti onda uletis da je utesis i pruzis joj paznju.
Ajde :manikir:
 
A sto je ljigav i prepreden ako je zeljan da udovolji, paznje i ljubavan? Ma nije valjda.

E sad sam ljut. Sad cemo pricati na ovu temu.
U nadi,...da će ga vremenom šta? Zavoleti!
Poštenije je takvoj osobi staviti do znanja, kako stoje stvari.
Ne prihvataš nečiju pažnju, ako ne misliš i uzvratiti.
Ako je jedan "zaslepljen", nisu va'lda oboje?
 
U nadi,...da će ga vremenom šta? Zavoleti!
Poštenije je takvoj osobi staviti do znanja, kako stoje stvari.
Ne prihvataš nečiju pažnju, ako ne misliš i uzvratiti.
Ako je jedan "zaslepljen", nisu va'lda oboje?
Možda je dati simp asocial dude koji ne sme da kaže to rečima, nego pokušava delima u nadi da će devojka primetiti njegovo interesovanje. To je prava istina, kakva manipulacija :D
 
Ma pusti. To su ti druze opravdanja. Istina je da, jeze se simpa, ali ga ne smatraju manipulatotom, vec samo ljigavim.
Zna zenska to, nego je ne radi to. Doduse kad dodje vreme za udaju, razmatra hehehe

Zato spenk po guzi jedan, spenk po guzi dva i ne bendas 5 posto.
 
Nego MrSimp.
Sto si se lozio na tu sa avatara? Aj da je pamela pa da kapiram. Mislim aj ono lepa je, ali je nesto bleeee. Ko da iz serije ocajne domacice. Ima i milje oko tog dzempera.
 

Back
Top