Simbolika/snovi

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.441
Hajde ovde da pisemo sta je ko sanjao ili mozda neka polusvesna simbolika, moze i fetis, mada da bude neobican, ne ono stopala i td, to je doasadno.

@Zhorzhe, aj prebaci svoj san ovde da ga analiziramo.

PS iskljucivo u erotskoj/seksualnij konotaciji. Dakle nista ljubavno (sedela sam kraj moravu a nepoznati muskarac me apasao davljenja) ni romantika ni politika.
 
Pa prepale ste ga. Tamo kao pih napaljenko bitan ti seks umesto ljubavi. Sad kao covek treba da pise o ludim snovima. Ima da napise kao ovaj odozgo:
Pa sanjo sam da smo se ljubili i meni nesto dole, ne znam sta kao da se nekako diglo. Ekhm jel to bolesno ili?
 
Tako sanjao kako sam sa devojkom, i krenem da izvlačim kaiš da skinem pantalone, i izvlačim, izvlačim, ali nema mu kraja, nikako ga izvući (misli se na kaiš). Posle mi jedna neuspela veštica objasnila kako se to i u snu pogubim pred ženama kao i na javi.
 
Aj kad smo kod takvih snova.
Ovo su vrv neki muskarci sanjali.
Da sanjas ali si svestan da je san i onda skapiras u jbt pa sad moze ludilo. I potrcim niz ulicu i neki vetar me ponese i probudim se. I krenem da pichkaram, sta ti je? Sta sta mi je, sad nista.
 
Od onih snova koje pamtim malo ih ima sa sexualnom konotacijom.
Jednom sam sanjao da sam u ulazu neke stare zgrade, sa liftom što nema zidove, nego rešetke, pa se sve vidi.
I po tom ulazu me jure neka debela stvorenja opuštenih sisa sa po nekoliko čavki svud po telu... Boles' kad vam kažem
 

Back
Top