Silikoni vs prirodne dojke

zabrinjavajuća pojava u prestonici Srbije
u zadnjih par mjeseci sreo sam po gradu nekoliko cura,žena sa ugrađenim sisama..
toliko je postalo dostupno i jeftino u odnosu na ranije da se sve više njih odlučuje da se dobrovoljno unakazi..:confused:
stvar je alarmantna kolege!!!
za 50 godina(ako ne i prije),usljed pada cijena i medijske propagande,prirodna dojka će postati toliko RIJETKA da će ljudi tražiti da se slikaju na ulici sa ženom vlasnicom svojih autentičnih dojki...:(

Ebes sisu ako nemože času da staviš na istu ....ja bi rado ugradila ali ne za damping cijenu .
 
zabrinjavajuća pojava u prestonici Srbije
u zadnjih par mjeseci sreo sam po gradu nekoliko cura,žena sa ugrađenim sisama..
toliko je postalo dostupno i jeftino u odnosu na ranije da se sve više njih odlučuje da se dobrovoljno unakazi..:confused:
stvar je alarmantna kolege!!!
za 50 godina(ako ne i prije),usljed pada cijena i medijske propagande,prirodna dojka će postati toliko RIJETKA da će ljudi tražiti da se slikaju na ulici sa ženom vlasnicom svojih autentičnih dojki...:(

ovde u mom selu ne srećem toliko tih sa pvc sisama...
nikad nisam pipnuo pvc sisu...sve nekako imam utisak da to škripućka pod prste ko balon
 
Ma domace samo, prirodno, kakvi koncentrati i cuda?

Jedino mozda, ako nema nikakve grudi, pa ja imam vece grudi od nje, pa se zbog tih malih grudi ne oseca kao zensko ni 2%, ali i to mora da je ravna, ravna kao daska.

No, i male grudi sasvim dobro zavrsavaju posao. :mrgreen:
 
Ma domace samo, prirodno, kakvi koncentrati i cuda?

Jedino mozda, ako nema nikakve grudi, pa ja imam vece grudi od nje, pa se zbog tih malih grudi ne oseca kao zensko ni 2%, ali i to mora da je ravna, ravna kao daska.

No, i male grudi sasvim dobro zavrsavaju posao. :mrgreen:
ili ima one kesaste, cevaste sisice od kojih jedna veca druga manja i svaka na svoju stranu vuce (ko debeli muskarci kad smrsaju pa im ostanu tako neke sisice) :neutral:
sve ostalo je za dileje. ali dileje koje vole plastiku se bar lepo upare izmedju sebe bar da drugima ne skacu po zivcima sa svojim perverzijama i kompleksima.
 
zabrinjavajuća pojava u prestonici Srbije
u zadnjih par mjeseci sreo sam po gradu nekoliko cura,žena sa ugrađenim sisama..
toliko je postalo dostupno i jeftino u odnosu na ranije da se sve više njih odlučuje da se dobrovoljno unakazi..:confused:
stvar je alarmantna kolege!!!
za 50 godina(ako ne i prije),usljed pada cijena i medijske propagande,prirodna dojka će postati toliko RIJETKA da će ljudi tražiti da se slikaju na ulici sa ženom vlasnicom svojih autentičnih dojki...:(

Ne zna se ko ružnije izgleda: sa ugrađenim sysama ili usnama. Mada je meni veća fascinacija kada imaju ugrađene usne - naprosto ne mogu da odvojim pogled, zgađen.
 
Podrska silikonima :zaljubljena:

+1

Ali s rezervom - bez pretjerivanja, da mi ne bi jedna sisa postala dovoljna :D

Đevojke,žene nijesu svjesneee rizika što se tiče silikona

Nemoj da ih plašiš. Đevojke, samo dajte, ako nije trojka nije sisa. :manikir:

nemam hvala Bogu..
dovoljno je da je pogledam pa da mi se kompletna žena ogadi...a tek što nemam želju da pipnem to čudo od stranog tijela ugrađeno u nju...
yebeš ti to,ne bi je ni moga ispljeskati po njima drugarom,od straha da se ne probuše..a to mnogo volim..:zaljubljena:

Ti rađe odi igraj barbi igre... Čuj to, a šta ako su joj tako male da nemaš šta da pljuskaš? :mrgreen:
 

Back
Top