Sila zla TV aparat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto reče Džek svi koji su odrasli na mleku su odrasli u normalne i snažne ljudine. U šta izrastaju deca koja ne jedu meso, koja ne piju mleko, ne jedu jaja? Ja cu da ti kažem. Odrastaju u ljude koji nisu sposobni da rade i misle. Mnoge supstance koje su potrebne za pravilan psihički i fizički razvoj deteta nalaze se baš u hrani životinjskog porekla.

Baš me briga šta ko reče. Najbolje mleko za bebu je majčino mleko, dok se ne pređe na čvrstu hranu. Nijedna životinjska vrsta ne konzumira mleko kada pređe na čvrstu hranu, u prirodi (kućne ljubimce ne računam), niti konzumira mleko druge životinjske vrste, osim bolesnih ljudi. Objasnio sam naveliko i naširoko u postu koji si citirao. Ako je tebi ok da ti deca piju krv iz vimena preko industrijskog mleka to je tvoja stvar. Dalai Lama je odrastao bez mesa, mleka i jaja, pa šta mu fali?
 
Baš me briga šta ko reče. Najbolje mleko za bebu je majčino mleko, dok se ne pređe na čvrstu hranu. Nijedna životinjska vrsta ne konzumira mleko kada pređe na čvrstu hranu, u prirodi (kućne ljubimce ne računam), niti konzumira mleko druge životinjske vrste, osim bolesnih ljudi. Objasnio sam naveliko i naširoko u postu koji si citirao. Ako je tebi ok da ti deca piju krv iz vimena preko industrijskog mleka to je tvoja stvar. Dalai Lama je odrastao bez mesa, mleka i jaja, pa šta mu fali?
Nema potrebe da mi deca odrastaju na industrijskom mleku ili bilo kojim proizvodima iz supermarketa jer zivim na selu i proizvodim sve sto mi je potrebno. Udisem svez vazduh, jedem meso,jaja,pijem mleko,rakiju i bunarsko vodu isto kao moji preci generacijama unazad. Pozivam te sutra na prasece pecenje.
 
Nema potrebe da mi deca odrastaju na industrijskom mleku ili bilo kojim proizvodima iz supermarketa jer zivim na selu i proizvodim sve sto mi je potrebno. Udisem svez vazduh, jedem meso,jaja,pijem mleko,rakiju i bunarsko vodu isto kao moji preci generacijama unazad. Pozivam te sutra na prasece pecenje.

Baš me briga i za tebe, i za tvoju decu, i za mleko, i za bunar... Ali to da pozivaš vegana na praseće pečenje je isto kao da pozoveš muslimana. Ne verujem da bi imao hrabrosti. Ako si toliko blesav da napraviš pečenje za vegana, koji na njega može samo da se istovari, onda stvarno nemam reči. A i nije civiliziovano, kao što nije civilizovano zvati muslimana na praseće pečenje.
 
Sve vegane pozivam na ćevape i pljeskavice, uz predavanje o neophodnosti mesa za ljudcki organizam. Ko neće da jedei ne mora ali ima da poštuje domaćina i njegovu ponudu. Za piće mleko, jogurt i kefir. Deca su uvek dobrodošla, za njih spremamo ražnjiće.
 
Naravno.

Odrastao sam u Sarajevu, i za svaku slavu, rođendan, odlazak u JNA, bilo koju drugu priliku, peklo se i jagnje i prase.
Domaćinski je to bilo postavljeno na ovalu, a cca 50 odsto jarana, prijatelja, kolega i komšija su bili muslimani. Lepo ljudi dođu, sedno, vesele se, sve je pred njima, neki nabodu krmetinu, jer je dosta njih jelo svinjetinu, neki odbiju pa se prihvate jagnjetine, ali ljubazno zahvale i pokažu time domaćinu poštovanje. Oval sa krmetinom se sklanja ispred njih, red je da se poštuju tuđa osećanja i dernek se nastavlja. Svima bude dobro.

Tako da, onaj što trtlja o nekoj arabiji i sl, sve je to Džek prošao i najbitnije je ponuditi od srca, bilo šta, bez obzira, a na drugoj je strani da li mu nekakva glupa uverenja sprećavaju da uživa u slasnom zalogaju.

No, šta očekivati od lika koji bije žene i plaće u JNA da ga puste kući (po sopstvenom kazivanju) nego da se "istovari" na domaćinsku ponudu... nije mu mesto za astalom, nego ispred kuće, negde u avliji, u nekom ćošku sa kerom.
 
Tako, da, onaj što je necivilizovan, što bije prosjake po ulici (po sopstvenom kazivanju) i priviđaju mu se demoni što mu kenjaju u podrumu, i nije za bolje nego da muslimanima i veganima nudi prasetinu. Ali ima isterivača demona, profesionalaca, pozitivnih likova, što isteruju zlo i uteruju dobro, pa mogu da mu isteraju demona izlitajući se po podrumu, a da mu uteraju dobro izlitajući mu se po ponudi. Šta će kad nije za bolje od kera kojim je opsednut.
 
Sajbermikan ga dobro uteruje (po kazivanju) . Pravi lik i veliki čovek, taj sajbermikan. Slavljen njegov lik i delo!
Dok je ovaca, biće vune, Ovce dobru i citiranu zezanciju shvataju ozbiljno, pa se dive delu i jure kopije po netu :)
 
Poslednja izmena:
Ne nego onima što se hrane kao on, dakle jedu svinjetinu, a lažu kako nikada ništa ne jedu. I on ima halucinacije pred spavanje, kako mu duhovi lelujaju nad glavom. To je viši nivo. A niži je umišljanje kako mu u podrumu kake duhovi.

Jeste, veliki ti je idol; pomenuli su ga u jednoj radio emisiji...






Baš ti je dobar uzor. :rida:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top