šikaniranje na poslu

gračanka

Početnik
Poruka
14
Ne kažem da ostale teme na forumu nisu ozbiljne, ali bih započela jednu zaista ozbiljnu,
a o čemu se radi naslućujete iz naslova. Mene na poslu šikanira direktor. Razlog je što se moje radno mesto veoma svidelo njegovoj "prijateljici", ili da kažem srpski ljubavnici, ali koja nema stručnu spremu za moje mesto.Pa kako bi me uklonio on smišlja razne smicalice: smanjuje mi platu, kažnjava me za nešto što nisam učinila ili za neke sitnice zbog kojih drugi nemaju nikakvih problema. Ako neko ima slično iskustvo ili neko ima rešenje za ovaj problem, volela bih da čujem , to jest pročitam.
 
Mog prijatelja su otpustili iz turistickog saveza nase opstine (dipl.turizam) zbog neke sumnjive devojke,ali se on zalio i Inspekcija rada iz Bgda ga je vratila na posao,sada se sudi s predsednikom opstine.Bori se,raspitaj se malo gde se mozes zaliti,prostudiraj svoj kolektivni ugovor,a najbolje bi bilo da pomognes svom direktoru da se oklizne na bananu-desava se i to!
 
Zakazes sex sa njim i onda to snimis (video ili audio tvoj izbor).
Posle kazes da te napastvovao i da si ti pristala samo zbog toga
sto je tvoj pretpostavljeni i sto ti je pripretio otkazom.
Sa tim ga imas u saci. :lol:
 
gračanka:
Ne kažem da ostale teme na forumu nisu ozbiljne, ali bih započela jednu zaista ozbiljnu,
a o čemu se radi naslućujete iz naslova. Mene na poslu šikanira direktor. Razlog je što se moje radno mesto veoma svidelo njegovoj "prijateljici", ili da kažem srpski ljubavnici, ali koja nema stručnu spremu za moje mesto.Pa kako bi me uklonio on smišlja razne smicalice: smanjuje mi platu, kažnjava me za nešto što nisam učinila ili za neke sitnice zbog kojih drugi nemaju nikakvih problema. Ako neko ima slično iskustvo ili neko ima rešenje za ovaj problem, volela bih da čujem , to jest pročitam.
Malo mu je jedna ljubavnica,hoce i tebe.
Ocekuje da mu to budes da bi manipulisao tobom.Mozda hoce da sama odes odatle i ustupis njoj mesto.Kako imas odgovarajucu spremu to ga malo koci da te sutne ali ako ga ona pritisne budi spremna i na to.Jedino se mozes boriti radom i zalaganjem da to svi vide i svojom diplomom ako te premesti na neko manje placeno mesto.
 
gračanka:
Ne kažem da ostale teme na forumu nisu ozbiljne, ali bih započela jednu zaista ozbiljnu,
a o čemu se radi naslućujete iz naslova. Mene na poslu šikanira direktor. Razlog je što se moje radno mesto veoma svidelo njegovoj "prijateljici", ili da kažem srpski ljubavnici, ali koja nema stručnu spremu za moje mesto.Pa kako bi me uklonio on smišlja razne smicalice: smanjuje mi platu, kažnjava me za nešto što nisam učinila ili za neke sitnice zbog kojih drugi nemaju nikakvih problema. Ako neko ima slično iskustvo ili neko ima rešenje za ovaj problem, volela bih da čujem , to jest pročitam.
2 varijante:

1) odes u krevet s njim

2) das otkaz
 
gračanka:
Ne kažem da ostale teme na forumu nisu ozbiljne, ali bih započela jednu zaista ozbiljnu,
a o čemu se radi naslućujete iz naslova. Mene na poslu šikanira direktor. Razlog je što se moje radno mesto veoma svidelo njegovoj "prijateljici", ili da kažem srpski ljubavnici, ali koja nema stručnu spremu za moje mesto.Pa kako bi me uklonio on smišlja razne smicalice: smanjuje mi platu, kažnjava me za nešto što nisam učinila ili za neke sitnice zbog kojih drugi nemaju nikakvih problema. Ako neko ima slično iskustvo ili neko ima rešenje za ovaj problem, volela bih da čujem , to jest pročitam.

Interesuje me kako si saznala da njegova ljubavnica zeli tvoje radno mesto ili da direktor zeli tvoje radno mesto za nju? Pretpostavljam da si cula od neke "dobronamerne" duse za to.
 
Uđeš u kancelariju i izdrkaš se na njega, nemoj da ga psuješ ali mu saspi u facu sve što si čula, načula, prečula, sve što te nervira, smara.... Ako krene da se qrči zapreti mu inspekcijama, sindikatima, novinarima i žalbom koju ćeš uložiti - ako je evidentno da ćeš ostati bez posla, malo ličnog zadovoljstva nije na odmet.
 
Pustis na njega ortake iz kraja! Ja sam za ovo a ako ne pomogne onda...
Polupas/zapalis mu auto (ako je direktor otmeni balkanac to mu dodje kao da si ga ustrojila)
Neam pojma,nekako mu se naebes keve.
Treba samo biti sto destruktivniji.
 
nabavi bolter :) .. resava sve probleme a legalan je .. posle slozis pricu "jao on je mene napao a ja sam u samoodbrani zakucala njegove dlanove za zid..." a lik stoji na zidu u Isus pozi zakovan 12cm klinovima ispaljenim iz pistolja za zakucavanje HEHEHEHE
 
E pa ovako
Neznam koliko imas godina ali imam jednu ideju za tebe

Ako si dobra i atraktivan uradis ovako

Obices se u nesto providno a ispod toga neki dobar ves
pa onada krenes sa njim lepim da ga obradjujes da mu se smiskas i da se pravis da is neka glupa pujkica a onda uymes posto ce ona da krene na tebe pa mu ili ispusis ili mu das da te izjebe i onda si mu usta zatvorila. PS potrudi se da sex bude dobar da ga raspametis i uspeh ti je zagarantovan

Pozdrav
 
ne zagorchavaj sebi zivot, trazi sledeci posao a tu cuti ikoristi maximalno svoje radno mesto da obogatish cv, to ne znachi da treba da trpish bilo shta,ponashaj se ledeno profesionalno , tako da ne moze da nadje argument da ti napravi s.ranje. ne dozvoli da te isprovocira da napravish greshku, kakav god posao da ti da uradi ga maximalno profi i ne obaziri se na dushebriznike oko sebe koji su tu dugo i koji ce ti obajsniti kako stoje stvari u firmi tj ko koga i kako.

cuti, radi, ne daj na sebe i menjaj!
 
Ja imam slican problem...ocajna sam...radim za troje...i kao da nikada nije dovoljno.:"Uradi ovo,uradi ono,ajde ovo,ajde ono",trcim na sve strane...dodjem kuci mrtva umorna,nesposobna kasiku da podignem,od novembra nisam izasla u grad uvece mastam o tome...
i nakon svega on kaze da sam se muvala samo celi dan...pa dodje mi da ga zadavim.
Sve to moram da trpim jer trenutno nisam u situaciji da biram posao koji mi se svidja ,gde bi mi bilo lakse...Iscrpljena sam.
Imam osecaj kao da to namerno radi da bi me sklonio,i stavio neku drugu na moje mesto...izdrzacu do kraja meseca a nakon toga cu da razmislim da li da radim...crncim kao konj..a on me za*ebava... :-(
 
ja sam imala problem ranije.bivsa sefica mi je stalno davala jos i jos jos i jos posla.na kraju zapocela 300 a nijedan zavrsila.
onda sam promenila :pocnem jedno,ona dodje s drugim.ja joj kazem "pocela sam ovo.sta je prioritet.prioritetno cu zavrsiti a drugo ako stignem" tako se ona malo smirila.
sada sam ja sef i imam tendencije da dam mnogo posla,onda kazem stop,bolje jedno al da urade kako treba.zasto ne pokusas slicno nesto hani bani?
 
_honeybunny_:
Ja imam slican problem...ocajna sam...radim za troje...i kao da nikada nije dovoljno.:"Uradi ovo,uradi ono,ajde ovo,ajde ono",trcim na sve strane...dodjem kuci mrtva umorna,nesposobna kasiku da podignem,od novembra nisam izasla u grad uvece mastam o tome...
i nakon svega on kaze da sam se muvala samo celi dan...pa dodje mi da ga zadavim.
Sve to moram da trpim jer trenutno nisam u situaciji da biram posao koji mi se svidja ,gde bi mi bilo lakse...Iscrpljena sam.
Imam osecaj kao da to namerno radi da bi me sklonio,i stavio neku drugu na moje mesto...izdrzacu do kraja meseca a nakon toga cu da razmislim da li da radim...crncim kao konj..a on me za*ebava... :-(


A zato ti pizdis po forumu. Ma steraj u qurac takvog sefa. Sta ce on tebe zayebavati ne daje ti 2000 eura platu pa da cutis. Znas handli bandli.
 
Hanibal77 i Slinke :D hvala na podrsci i savetu!
Stvarno se trudim ali on je neverovatan..zna da sam student i da mi gori pod nogama pa se izivljava a ja trpim jer nemam izbora...
...osim toga znam da ima neku u rezervi,pa se osecam kao da sam na probnom radu ....ne mogu ni minut da se opustim.Evo sada mu stize nova radnica...osecam kao da mi vec sprema sutku...i nije mi zao cak i ako izgubim posao...s obzirom na to da sam premorena ali ne znam sta cu posle...radim da bih platila skolovanje a toliko sam iscrpljena da ne mogu da ucim...kako god da okrenem ja sam na nuli...a o plati da ne pricam,mizerna je... :-x
Pre toga sam radila u Maxiju preko omladinske,crncila do 12 uvece ,pre Nove godine,znaci od 12 popodne do 12 uvece ,kada su se svi spremali za docek obilazili prodavnice,kupovali,kitili jelke ,...ja sam rintala i na kraju dobila 7000 :evil: ...nisu mi ni racunali prekovremeni rad...tuga...nepravda... :evil:
 
_honeybunny_:
Hanibal77 i Slinke :D hvala na podrsci i savetu!
Stvarno se trudim ali on je neverovatan..zna da sam student i da mi gori pod nogama pa se izivljava a ja trpim jer nemam izbora...
...osim toga znam da ima neku u rezervi,pa se osecam kao da sam na probnom radu ....ne mogu ni minut da se opustim.Evo sada mu stize nova radnica...osecam kao da mi vec sprema sutku...i nije mi zao cak i ako izgubim posao...s obzirom na to da sam premorena ali ne znam sta cu posle...radim da bih platila skolovanje a toliko sam iscrpljena da ne mogu da ucim...kako god da okrenem ja sam na nuli...a o plati da ne pricam,mizerna je... :-x
Pre toga sam radila u Maxiju preko omladinske,crncila do 12 uvece ,pre Nove godine,znaci od 12 popodne do 12 uvece ,kada su se svi spremali za docek obilazili prodavnice,kupovali,kitili jelke ,...ja sam rintala i na kraju dobila 7000 :evil: ...nisu mi ni racunali prekovremeni rad...tuga...nepravda... :evil:


E Handlili bandlili sad si mi draza zato sto nisi ko ove kobile sto nista ne rade i samo mazu nokte, a i to mazanje traje ko krecenje.. Nego sta ti znaci on ima neku u rezevi. Pa nisi ti valjda s takvim krelcem u nekoj semi?

Mozes samnom raditi ako hoces. Montiramo wireless antene i imaces 300 eura mesecno.
Jedino se ne smes plasiti visine.
 

Back
Top