šikaniranje na poslu

pilencepile

Zainteresovan član
Poruka
124
Ovde u Srbiji je tesko pokazati zube jer je velika nezaposlenost.Direktor i dalje olucuje o svemu i nema nikog ko moze da stane u zastitu radnika.
Sindikati nepostoje.
Mozda da pozovete neke novinare i da se pozalite ili ko' sto reze neko sigurna zenska kuca.
Najbolje da kazes njegovoj zeni(ako je ima)za ljubavnicu pa da mu malo napravis frku jer ionako ti gori pod nogama,pa bar da odes sa stilom tj.da se digne prasina.

_honeybunny_

Primećen član
Poruka
851
sinnke:
E Handlili bandlili sad si mi draza zato sto nisi ko ove kobile sto nista ne rade i samo mazu nokte, a i to mazanje traje ko krecenje.. Nego sta ti znaci on ima neku u rezevi. Pa nisi ti valjda s takvim krelcem u nekoj semi?

Mozes samnom raditi ako hoces. Montiramo wireless antene i imaces 300 eura mesecno.
Jedino se ne smes plasiti visine.

Ma nisam ja u semi s njim...daleko bilo :shock: ...300 eura i nije lose,ali ja se plasim visine...bedak. :(

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.875
_honeybunny_:
Ma nisam ja u semi s njim...daleko bilo :shock: ...300 eura i nije lose,ali ja se plasim visine...bedak. :(

Ma nije bed. Cvrsto se zavezes kanapom. Ma kad navikens onda se mozemo i ljuljati na visini i dobacivati s lopticom.
Jednu curu je isto tako bilo strah a kad se opustila onda se zaljuljamo (ona je na drugoj strani zgrade a ja na drugom) ona prema meni ja prema njoj i pljesnem je po guzi.

I tako stalno samo ide ops tsh, ops tsh. :lol: :lol:

paradizo

Primećen član
Poruka
913
GRACANKA CIAO, JAVIO SAM TI SE NA PP, ALI TI MI NISI ODGOVORILA, I ZATO TI SALJEM OVDE NA TVOJOJ TEMI POTREBNE INFORMACIJE U VEZI TVOG PROBLEMA. SAZNAO SAM GDE MOZES DA SE OBRATIS RADI TVOG VIDA NASILJA, POSTO MI NISI ODGOVORILA GDJE SE TI NALAZIS, IZ TOG RAZLOGA TI JAVLJAM POTREBNU ADRESU I BROJ TELEFONA I U BEOGRADU I U PODGORICI.
ASOCIJACIJA ZA ZENSKU INICUJATIVU
MAJKE JEVROSIME 39, 11000 BEOGRAD
TEL/FAX. +381 11 3345762
TEL. +381 11 3224691
awin@sezampro.yu

AKO SI STACIONIRANA I RADIS U CRNOJ GORI, EVO TI ADRESA I BROJ TELEFONA U PODGORICI, N V O ZA TE PROBLEME.

SIGURNA ZENSKA KUCA
TEL. +381 81 234670
www. sigurna-zenska-kuca.cg.yu

BILO BI DOBRO DA MI JAVIS STA SI NAPRAVILA, I DA LI SI USPELA DA RJESIS TE SVOJE PROBLEME I DA LI SAM TI BIO OD POMOCI. PUNO POZDRAVA OD PARADIZA.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.