Сигнали и фрустрираност

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Девојке, свиди вам се неки момак и ви му шаљете сигнале, али их он не препознаје или их игнорише.
Ваш следећи корак је?
Каква би ситуација била када би вам се момак много свиђао?

Девојке, свиди вам се неки момак и ви му шаљете сигнале, али их он не препознаје или их игнорише.
Ваш следећи корак је?

Nema sanse da se signali ne prepoznaju, mogu samo da se ignorisu...

Ваш следећи корак је?
Zaskočim ga i silujem :neutral:

Cek, a zasto je neko frustriran ako ignorise neke signale?

vidis i ja se pitam, kakva frustriranost...mada moguce je sledece, ne znam da l se slazes, ali ja sam rijesio da veceras stavim masku psihologa pa krecem :

mozda je momak zaljubljen u neku djevojku i salje joj te neke signale :roll: namiguje ili sta ti vec ne...i ona to kulira...i on ne zna sta da radi dalje i isfrustriran je jako...

a malo je tu zamjeno uloge, da ga ne bih provalili, kao pitanje je za zene...racuna na neku objektivnost ili barem da nesto procita izmedju redova

Ваш следећи корак је?
pa ako mu se ne svidjam koji ce mi? il ako je tolko tup da ne vidi da mi se svidja...koji ce mi? takve stvari ne guram na misice, nece, nece ima ko oce, zdravo cao

Back