Shta radi te kada se posvadjate sa nekim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chesto sam se svadjala,nekoliko puta je doshlo i do tezih okrshaja.Shta vi radite kada vas neko izazove?Da li to reshite na lep nachin ili na grublji?Pomozite mi please....:-(:twisted:

Ko te nervira na forumu neko ili u skoli,ulici....
Postoji vise resenja ako te neko provocira na forumu a nisi jaka na recima zali se moderatoru i taj ce biti opomenut ili banovan ali ako se i posle toga ne opameti bice mu trajno onemogucen pristup!!A ako te neko "napolju" nervira i maltretira ako je jaci od tebe plati nekom ili ako nekog ko je jak znas reci mu da ga posteno izmlati jer nepostoji drugi nacin!!!
 
alo brate ma sve zavisi sa kim i zasto se svadjas.kad se posvadjam sa najboljom drugaricom ne prozivamo se i ne bijemo se,vec samo mirno ne pricamo!!!!kad se posvadjam sa nekim drugim ranije sm mu dusu cedila umela sam recima da ga slomim za tren,ali vremnom kako sam starija pocela sam da ignorise majke mi,nesto ne bude po mome ja lepo kazem izderem se mozda i nista.nisam alapaca pa sad kao ja tu da se svadjam i kad prodjem ulicom da dobacujem *****,fuxo itd.to je jako glupo.jednostavno kuliras.ne raspravljas se sa budalom!!!
 
Ko te nervira na forumu neko ili u skoli,ulici....
Postoji vise resenja ako te neko provocira na forumu a nisi jaka na recima zali se moderatoru i taj ce biti opomenut ili banovan ali ako se i posle toga ne opameti bice mu trajno onemogucen pristup!!A ako te neko "napolju" nervira i maltretira ako je jaci od tebe plati nekom ili ako nekog ko je jak znas reci mu da ga posteno izmlati jer nepostoji drugi nacin!!!

e vec se u ovo poslednje ne bi zavlacila keve mi ,sta ako posle tebi neko dodje i izlupa te..stim se ne treba zezati!!!!!\ako vec ne mozete zajedno da funkcionisete onda lepo ZDRAVO DOVIDJENJA!zasto da se bijes.ok imala sam i ja situacija da se pobijem sa jednim deckom iz mog razreda ali sam bila sigurna da mi nece nabaciti nekog,znaci sve zavisi od osobe
 
e vec se u ovo poslednje ne bi zavlacila keve mi ,sta ako posle tebi neko dodje i izlupa te..stim se ne treba zezati!!!!!\ako vec ne mozete zajedno da funkcionisete onda lepo ZDRAVO DOVIDJENJA!zasto da se bijes.ok imala sam i ja situacija da se pobijem sa jednim deckom iz mog razreda ali sam bila sigurna da mi nece nabaciti nekog,znaci sve zavisi od osobe
alo..josh zhivish u snovima...?ako si potrefila nekog koji ne gleda pol osobe koju tuche,ne vidim razlog da zove nekog drugog..nadojio bi te sam sa pola gasa...
 
alo..josh zhivish u snovima...?ako si potrefila nekog koji ne gleda pol osobe koju tuche,ne vidim razlog da zove nekog drugog..nadojio bi te sam sa pola gasa...

potefilo se da je to bio neki mlakonja koji nema neko drustvo a naso je mene da proziva i naravno da me nije prebio,nisam bas ni ja nesto njega,ali na meni se nista nije video a njemu je faca bila crvena znas kako !!!!!
 
potefilo se da je to bio neki mlakonja koji nema neko drustvo a naso je mene da proziva i naravno da me nije prebio,nisam bas ni ja nesto njega,ali na meni se nista nije video a njemu je faca bila crvena znas kako !!!!!

Nije hteo da te drmne iz sve snage!!A ako ti dovede i on nekog ti onda zovi nekog ko je stariji od obojice ili zovi muriju!!!Hehehe uvek moze da bude tvoja zadnja!!!
 
Uglavnom budem ja ta koja popusta,pa makar bila i u pravu.Pih,takva sam.Nikada nisam volela buku,ni svadju,to volim da resim ili razgovorom ili fajtom.Nema izmedju:lol:.Mada,u poslednje vreme i izbegavam svadju.
Kako se najlakse otarasiti nekoga...:lol:
Jednostavno kazes da ne zelis da se svadjas,i da ti neje do toga.Ili je jos bolje ignorisanje,jer im dosadi da navaljuju,i onda otkace.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top