Shta mislite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Као женско за десет година у политици нисам имала последице али сам ипак одустала одмах после 30-те. Не знам шта је са овим старијим женама, мени се чини да су све некако неуротичне и незадовољене. А мушки део заиста делује импотентно мада оно што је ипак најуочљивије је да су добрим делом угојени и како напредују политички тако су све већи и већи.
 
Као женско за десет година у политици нисам имала последице али сам ипак одустала одмах после 30-те. Не знам шта је са овим старијим женама, мени се чини да су све некако неуротичне и незадовољене. А мушки део заиста делује импотентно мада оно што је ипак најуочљивије је да су добрим делом угојени и како напредују политички тако су све већи и већи.

Ucinilo mi se da je Dragan Todorovic jako naglo smrsao.Sad znam i zbog cega!:worth::mrgreen:
 
Као женско за десет година у политици нисам имала последице али сам ипак одустала одмах после 30-те. Не знам шта је са овим старијим женама, мени се чини да су све некако неуротичне и незадовољене. А мушки део заиста делује импотентно мада оно што је ипак најуочљивије је да су добрим делом угојени и како напредују политички тако су све већи и већи.
na vreme si se trgla :mrgreen:
pa da..sve to neebano ili nedoyebano :confused:
jeste..kakav fenomen..sve su veci i sve im je manji :rumenko:
samo to ne mosh se ugoji :mrgreen:
 
Taman ih jos pustimo na Safari:lol::hahaha::rotf:
Vojvoda smrso sa XXX na 113 kilograma....tezak zivot vodi:rotf::rotf::rotf:

А Вјер'ца се од како је избегла угојила 46 кила. Тежак живот воде избеглице, нема шта :lol: И Јовановићка се дупло проширила од како седи тамо горе до докторке :lol:

na vreme si se trgla :mrgreen:
pa da..sve to neebano ili nedoyebano :confused:
jeste..kakav fenomen..sve su veci i sve im je manji :rumenko:
samo to ne mosh se ugoji :mrgreen:

На време, чим сам видела подбрадак :rumenko::lol:
Мада сам приметила феномен да су сви сморени, једино ове што су свеже остале удовице блистају :eek:
 
А Вјер'ца се од како је избегла угојила 46 кила. Тежак живот воде избеглице, нема шта :lol: И Јовановићка се дупло проширила од како седи тамо горе до докторке :lol:

Sadrzaj spojlera nije za ljude mladje od 18 godina:sad2::sad2::mrgreen:
27.03nosorozi1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top