Shakira ili Madona

Billie Jean:
@Banshee

Koji si ti retard...Ja ne mogu da verujem da tako nesto nastrano i retardirano postoji !!! To je nesto sto se jednom radja !!!

Kad god pomenes nekoga koga volim nakaci cu ti se,imam pravo i niko mi to ne moze uskratiti ! Branicu ga koliko hocu,a tebi to moze da smeta koliko hoces !!! Zabole me...

jedini retard i to prilicno maloumni si ovde ti...

i nije sto si piglu,nego sto mislis da si popila svu pamet sveta pa smaras i gusis sve redom.

a da ne pricam koliko glup moras da budes da od nekoga/necega pravis kult i da budes slep za njegove nedostatke....verujes u dogme i to najgluplje moguce.dok nisam tebe videla na forumu nisam verovala da nesto tako plitko i isprazno actually postoji...al kad ono,neprijatno sam se iznenadila :roll:
 
dok si ti sad rekla izuzetnu mudrost,jel? :roll:

e sto volim kad mi kaze cuti a nema nikakav argument.

necu da cutim,reci cu sta mislim dok je sveta i veka.

madona je losa pavacica - a ko je imao priliku da poslusa neke uzivo koncerte to i zna.a u eri obrade zvuka,i najveci antitalenat moze da peva ali kad treba uzivo da nastupi,sve je jasno ko je ko...a uvek ce naci neko da se primi.
 
hahahahaha...znachi ne slusham ni jednu ni drugu...ALI shakira mi je bash simpatichna i nekako je volim :lol:....prirodna je...a ova madona :roll: mislim...matora baba koja se krechi [Hung Up spot] :roll:....mislim da to stvarno nije primereno njenim godinama :lol::cool:...nikada je nisam volela :cool:;) :)a i shto se glasovnih sposobnosti tiche mislim da ja shakira bolja i u tome ;)...eto moje mishljenje o svemu tome :D :lol::lol::lol:
 
Banshee:
sakira ima bolji glas i veci potencijal,samo sto ga ne koristi.

madona je seljanka koja je umislila da je engleska lady i koja btw nema veze sa pevanjem.
Ako si gledala MTV VMA i videla Shakirin nastup nije se bas nesto proslavila.Glas joj je sve vreme drhtao , a nekoliko nota je bilo otpevano falsh!!!
 
immph, ti si moj idol. Imas curu? :lol: Salim se.
Ni Shakira ni Madona nemaju neki glas, Shakiru su u srednjoj skoli izbacili iz hora zbog svoj "mucanja" il' kako vec,bilo je neko vreme u novinama,skandal; Madona ima 50 godina a pogledaj je kakva je. Savitljivija je od mnogih pevaljki danasnjice.
Neko pomenu 'plasticna baba'- sumnjam da je plasticna,buduci da je poznato da se zena bavi pilatesom i tim jogama sta li je vec,sto je inace jako efikasno (znate onu babu,srpskinja je valjda,ima 90 godina i bavi jogom duugo duugo, a izgleda kao tipicna 40ogodisnja zena.) sto se tice podmladjivanja.
Glasam za Madonu,btw.
Drugo, kakva je to pevacica koja ne zna da peva (odnosi se na Shakirin nastup inace,a posebno na VMAs)? To sto vrti kukovima nema veze s glasom. Za Novu godinu sma bas gledala njen koncert,i ona se pentrala po onim sipkama a glas sasvim normalan (plejbek sigurno nije bio - ona je izvodila neke svoje glasovne egzibicije,a na originalnoj pesmi koju pustaju za plejbek toga nema- ko je gledao znace na sta mislim). Normalan koliko moze da bude dok skakuces po bini. :)

Konec 8)
 
Banshee:
dzeksonovci vole madonu,a oboje izgledaju ko trandze.
pa su posle ostali iskrivljeni...

oooooh....how sweet is that :)
We are sweet , it s true!!!TNX!!!Kako li ti izgledas?Bas me zanima.Ocigledno je da nisi normalna ako kazes za Madonnu da izgleda kao "trandza".Siguran sam da je lepsa nego sto ces ti biti kad budes bila u njenim godinama.Ako hoce da igra u trikou to je njen problem i ja mislim da je bas cool.Sigurno je bolje nego da se obuce kao baba, sto ona naravno nije, ali sam siguran da bi ti volela da ona to bude.Sto se tice Michael-a slobodno svrati na temu o njemu da ti kazem koju rec. 8)
 
Eternal:
immph, ti si moj idol. Imas curu? :lol: Salim se.
Ni Shakira ni Madona nemaju neki glas, Shakiru su u srednjoj skoli izbacili iz hora zbog svoj "mucanja" il' kako vec,bilo je neko vreme u novinama,skandal; Madona ima 50 godina a pogledaj je kakva je. Savitljivija je od mnogih pevaljki danasnjice.
Neko pomenu 'plasticna baba'- sumnjam da je plasticna,buduci da je poznato da se zena bavi pilatesom i tim jogama sta li je vec,sto je inace jako efikasno (znate onu babu,srpskinja je valjda,ima 90 godina i bavi jogom duugo duugo, a izgleda kao tipicna 40ogodisnja zena.) sto se tice podmladjivanja.
Glasam za Madonu,btw.
Drugo, kakva je to pevacica koja ne zna da peva (odnosi se na Shakirin nastup inace,a posebno na VMAs)? To sto vrti kukovima nema veze s glasom. Za Novu godinu sma bas gledala njen koncert,i ona se pentrala po onim sipkama a glas sasvim normalan (plejbek sigurno nije bio - ona je izvodila neke svoje glasovne egzibicije,a na originalnoj pesmi koju pustaju za plejbek toga nema- ko je gledao znace na sta mislim). Normalan koliko moze da bude dok skakuces po bini. :)

Konec 8)

Drago mi je sto delis moje misljenje.Jos samo dodji na temu o Michael Jackson-u i napisi mi sta mislis o njemu.Svidja mi se tvoj avatar.HEal the world!!!
 
Maddonu ne volim mnogo,ali sudeci po svemu, bilo kojom pesmom moze samo da sahrani Sakiru!!
Ali, ,,Lepo kaze hator, to ne moze da se poredi.(posto ste vec pominjali dzeksona, dacu njega za primer)kao sto ne mozete porediti Dzeksona i Dzastina..
Madona Shakiri moze mama da bude, u svakom pogledu....sakrin glas mi se ne dopada, izgleda skroz izvestaceno, pogotovo kada peva duboke tonove, ..ko da iz bureta peva,,,pesme su kao sto neko rece, samo letnji hitovi...nistaa posebno, sve u svemu.
Maddonin glas mi se takodje ne dopada mnogo, ali je 10000 puta prirodniji od Sakirinog,,ima dosta lepih tekstova, neizbeznih klasika (like a prayer, music, material girl,vogue,virgin..),sta da se kaze, sigurno vredi nesto..cim je osvojila ceo svet i tako dugo se drzi na samom vrhy...za izgled nije potrebno pricati..
@ bansee-to sto je nas nekolicina dzeksonovaca glasalo za maddonu nema nikakve veze sa ..well, maddonom...to sto je 50 godisnja baba koja se pod stare dane bacaka i peva je samo za pohvalu...stvarno, svaka joj cast sto je uspela da opstane i ostane vrh. Danasnje pesme nisu nista losije od starih hitova...well done Maddona!! ;)
 
Ni jedna ni druga nisu neke pevačice. Madonu poštujem zaista, ali mi se više popela na vrh svega na šta može da se popne. Shakira je..... joj, preslatka.... Verujte mi kad vam kažem da moje favorizovanje Shakire nema nikakve veze sa njenim pevanjam.
Tipično muški odgovor, ali šta ću, nisam kriv...:D
 
immph:
We are sweet , it s true!!!TNX!!!Kako li ti izgledas?Bas me zanima.Ocigledno je da nisi normalna ako kazes za Madonnu da izgleda kao "trandza".Siguran sam da je lepsa nego sto ces ti biti kad budes bila u njenim godinama.Ako hoce da igra u trikou to je njen problem i ja mislim da je bas cool.Sigurno je bolje nego da se obuce kao baba, sto ona naravno nije, ali sam siguran da bi ti volela da ona to bude.Sto se tice Michael-a slobodno svrati na temu o njemu da ti kazem koju rec. 8)
kolika gomila gluposti na jednom mestu.

da ne pisem opet,odgovor ti je na vrhu strane,napisan tvojoj koleginici.
 
Banshee:
kolika gomila gluposti na jednom mestu.

da ne pisem opet,odgovor ti je na vrhu strane,napisan tvojoj koleginici.
Gluposti mogu samo da budu tvoji komentari.Jasno je da Madonna nije samo baba koja se bacaka.Probaj ti da stavis nogu iza vrata.Pevanje joj nije mozda jaca strana , ali ona ima druge kvalitete.Ponekad nije vazan toliko glas pevaca vec osecaj koji njegova muzika i interpretacija daju, a Madonna je cool.Isto ovako bih branio i Shakiru da si o njoj napisala nesto lose , a za Madonnu si napisala totalnu nebulozu.Od Michael-a nismo napravili kult.Mi smo samo ljudi koji ga puno vole i koju mu pruzaju podrsku.On i nema neke nedostatke ili bar ja ne mogu da ih primetim, ali ako mislis na to da je pedofil , operacije i sl. sranj.a onda bi trebala i da bolje proucis ista pre nego sto ides i pises gluposti.Ja i moja "koleginica" Billie Jean nismo glupi.Umesto sto se.res na forumu o raznim dobrim ljudima bolje pokusaj da ih razumes jer nije sve onakvim kakvim se cini.Izgleda da trebas jos malo da odrastes da bi razumela.Probaj da ne ignorises ovaj post i odmah ga proglasis glupim kao sto si to uradila sa proslim.Razmisli malo i naravno Heal the world!!!
 
mogu da stavim nogu iza vrata kad vec pitas.

pevanje joj nije jaca strana? :shock: pa pevacu pevanje treba da bude ne jaca - nego najjaca strana.to dovoljno govori o glupim kriterijumima koji ljudi masovno prihvataju kao ispravne za definisanje dobrog pevaca :roll:

ne i niste napravili kult.svako ko dodje i kaze nesto sto se ne slaze sa vasim misljenjem - ili pobegne glavom bez obzira,ili se smori ili se opako posiba sa vama...a vi pricate kao da vam je neko ispirao mozak.ne mislim o njemu,i drago mi je zbog toga..oko operacija i slicno,dovoljno je uporediti before/after slike u tvom avataru i profilu.ali uopste nemam nameru da komentarisem sa bilo kime od vas o njemu.

razni DOBRI ljudi? jao...:( tinejdzerska idol faza ili sta?da si rekao dobri umetnici,dobri u svom poslu,sta god...ali dobri ljudi?!sta ti doruckujes svaki dan sa njima,ili im drzis svecu dok se bave svojim poslovima...pa da znas kakvi su oni ljudi :neutral: mani me pls te price.

sto se odrastanja tice...sad sam ti pogledala u profil i ne znam odakle tebi ideja da govoris nekome da odraste :shock: svi smo prolazili kroz razne faze i razumem da npr ti i ja,pa ja i neko od npr 30-40ak godina razmisljamo razlicito,ali bas toliko da se qrcis sa nepunih 15 godina i govoris ko treba da odraste ne ide...:neutral:
 
banshee...
jbt, zayebi ovo!
ok, ljudi, mozda madonna ima "tradiciju" i kult pevacice, ali da ona se sad pojavi sa tim pesmama da li bi uspela?Ne...upravo taj status zvezde je gura dalje...
shakira jos ima vremena da uzme muziku ozbiljno..
dakle-madona ima status zvezde, nekad je pevala, sad joj vise nije mesto na sceni...jedino sto valja su frozen i la isla bonita...
shakira - lepsa, prirodnija, normalnija...i ima nekako bolji glas..bice od nje nesto!
 

Back
Top