SEZONSKI RAD U ENGLESKOJ

stipendije:
Neverovatno koliko su ljudi nepoverljivi, DAZBINE NE POSTOJE!!!, popunis formular ako odgovara tvoja stuka, pol godine sa onom sto se trazi dogovaras se sa poslodavcem, ponavljam nista se ne placa.

Pa nepoverljivi su jer se za takve stvari sve unapred naplacuje, a ima i podosta prevaranata. Vidim da je ovo preko nekog sajta i da se ne placa unapred, samo su sanse manje da se upadne.
 
Nikakva prevara i ne kaze se distibuter nego promoter, moje je da to promovisem a kad popunite formular (za koji treba osnovno poznavanje engleskog i malopismenosti) stupate u kontakt sa organizatorom koji unapred lista posleve pa ako ima nesto da odgovara...
 
Pismenost? Pa da se zna sta je First, Last name, birthday.... Nevidim sta je tesko. Osim sto mi javljaju da primaju prijave do 15tog januara pa ce privremeno da obustve za nas region, jer mi Srbi ne bi smo bili to sto jesmo da se 150 njih koji su otisli samo sezonski da rade nije ostalo duze od dozvoljenog roka, a ako se taj trend nastavi uskoro cu ostati bez posla... sta cu ja posle da promovisem.... pa ako ima jos zainteresovanih molim da pozure prijavom se ni nasta ne obavezuju ali je bolje da je popune pre 15.01 Hvala.
 
stipendije:
Nikakva prevara i ne kaze se distibuter nego promoter, moje je da to promovisem a kad popunite formular (za koji treba osnovno poznavanje engleskog i malopismenosti) stupate u kontakt sa organizatorom koji unapred lista posleve pa ako ima nesto da odgovara...

Stipendije (jel' mogu da te zovem Stipe?) , ono sa DISTIBUTER je "semi-private joke". A kojim se POSLEVIMA u stvari ti bavis kao promoter u celoj ovoj MALOPISMENOSTI?
I ko je sad pa taj organizator sto unapred lista te POSLEVE? I da li je on vec ODGOVARAO i kome?

I zasto sam ja u ovoj temi?
 
Nemoj Stipe, nije srpsko, a to nema veze sa poslom, da naravno da pozovu, a o kojim poslovima videces kad popunis formular, ali veca je sansa da ti ponude posao ako popunis sto vise polja (koje si predmete ucio, sta volis da radis, da li znas neki jezik...)
 
stipendije:
Nemoj Stipe, nije srpsko, a to nema veze sa poslom, da naravno da pozovu, a o kojim poslovima videces kad popunis formular, ali veca je sansa da ti ponude posao ako popunis sto vise polja (koje si predmete ucio, sta volis da radis, da li znas neki jezik...)

Mislio sam da ti je Stipendije ime. Nisam povezao da dajes "stipendije" za "sezonski rad u Engleskoj".

Ne trazim posao.
 

Back
Top