sexy začini?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
bio mi pre neko veče, sasvim spontano na gajbi lik koga dugo nisam videla, došao je sa mojim drugarom i njegovim bratom..
imamo situaciju, lik koji je moj poznanik iz nekih sfera, ali ne i generacija, na moju zahebnciju na duvanje kaže:
koristim pečurke, kada ih nema, onda gandža, samo pre sexa.
Pio je badvajzere koje je doneo, vidim nije pivski tip zadrigli lik, ne sere, lepo izgleda, samo je bio iskren.
Šta vi koristite u dugim vezama ili brakovima kao stimulaciju?
ljubavnike, pečurke, veš, gandžu, oduzimanje od alkohola, spomenare, nešto jače?
 
bio mi pre neko veče, sasvim spontano na gajbi lik koga dugo nisam videla, došao je sa mojim drugarom i njegovim bratom..
imamo situaciju, lik koji je moj poznanik iz nekih sfera, ali ne i generacija, na moju zahebnciju na duvanje kaže:
koristim pečurke, kada ih nema, onda gandža, samo pre sexa.
Pio je badvajzere koje je doneo, vidim nije pivski tip zadrigli lik, ne sere, lepo izgleda, samo je bio iskren.
Šta vi koristite u dugim vezama ili brakovima kao stimulaciju?
ljubavnike, pečurke, veš, gandžu, oduzimanje od alkohola, spomenare, nešto jače?
a sta je to sex
i cemu to sluzi :whistling:
 
Nisam se nesto mnogo konkretno bavila „zacinima“, jer neke situacije same po sebi budu zacin.
Recimo, znam da sam mu uzbudljiva u jutro, rascupana i podadula, pogotovo sto se on skoro uvek probudi pre mene i posmatra me, pa cim otvorim oci vidim njega nalakcenog kako me gleda.
Ili kada se sredim za neku proslavu, izlazak, njemu odmah oci zasjaje, pa cesto to sto sam obukla bude jos jednom svuceno... :)
Ma krsh nekih takvih „normalnih“ situacija.
A meni je on seksi kada dodje s posla, pa jos u hodniku skine kravatu, sako i pantalone i ostane onako samo u gacama i kosulji... :)
Jednom sam mu s posla poslala sliku dekoltea. Raskopcala kosulju u wc-u i slikala.
A posto lepo plesem izazivam ga plesom. Meni je to hot, a i njemu. :D
Donji ves se podrazumeva. Mnogo volim lepi donji ves.
Malo je intimna tema... :)
Mozda se ljudi stide.
 

Back
Top