sexualnost ruralnosti

ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum
 
jedinica:
goodday:
wishfish:
goodday:
-moje vecito pitanje je "zashto ljude nervira neshto
sto ne cene?",da li ste ikada pomislili da su upravo te razlike omogucile da razlikujete mrak od svetlosti
ili vas razlike nerviraju zato shto u njima ima neshto shto i sami zelite ali vam je nedostupno,u tom slucaju u pitanju bi bilo obicno licemerje iliti kiselo grozdje :?
:shock: AJ TI BLAGO MENI JOŠ JEDANPUT PROČITAJ SVOJ POST, PA RAZMISLI, PA KAD BUDEŠ ZNAO/LA ŠTA SI HTEO/LA DA KAŽEŠ, A TI ONDA KLIKNI NA DUGMECE EDIT, PA ONDA RECI TO KAO ČOVEK/ŽENA :roll:
-ma kakvi,aj' to uradi ti,hteo sam reci da mi se cinis kao ribica koja nije zadovoljna svojim izgledom
pa velica intelekt kao jedini i pravi sexualni stimulant...mislim da postoje i drugi atraktanti,i neophodno je da postoje.....ja se palim na lepo upakovane ribice....shta cu kad sam glup

Surovo...ali istinito-svi mi padamo na ambalazu, barem na startu


ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum

...MOMAK,drago mi je da ima ljudi koji vole da se bave enigmatikom.Koliko uspesno?Kakva ti je to bezveza?Sa kim ti i koga ovde spajas?Kome dajes na "gledanje" rok trajanja,ambalazu u koju "gledas"?
EVO TI NA UVID PRAVA VEZA:
-TEBE NIGDE NEMA U -ROMANTIKA-tema-EKSTREMNO ROMANTICNO-?
-TEBE NIGDE NEMA U -LJUBAV I SEX-tema-LJUBAVNA UKRSTENICA-?
-AKO VEC ZELIS DA NEKOM DAS NESTO DA "GLEDA"-PA PROGLEDAJ PRVO TI!
-AKO SI ZELEO DA SE IGRAS SA-NINA2-PA IGRAJ SE?!
A ZASTO MOST-SAMO CU TI OVO RECI-COVEK JE 14 GODINA BIO SVESTAN POSTOJANJA MOSTA-ZASTO GA NIJE PRESAO?
PA MOZDA NIJE BILO NIKOG S ONU STRANU REKE?!MOTIV-LAJT MOTIV!!!!!!NE AMBALAZA!NE!NINA2 JE HODALA PO IVICI-PO EXTREMU-KAKO?SEDELA KUCI!KAKO ONA MOZE DA ZNA STA JE EXTREM?U KUCI?
TO PORUCUJU STIHOVI----MOMAK----DA POSTOJE LJUDI KOJI NIKAD NE VIDE MOST-ILI RUB,IVICU,RAZDVAJANJA,SPAJANJA...DOVOLJNO?JASNO?
JA SAM JE EXTREMNO JURCAO,PROGANJAO,DA JOJ POKAZEM DA JOJ NIJE MESTO U EXTREMU-DA TO NE MOZE DA IZDRZI-JEDNOSTAVNO-PUKLA JE...STO JE DOBRO...ZA NJU!
A STO SI TI PUKO?! E ZA TO ME ZABOLE...
:idea:
 
kojote:
GRADIO SAM ZA TEBE MOST,GOTOV JE BIO JUCE
DA LAGANO PREDJES,DA BATALIS-BEZANJE
AL' TI K'O SVAKO DRUGO JA,PRVO UGLEDA moguCe
PA UMESTO MOSTA,ZA SVOJ PUT ODABRA-REZANJE


POSVETA:Ove stihove posvecujem svom duhovnom bratu
Princu Rima,cija mi je prica o-coveku koji
14 godina nije presao most-posluzila kao
inspiracija.

PORUKA:kojote poziva devojcicudvojcicu...NINA2-pozivam te na rucak-jednostavno romantican-
Ti reci u koje vreme...cekacu te
Ti reci u koji restoran...vodicu te
CEKAM TE NA MOSTU.
:wink: :idea:
 
PrincRima:
Licno ne preferiram seljancice i ceo taj prirodni fazon. Kao valjamo se po senu, gleda nas koza i te fore. Vise sam za gradske varijante, a omiljeni vic mi je : Koja je razlika izmedju urbane i ruralne ribe?Urbana u pupku ima mindjusu, a ruralna krpelja.Ali imam prijatelja koji otkida na seosku idilu i seljanku u glavnoj ulozi. Kao ona seta po dvoristu onako razdrljena, muze kravu, ambar mami blizinom...itd. Tip ribe kao ona sto je Prle odradio u jednoj od epizoda. Ja ga ubedjujem da to ne postoji i da je Nivea odavno usla u svako selo, ako je seljanka iz bolje kuce, ili hoda kao uptnik, savijena od teskih poslova, ako je iz manje razvijene sredine. Jeste da je stvar ukusa, ali da smo pre za divlji sex u senu, ili za cistu posteljinu?
PLP : Blizina tvog dolaska cini da apsolutno ne obracam paznju ni na ovo ruzno vreme, ni na nasu predivnu novu vladu, ni na cinjenicu da Zvezda definitivno vise nikad nece nista da uradi.
 
kojote:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum

...MOMAK,drago mi je da ima ljudi koji vole da se bave enigmatikom.Koliko uspesno?Kakva ti je to bezveza?Sa kim ti i koga ovde spajas?Kome dajes na "gledanje" rok trajanja,ambalazu u koju "gledas"?
EVO TI NA UVID PRAVA VEZA:
-TEBE NIGDE NEMA U -ROMANTIKA-tema-EKSTREMNO ROMANTICNO-?
-TEBE NIGDE NEMA U -LJUBAV I SEX-tema-LJUBAVNA UKRSTENICA-?
-AKO VEC ZELIS DA NEKOM DAS NESTO DA "GLEDA"-PA PROGLEDAJ PRVO TI!
-AKO SI ZELEO DA SE IGRAS SA-NINA2-PA IGRAJ SE?!
A ZASTO MOST-SAMO CU TI OVO RECI-COVEK JE 14 GODINA BIO SVESTAN POSTOJANJA MOSTA-ZASTO GA NIJE PRESAO?
PA MOZDA NIJE BILO NIKOG S ONU STRANU REKE?!MOTIV-LAJT MOTIV!!!!!!NE AMBALAZA!NE!NINA2 JE HODALA PO IVICI-PO EXTREMU-KAKO?SEDELA KUCI!KAKO ONA MOZE DA ZNA STA JE EXTREM?U KUCI?
TO PORUCUJU STIHOVI----MOMAK----DA POSTOJE LJUDI KOJI NIKAD NE VIDE MOST-ILI RUB,IVICU,RAZDVAJANJA,SPAJANJA...DOVOLJNO?JASNO?
JA SAM JE EXTREMNO JURCAO,PROGANJAO,DA JOJ POKAZEM DA JOJ NIJE MESTO U EXTREMU-DA TO NE MOZE DA IZDRZI-JEDNOSTAVNO-PUKLA JE...STO JE DOBRO...ZA NJU!
A STO SI TI PUKO?! E ZA TO ME ZABOLE...
:idea:
kojote moram da priznam da: ili si ti omasio osobu kojoj si ovo napisao (u sta sam 100% jer se ne sigurno ne poznajemo), ne znam odakle ova bliskost kao da sam ja poznavao osobu o kojoj pricas ?!?!, pojma nemam o cemu i o kome pricas, nisi shvatio cilj mog posta, ako si ti uopste skapirao sta sam ja hteo da kazem sa postom (cito sumnjam), "sa onu strane reke ..." i "lajt motiv" blagi seljacizam iz tvojih usta decko to sve govori da si zapravo ti pukao i to ne uspevas da primetis. Ne znam ko je Nina2 :?: i sta je tebi znacila, niti me se tice tvoja privatna stvar i nije mi jasno sta je "extreme" u ovom kontekstu tvoje nazovi recenice. Mogu da zakljucim da iz tvoje svake pore izbija takav primitivizam da je to zapanjujuce. Smem da konstatujem da si ti zaista jedan jadan momak koji ne uspeva da resi svoje psiho-fizicke probleme sam bez vredjanja drugh ljudi koje pokusavas da upletees u sopstvenu pricu zaista nasilno, i da zavrsim uopste mi nije jasno zasto sebe predstavljas toliko jadnim, da li zaista jesi ili se stvarno nesto desilo to ne znam? Ali da si puko pukao si i idi na neku drugu stranu nemoj ka meni, mnogo je prostora na ovom svetu ....
Mislim da si totalno pogresno protumacio moj post i iskreno nije bio tebi namenjen, a odakle ta samoidentifikacija, to vidi, sam sa sobom rascisti.
Sto se tice "ljubavne ukrstenice", :idea: to je moja privatna stvar na kom topicu cu ostaviti post, iskreno, taj topic mi je dosadan i mogu da ga vodim kao "otrcana fraza" :!: I uopste mi nije jasno o kom mostu govoris, sa kim da ja budem u vezi, koja Nina2, zaista me je tvoj prvo post iznervirao ali sada se tako slatko smejem da ces ako budes napisao jos nesto ovakve sadrzine zaista postati moj omiljeni lik sa foruma :)
Pocecu da te zalim u kolikoj si zabludi :roll:
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
kojote:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum

...MOMAK,drago mi je da ima ljudi koji vole da se bave enigmatikom.Koliko uspesno?Kakva ti je to bezveza?Sa kim ti i koga ovde spajas?Kome dajes na "gledanje" rok trajanja,ambalazu u koju "gledas"?
EVO TI NA UVID PRAVA VEZA:
-TEBE NIGDE NEMA U -ROMANTIKA-tema-EKSTREMNO ROMANTICNO-?
-TEBE NIGDE NEMA U -LJUBAV I SEX-tema-LJUBAVNA UKRSTENICA-?
-AKO VEC ZELIS DA NEKOM DAS NESTO DA "GLEDA"-PA PROGLEDAJ PRVO TI!
-AKO SI ZELEO DA SE IGRAS SA-NINA2-PA IGRAJ SE?!
A ZASTO MOST-SAMO CU TI OVO RECI-COVEK JE 14 GODINA BIO SVESTAN POSTOJANJA MOSTA-ZASTO GA NIJE PRESAO?
PA MOZDA NIJE BILO NIKOG S ONU STRANU REKE?!MOTIV-LAJT MOTIV!!!!!!NE AMBALAZA!NE!NINA2 JE HODALA PO IVICI-PO EXTREMU-KAKO?SEDELA KUCI!KAKO ONA MOZE DA ZNA STA JE EXTREM?U KUCI?
TO PORUCUJU STIHOVI----MOMAK----DA POSTOJE LJUDI KOJI NIKAD NE VIDE MOST-ILI RUB,IVICU,RAZDVAJANJA,SPAJANJA...DOVOLJNO?JASNO?
JA SAM JE EXTREMNO JURCAO,PROGANJAO,DA JOJ POKAZEM DA JOJ NIJE MESTO U EXTREMU-DA TO NE MOZE DA IZDRZI-JEDNOSTAVNO-PUKLA JE...STO JE DOBRO...ZA NJU!
A STO SI TI PUKO?! E ZA TO ME ZABOLE...
:idea:
kojote moram da priznam da: ili si ti omasio osobu kojoj si ovo napisao (u sta sam 100% jer se ne sigurno ne poznajemo), ne znam odakle ova bliskost kao da sam ja poznavao osobu o kojoj pricas ?!?!, pojma nemam o cemu i o kome pricas, nisi shvatio cilj mog posta, ako si ti uopste skapirao sta sam ja hteo da kazem sa postom (cito sumnjam), "sa onu strane reke ..." i "lajt motiv" blagi seljacizam iz tvojih usta decko to sve gocori da si zapravo ti pukao i to ne uspevas da primetis. Ne znam ko je Nina2 i sta je tebi znacila, niti me se tice tvoja privatna stvar i nije mi jasno sta je "extreme" u ovom kontekstu tvoje nazovi recenice. Mogu da zakljucim da iz tvoje svake pore izbija takav primitivizam da je to zapanjujuce. Smem da konstatujem da si ti zaista jedan jadan momak koji ne uspeva da resi svoje psiho-fizicke probleme sam bez vredjanja drugh ljudi koje pokusavas da upletees u sopstvenu pricu zaista nasilno, i da zavrsim uopste mi nije jasno zasto sebe predstavljas toliko jadnim, da li zaista jesi ili se stvarno nesto desilo to ne znam? Ali da si puko pukao si i idi na neku drugu stranu nemoj ka meni, mnogo je prostora na ovom svetu ....
Mislim da si totalno pogresno protumacio moj post i iskreno nije bio tebi namenjen, a odakle ta samoidentifikacija, to vidi, sam sa sobom rascisti.
Naprosto moram da ustanem u odbranu coveka. Samo malo ukljuciti mozak, malo se napregnuti i bice jasno da nisat sto doticni pise nije bez smisla.
 
PrincRima:
sada_vec_ozbiljan_momak:
kojote moram da priznam da: ili si ti omasio osobu kojoj si ovo napisao (u sta sam 100% jer se ne sigurno ne poznajemo), ne znam odakle ova bliskost kao da sam ja poznavao osobu o kojoj pricas ?!?!, pojma nemam o cemu i o kome pricas, nisi shvatio cilj mog posta, ako si ti uopste skapirao sta sam ja hteo da kazem sa postom (cito sumnjam), "sa onu strane reke ..." i "lajt motiv" blagi seljacizam iz tvojih usta decko to sve gocori da si zapravo ti pukao i to ne uspevas da primetis. Ne znam ko je Nina2 i sta je tebi znacila, niti me se tice tvoja privatna stvar i nije mi jasno sta je "extreme" u ovom kontekstu tvoje nazovi recenice. Mogu da zakljucim da iz tvoje svake pore izbija takav primitivizam da je to zapanjujuce. Smem da konstatujem da si ti zaista jedan jadan momak koji ne uspeva da resi svoje psiho-fizicke probleme sam bez vredjanja drugh ljudi koje pokusavas da upletees u sopstvenu pricu zaista nasilno, i da zavrsim uopste mi nije jasno zasto sebe predstavljas toliko jadnim, da li zaista jesi ili se stvarno nesto desilo to ne znam? Ali da si puko pukao si i idi na neku drugu stranu nemoj ka meni, mnogo je prostora na ovom svetu ....
Mislim da si totalno pogresno protumacio moj post i iskreno nije bio tebi namenjen, a odakle ta samoidentifikacija, to vidi, sam sa sobom rascisti.
Naprosto moram da ustanem u odbranu coveka. Samo malo ukljuciti mozak, malo se napregnuti i bice jasno da nisat sto doticni pise nije bez smisla.

Zar i ti…
O kakvom primitivizmu pricas? On nikad ne vredja druge ljude.
Potpuno se slazem sa PrincomRima.
Jeste, ja ga ponekad ne razumem (najcesce se moram udubiti vise nego obicno, zato sto su mu reci visesmislene), ali njegova pismenost i kultura izrazavanja me navode na cinjenicu da on (bar javno) – NE MOZE da lupa gluposti. Inace, on ima obicaj da, komentarisuci neki post, u stvari komentarise nesto sasvim deseto. Samo treba shvatiti. Ja ipak volim da citam njegova pisanija. Iako mnogo voli da se zeza.
Zasto ste toliko pakosni na njega?
Mozda je on los covek, u to ne ulazim, to ni vi ni ja ne znamo, ali nemojte da vredjate njegova razmisljanja i pamet, jer me takva nepravda uvek strasno ljuti!
 
Snezna_kraljica:
PrincRima:
sada_vec_ozbiljan_momak:
kojote moram da priznam da: ili si ti omasio osobu kojoj si ovo napisao (u sta sam 100% jer se ne sigurno ne poznajemo), ne znam odakle ova bliskost kao da sam ja poznavao osobu o kojoj pricas ?!?!, pojma nemam o cemu i o kome pricas, nisi shvatio cilj mog posta, ako si ti uopste skapirao sta sam ja hteo da kazem sa postom (cito sumnjam), "sa onu strane reke ..." i "lajt motiv" blagi seljacizam iz tvojih usta decko to sve gocori da si zapravo ti pukao i to ne uspevas da primetis. Ne znam ko je Nina2 i sta je tebi znacila, niti me se tice tvoja privatna stvar i nije mi jasno sta je "extreme" u ovom kontekstu tvoje nazovi recenice. Mogu da zakljucim da iz tvoje svake pore izbija takav primitivizam da je to zapanjujuce. Smem da konstatujem da si ti zaista jedan jadan momak koji ne uspeva da resi svoje psiho-fizicke probleme sam bez vredjanja drugh ljudi koje pokusavas da upletees u sopstvenu pricu zaista nasilno, i da zavrsim uopste mi nije jasno zasto sebe predstavljas toliko jadnim, da li zaista jesi ili se stvarno nesto desilo to ne znam? Ali da si puko pukao si i idi na neku drugu stranu nemoj ka meni, mnogo je prostora na ovom svetu ....
Mislim da si totalno pogresno protumacio moj post i iskreno nije bio tebi namenjen, a odakle ta samoidentifikacija, to vidi, sam sa sobom rascisti.
Naprosto moram da ustanem u odbranu coveka. Samo malo ukljuciti mozak, malo se napregnuti i bice jasno da nisat sto doticni pise nije bez smisla.

Zar i ti…
O kakvom primitivizmu pricas? On nikad ne vredja druge ljude.
Potpuno se slazem sa PrincomRima.
Jeste, ja ga ponekad ne razumem (najcesce se moram udubiti vise nego obicno, zato sto su mu reci visesmislene), ali njegova pismenost i kultura izrazavanja me navode na cinjenicu da on (bar javno) – NE MOZE da lupa gluposti. Inace, on ima obicaj da, komentarisuci neki post, u stvari komentarise nesto sasvim deseto. Samo treba shvatiti. Ja ipak volim da citam njegova pisanija. Iako mnogo voli da se zeza.
Zasto ste toliko pakosni na njega?
Mozda je on los covek, u to ne ulazim, to ni vi ni ja ne znamo, ali nemojte da vredjate njegova razmisljanja i pamet, jer me takva nepravda uvek strasno ljuti!
Čet, 11. mart 2004 19:46 Re: JOS UVEK NEDOVOLJNO OZBILJAN... Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

kojote ::
sada_vec_ozbiljan_momak ::
ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum


...MOMAK,drago mi je da ima ljudi koji vole da se bave enigmatikom.Koliko uspesno?Kakva ti je to bezveza?Sa kim ti i koga ovde spajas?Kome dajes na "gledanje" rok trajanja,ambalazu u koju "gledas"?
EVO TI NA UVID PRAVA VEZA:
-TEBE NIGDE NEMA U -ROMANTIKA-tema-EKSTREMNO ROMANTICNO-?
-TEBE NIGDE NEMA U -LJUBAV I SEX-tema-LJUBAVNA UKRSTENICA-?
-AKO VEC ZELIS DA NEKOM DAS NESTO DA "GLEDA"-PA PROGLEDAJ PRVO TI!
-AKO SI ZELEO DA SE IGRAS SA-NINA2-PA IGRAJ SE?!
A ZASTO MOST-SAMO CU TI OVO RECI-COVEK JE 14 GODINA BIO SVESTAN POSTOJANJA MOSTA-ZASTO GA NIJE PRESAO?
PA MOZDA NIJE BILO NIKOG S ONU STRANU REKE?!MOTIV-LAJT MOTIV!!!!!!NE AMBALAZA!NE!NINA2 JE HODALA PO IVICI-PO EXTREMU-KAKO?SEDELA KUCI!KAKO ONA MOZE DA ZNA STA JE EXTREM?U KUCI?
TO PORUCUJU STIHOVI----MOMAK----DA POSTOJE LJUDI KOJI NIKAD NE VIDE MOST-ILI RUB,IVICU,RAZDVAJANJA,SPAJANJA...DOVOLJNO?JASNO?
JA SAM JE EXTREMNO JURCAO,PROGANJAO,DA JOJ POKAZEM DA JOJ NIJE MESTO U EXTREMU-DA TO NE MOZE DA IZDRZI-JEDNOSTAVNO-PUKLA JE...STO JE DOBRO...ZA NJU!
A STO SI TI PUKO?! E ZA TO ME ZABOLE...

kojote moram da priznam da: ili si ti omasio osobu kojoj si ovo napisao (u sta sam 100% jer se ne sigurno ne poznajemo), ne znam odakle ova bliskost kao da sam ja poznavao osobu o kojoj pricas ?!?!, pojma nemam o cemu i o kome pricas, nisi shvatio cilj mog posta, ako si ti uopste skapirao sta sam ja hteo da kazem sa postom (cito sumnjam), "sa onu strane reke ..." i "lajt motiv" blagi seljacizam iz tvojih usta decko to sve govori da si zapravo ti pukao i to ne uspevas da primetis. Ne znam ko je Nina2 i sta je tebi znacila, niti me se tice tvoja privatna stvar i nije mi jasno sta je "extreme" u ovom kontekstu tvoje nazovi recenice. Mogu da zakljucim da iz tvoje svake pore izbija takav primitivizam da je to zapanjujuce. Smem da konstatujem da si ti zaista jedan jadan momak koji ne uspeva da resi svoje psiho-fizicke probleme sam bez vredjanja drugh ljudi koje pokusavas da upletees u sopstvenu pricu zaista nasilno, i da zavrsim uopste mi nije jasno zasto sebe predstavljas toliko jadnim, da li zaista jesi ili se stvarno nesto desilo to ne znam? Ali da si puko pukao si i idi na neku drugu stranu nemoj ka meni, mnogo je prostora na ovom svetu ....
Mislim da si totalno pogresno protumacio moj post i iskreno nije bio tebi namenjen, a odakle ta samoidentifikacija, to vidi, sam sa sobom rascisti.
Sto se tice "ljubavne ukrstenice", to je moja privatna stvar na kom topicu cu ostaviti post, iskreno, taj topic mi je dosadan i mogu da ga vodim kao "otrcana fraza" I uopste mi nije jasno o kom mostu govoris, sa kim da ja budem u vezi, koja Nina2, zaista me je tvoj prvo post iznervirao ali sada se tako slatko smejem da ces ako budes napisao jos nesto ovakve sadrzine zaista postati moj omiljeni lik sa foruma
Pocecu da te zalim u kolikoj si zabludi


:!: kraljice objasni ti meni zasto je on mene verbalno napao i da li je on normalan covek ?
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
:!: kraljice objasni ti meni zasto je on mene verbalno napao i da li je on normalan covek ?
Ma, pusti ti njega... Meni se cini da te uopste nije napadao! Ima on tako fix ideje ponekad...
Da li je normalan covek? Ne bih znala reci, tesko da o nekom mozes suditi na osnovu onog sto ovde pise. A ocigledno je da se on na ovom forumu samo igra.
Kao sto je mene 'napadao' ponekad, govoreci da treba da porastem i podsmevao se mojim odgovorima, tako ponekad napada i druge, pa i tebe. Ne treba to ozbiljno shvatati. Po mom misljenju, on je sasvim ok lik. I pusti ga... Ne nerviraj se i ne shvataj ga ozbiljno. :wink:
 
Snezna_kraljica:
sada_vec_ozbiljan_momak:
:!: kraljice objasni ti meni zasto je on mene verbalno napao i da li je on normalan covek ?
Ma, pusti ti njega... Meni se cini da te uopste nije napadao! Ima on tako fix ideje ponekad...
Da li je normalan covek? Ne bih znala reci, tesko da o nekom mozes suditi na osnovu onog sto ovde pise. A ocigledno je da se on na ovom forumu samo igra.
Kao sto je mene 'napadao' ponekad, govoreci da treba da porastem i podsmevao se mojim odgovorima, tako ponekad napada i druge, pa i tebe. Ne treba to ozbiljno shvatati. Po mom misljenju, on je sasvim ok lik. I pusti ga... Ne nerviraj se i ne shvataj ga ozbiljno. :wink:

BEBA MOJA SLATKA-ona me branuckala dok sam pajkio.
A kako da covek ostane normalan pored svih takvih
slatkispticica kakva si iti.
p.s. shaluckao sam se malo sa--momak--samo zato sto sam ja neizlechivi pticicobranilac.LJubim te,BEBO SLATKA...a kad porastes...BI-BIIIIIIIP! :wink:
:idea:
 
kojote:
Snezna_kraljica:
sada_vec_ozbiljan_momak:
:!: kraljice objasni ti meni zasto je on mene verbalno napao i da li je on normalan covek ?
Ma, pusti ti njega... Meni se cini da te uopste nije napadao! Ima on tako fix ideje ponekad...
Da li je normalan covek? Ne bih znala reci, tesko da o nekom mozes suditi na osnovu onog sto ovde pise. A ocigledno je da se on na ovom forumu samo igra.
Kao sto je mene 'napadao' ponekad, govoreci da treba da porastem i podsmevao se mojim odgovorima, tako ponekad napada i druge, pa i tebe. Ne treba to ozbiljno shvatati. Po mom misljenju, on je sasvim ok lik. I pusti ga... Ne nerviraj se i ne shvataj ga ozbiljno. :wink:

BEBA MOJA SLATKA-ona me branuckala dok sam pajkio.
A kako da covek ostane normalan pored svih takvih
slatkispticica kakva si iti.
p.s. shaluckao sam se malo sa--momak--samo zato sto sam ja neizlechivi pticicobranilac.LJubim te,BEBO SLATKA...a kad porastes...BI-BIIIIIIIP! :wink:
:idea:
svasta... nije mi samo jasno gde je nasao nenu2 i ono loodilo u njegovoj glavi ... eh, sta ce sve **** napraviti i posle Bog cuvati na zemlji, izvini kojote ali ne mogu da konstatujem nista pozitivno vezano za tebe...
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
kojote:
Snezna_kraljica:
sada_vec_ozbiljan_momak:
:!: kraljice objasni ti meni zasto je on mene verbalno napao i da li je on normalan covek ?
Ma, pusti ti njega... Meni se cini da te uopste nije napadao! Ima on tako fix ideje ponekad...
Da li je normalan covek? Ne bih znala reci, tesko da o nekom mozes suditi na osnovu onog sto ovde pise. A ocigledno je da se on na ovom forumu samo igra.
Kao sto je mene 'napadao' ponekad, govoreci da treba da porastem i podsmevao se mojim odgovorima, tako ponekad napada i druge, pa i tebe. Ne treba to ozbiljno shvatati. Po mom misljenju, on je sasvim ok lik. I pusti ga... Ne nerviraj se i ne shvataj ga ozbiljno. :wink:

BEBA MOJA SLATKA-ona me branuckala dok sam pajkio.
A kako da covek ostane normalan pored svih takvih
slatkispticica kakva si iti.
p.s. shaluckao sam se malo sa--momak--samo zato sto sam ja neizlechivi pticicobranilac.LJubim te,BEBO SLATKA...a kad porastes...BI-BIIIIIIIP! :wink:
:idea:
svasta... nije mi samo jasno gde je nasao nenu2 i ono loodilo u njegovoj glavi ... eh, sta ce sve **** napraviti i posle Bog cuvati na zemlji, izvini kojote ali ne mogu da konstatujem nista pozitivno vezano za tebe...

Da ti objasnim, gospodin koji se predstavlja kao kojote me je proganjao na temi Ekstremno romanticno u forumu Romantika, a ja sam ga (vidi se po cemu jer decko nije bas 'cist' na nekim opasnim drogama je) ignorisala, kao i privatnu poruku koju mi je poslao. Posto je izgleda jos uvek iznerviran zbog toga, opet je morao da me pomene, sto me nimalo ne tangira jer misljenja takvog coveka ne uvazavam niti mogu da me dotaknu. Savetujem ti da se ne nerviras, jer nemas zaista ni zbog koga, kuliraj i ne citaj njegove postove, jer tu zaista i nema sta da se procita, samo hrpa nepovezanih recenica 8)
A to sto se PrincRima slaze sa njim pa vidim da je tu u pitanju nego obostrano obozavanje sudeci po tome da je kojote otvorio par tema u kojima se govori o PrincuRima 8)
Toliko od mene tebi, a sto se njega tice, ne planiram cak ni da mu prokomentarisem njegov post i spominjanje mene u nekim kontekstima pucanja, ako je iko pukao ovde to je definitivno On samo jos kad bi to shvatio 8)
 
[Princ Rima:]
Naprosto moram da ustanem u odbranu coveka. Samo malo ukljuciti mozak, malo se napregnuti i bice jasno da nisat sto doticni pise nije bez smisla.[/quote]

...NISAT STO= NI SAD STO-A DOTOCNI JE MOMAKDUPELIZAC
STO SE SAD VRLO JASNO VIDI.PRAVI KER.
...KER "NISAT"-ov...NEMA TU NIKAKVE ODBRANE-TO JE TAKTIKA "DOBAR LOVAC UVEK PUSTI KERA"-DA LAJE!

:idea:
 
:!: :!: :arrow:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ma sve je to u redu sa ambalazom, ali ja zaista uvek procitam rok trajanja, tako da se ne desavaju greske.
kada malo bolje pogledate pakovanje, videcete, pise tamo sve lepo, samo malo budite pazljiviji kada budete gledali, videcete kako cete sa lakocom primetiti (citaj: uociti) mnoge stvari vezane za datum
:!: :!: :idea:
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
svasta... nije mi samo jasno gde je nasao nenu2 i ono loodilo u njegovoj glavi ...
... eh, sta ce sve **** napraviti i posle Bog cuvati na zemlji, izvini kojote ali ne mogu da konstatujem nista pozitivno vezano za tebe...

Ono sto je za mene vezano tako retardiran momak i nece moci da ...
Onaj za kog si ti vezan psecim lancem pa te k'o kera-tera da lajes nece ti taj **** nikad iz usta izvuci-
A sto se Boga tice-on ce ti mozda oprostiti-budalu i Bog cuva-ali ... :wink: :idea:
 
Solution:
Jesi li sigurna da su bas obojica? 8)
Не поняла...
U kom smislu? Mislis da je u pitanju jedna osoba, ili da me nervira samo jedan? Nerviraju me obojica, jer sad_vec_ozbiljan_momak misli da se kojote na njega nakacio, a to nije tacno, on je i inace takav, a sad me i kojote nervira, jer je poceo da psuje i bude bezobrazan, sto mene strasno iritira. Cak – kojote me vise nervira. Aman, ljudi… Ma, grozni su svi…
DRZITE SE TEME, a svadjajte se preko privatnih poruka ako hocete! :wink:
 

Back
Top