SEXUALNO OBRAZOVANJE

pa koji blam?nije njena ni prva ni poslednja koju ce videti :roll:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
I mene je bilo blam,pa me je do sad 5 zena videlo onako glat raskrecenu i kopalo mi po vagini.
I jeste fuj,i jeste gadno.Al me nista ne boli i nista ne pece tokom sexa,i znam da sam zdrava! i da cu moci da rodim kad za to dodje vreme.
Nek pregrizu taj blam.
Ili ce neke svejedno dolaziti kad ih pritisnu kojekakve bolestine koje sve mogu da se navuku.
 
ma znam da si bata,kazem generalno za zene koje se boje da idu kod doktora...
jbg sto se tice zdravlja,prilicno nemam blama...kad me je video dva puta ceo hirurski tim skroz golu , nemam cega da se stidim :lol:
uostalom tim ljudima je to posao...nema tu nista sto neko od njih vec nije video...
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Idi i reci , desava se ljudima. Meni ama bas nista ne znaci sto tebe boli levo jaje.Mada bi me zanimalo eventualno da znam zasto to muskarcu moze da se desi.
Kad te ispitaju ti mi napisi sta je bilo,resila sam da prosirim saznanja o muskoj anatomiji.
(ova zadnja recenica ce garant biti pogresno protumacena):)
 
e, ljudi ja stvarno moram da kazem nesto... od toliko tema o analnom sexu i toliko zakljucanih zbog tzv ponavljanja ja nisam uspela da nadjem ni pola sto me interesuje, a na svaki post sto mi je search izbacio sam kliknula... uglavnom se sve svede na pljuvanje i gadjenje i medjusobno po.djeb.avanje, a niko nista pametno nije rekao... jedino dobro je mozda bio onaj file od 44mb koji ja sa dial-upom ne mogu da skinem...

ajde bar neka mi kaze jedna da je nije bolelo... ja bih bas volela da probam, ali mi ne ide sa opustanjem, a jos kad znam da ce da boli, verovatno se nikad necu ni odvaziti... i tako... ako neko ima bas neku konstruktivnu ideju, tip korak jedan, dva, tri... neka postuje... posebno sto se tice higijene i samog utiska kada on udje... zato sto je to meni vrlo slicno, i kada ubaci samo malo prst u mene, vrsenju nuzde...

eto pa tako... gazdarice nemoj da ljutis, ali dva sata sam izbuljila oci i nista nisam nasla... (plus mi je sto nisam otvorila novu temu...)
 
Analni sex je cista samodestrukcija (bar za zene :) )
Pri tom, analni sex je najjednostavniji nacin da navucete razne bolesti, o higijeni da ne govorim
Nisam probala niti imam nameru, pa ostanite i vi pametne - osim ako niste mazohiste
Nema tu puno toga da se kaze, on uziva bilo ovde ili onde a za zene se to ne bih moglo reci...
A ako neku bas zanima kako je to - pravac do wc-a... pa nek se zamisli...
 
*Marina*:
Analni sex je cista samodestrukcija (bar za zene :) )
Pri tom, analni sex je najjednostavniji nacin da navucete razne bolesti, o higijeni da ne govorim
Nisam probala niti imam nameru, pa ostanite i vi pametne - osim ako niste mazohiste
Nema tu puno toga da se kaze, on uziva bilo ovde ili onde a za zene se to ne bih moglo reci...
A ako neku bas zanima kako je to - pravac do wc-a... pa nek se zamisli...

Au, pa ja sam, mislim, jesam, zena sam :shock: ...i bas brinem o higijeni..al nesto nemam nista protiv, cak, svidja mi se, analni sex, majku mu 8-) ...mora da preovladava samodestruktivnost, ne znam...moracu da odem u wc, da razmislim...kad se zamislim..
 

Back
Top