Sexualno 'izivljavanje'

Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

Da. Svima nama treba da se iživimo, zašto to ne bi bio sex.. :D
 
Hm, pa daaaaaaa, ali ne bih bas volela da se neko izivljava (ili ja da se nad nekim izivljavam mada je to tek meni naucna fantastika) u najintimnijem trenutku po mene i na mom naijntimnijem delu tela :rumenka:

I najitimniji trenutak može biti u žaru iživljavanja.. druga persona to procita i dopusti ti da se ispucaš sexualno na njoj .. :)
Takozvana " poniznost u sexu" :)
 
sve je pocelo za vreme divljackog sexa sa obicnim cupanjem za kosu.vremenom je to preraslo u davljenje sakama pa posle i kajsem.
opet posle nekog vremena krenulo je sa udaranjima.sto posle preraslo za uvod u sex.u aperitiv,u predigru...
i tako posle 4 godine osvestis se da ne pade sex bez prolivanja krvi...
sto pre,sto za vreme odnosa.

a krenulo kao neko cupanje za vreme vrhunca...
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)
Ma kakvo izivljavanje... ja citam Jesenjinove stihove za vreme sexa...
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)
joj ne znam
meni sama ta reč iživljavanje ima negativan prizvuk tako da ne
ne iživljavam se :)
 
Ma kakvo izivljavanje... ja citam Jesenjinove stihove za vreme sexa...

I ja pogotovu onu o KAČALOVLJEVOM PSU


Džimi, na sreću pruži šapu ti,
Ne videh takvu šapu od rodjenja.
De, na lunu da lajemo mi
I na vreme tišine i bdenja.
Džimi, na sreću pruži šapu ti.

Mili moj, ne liži, jezik posustaje.
Pojmi sa mnom prostu bar istinu kletu.
Ta ti i ne znaš ovaj život šta je,
Niti šta znači živeti na svetu.

Gospodar je tvoj i mio i znan,
I mnogi mu gosti u pohode dodju,
I uz osmeh svi su oni baš kontan
Da kroz tvoju sjajnu dlaku rukom prodju.

Na svoj način ti si vragolasto lep,
S tako milom, prisnom njuškicom u krug
Ne pitajuć nikog ništa, prosto slep,
Trčiš da se ljubiš, ko pijani drug.

Mili moj Džimice, kroz odaje tvoje
Prošlo je sijaset gostiju od prije.
Al ona međ svima najsetnija što je,
Da slučajno ona dolazila nije?

Doći će, zapamti i s uma ne sklizni
Bez mene, kad upreš u nju pogled živ,
Ti joj nežno ruku mesto mene lizni
Za sve što sam bio i što nisam kriv.
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

i njegova definicija sadizma i tvoja su netačne...po mom mišljenju...

...ne samo što partner radi ono što samo njemu prija, već štaviše radi ono što onom drugom uopšte ne prija...
...izivljavanje je po mojim standardima ne ono što iskače od "standardice", već sve ono što pričinjava bol (kako fizičku tako i psihičku) partneru...
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

Pa nema nista lepse nego kad kaznis partnera. Primer dajem: jutros mi nisi donela kafu u krevetu *pljas po guzi* , Nisam izas'o s ortacima na pivo,samo zato sto je tebi tako prijalo "Obama rukama pljas po guzi* , itd,itd... da ne ulazim u detaljima. A kad se vezujemo,e onda ga naebem :sad2:
 
i njegova definicija sadizma i tvoja su netačne...po mom mišljenju...

...ne samo što partner radi ono što samo njemu prija, već štaviše radi ono što onom drugom uopšte ne prija...
...izivljavanje je po mojim standardima ne ono što iskače od "standardice", već sve ono što pričinjava bol (kako fizičku tako i psihičku) partneru...

Ko kaze da je druga str ON? :lol:
I ja kapiram kao ti ;)
 

Back
Top