Sexi motivacija

Моја препорука је Ашваганда,тачније корен биљке у праху,а за туђе жене је препорука да имају леп доњи веш чипкасти 😉
 
1705530814398.png
 
Pročitah negde na netu da žene bespotrebno kupuju sexi veš, da bi svog muškaraca uzbudile, jer ako mu se hoće, hoće mu se, ako neće, ne pomaže ni sexi veš. Donekle se slažem sa ovim, jeste njemu uzbudljivo kad imam sexi veš, ali to ne znači da će taj veš da poboljša nečiji sexualni život ako muškarac nema želje da ima sex sa ženom, devojkom..
Intimnost je bitna za dobar sex ,da te u prolazu ustine za guzicu.,doditi itd sexi ves je manje bitan.
 
Pročitah negde na netu da žene bespotrebno kupuju sexi veš, da bi svog muškaraca uzbudile, jer ako mu se hoće, hoće mu se, ako neće, ne pomaže ni sexi veš. Donekle se slažem sa ovim, jeste njemu uzbudljivo kad imam sexi veš, ali to ne znači da će taj veš da poboljša nečiji sexualni život ako muškarac nema želje da ima sex sa ženom, devojkom..
Naravno da nije bitan veš već šta je u njemu. Veš samo to naglašava isto kao i šminka.
Kod muškarca je sexualni nagon sve i skoro sve određuje. Oni koji mogu da biraju biraju skoro uvek po tome, a oni koji ne mogu e to su oni picopaćenici inceli koji bi poyebali svaku da im se ukaže prilika.
 
Pročitah negde na netu da žene bespotrebno kupuju sexi veš, da bi svog muškaraca uzbudile, jer ako mu se hoće, hoće mu se, ako neće, ne pomaže ni sexi veš. Donekle se slažem sa ovim, jeste njemu uzbudljivo kad imam sexi veš, ali to ne znači da će taj veš da poboljša nečiji sexualni život ako muškarac nema želje da ima sex sa ženom, devojkom..

Да у праву си, поготово кад ЈА као мушкарац имам веће сисе од своје жене.
 

Back
Top