DeeLite
Zaslužan član
- Poruka
- 141.914
Одувек су колале приче да у здравственим установама све пршти од секса, а према признању медицинске сестре из Клинчког центра у Београду то је - потпуна истина!
Лепа медицинарка испричала је да је то једини начин да се лекарско и медицинско особље избори са свакодневним стресом на послу.
- Људи нису ни свесни шта ми све током једне смене морамо да радимо и шта све видимо - каже медицинска сестра М.В. из Београда, која жели да остане анонимна како не би имала проблема на послу, јер су такве ствари званично забрањене.
- Огроман стрес трпимо сваког дана, по цео дан , и онда нам необавезни секс дође као рекреација и прилика за опуштање - каже она.
У Клинчком центру, открива она, има доста просторија које се не користе, забачених канцеларија у које нико не свраћа, па расположени са крес комбинацију увек имају место где могу да се забаве.
- Неописово је какав адреналин имате после, рецимо, неке тешке и успешне операције. Тад је секс најбољи. Пршти на све стране .........
![]()
http://pravda.rs/2016/11/03/sestra-iz-klinickog-centra-kresemo-se-s-lekarima-ali-i-sa-pacijentima/
pa imo sam tako kad god bi otišo u bolnicu želju da štaznam recimo uganem skočni zglob i poležim dan, dva, tri na ortopediji i da se kako bi reko..oslobodimo stresa
